Nevermind-team Trazi Cod2,Cod4 i TrackMania Clan

poruka: 1
|
čitano: 1.839
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nevermind-team Trazi Cod2,Cod4

Eh ovako..
NevermindTeam CS 1.6 Squad nastao je prije 3 mjeseca i za ta tri mjeseca stekao je jako velik autoritet na BiH/SrB/Cro CS 1.6 Sceni , nakon osvajanja SystemGames Lige prolazka u 1/8 Winter Lige koju tek igramo odlucili smo da napravimo MultiGaming Klan.Znaci,trazimo Cod2 , Cod4.

Cod2 Team :
Trazimo lidera i najjmanje 5 ozbiljnih i aktivnih igraca.Team ce dobiti poseban dio na nasem Web-Siteu koji je u izradi i niko iz CS 1.6 Klana nece se mjesati u odluke Leadera.


Cod4 Team
normalno, opet lider, isti uvijeti kao za cod2 team.
Osim leadera potrebna su minimalno 4 igraca.
Team ce dobiti svoj dio foruma i dio weba, dje cete moci postavljati rezultate i obavijesti..
Lider ce sam voditi brigu za svoj team, znaci cod4, mi iz cs teama necemo donositi nikakve odluke u vezi sastava i ostalog..

Jedino oko cega ce se teamovi morati dogovarati sa nama je TAG, znaci za tag se dogovarate sa nama..

Prijave mozete ispuniti ili ovdje na temi ili meni na pm, za sva pitanja mozete dodati steam id: markhadman ili msn nvm-yordo@hotmail.com
Molim nemojte dodavat na msn ili steam radi fore, znaci ako imate pitanje u vezi ove teme, dodajte, ako ne, delete

Prijava neka bude u ovom formatu..
ime:
nick:
godine:
skill : nije tolko prevazno)
za koji team se zelite prijaviti:
koja pozicija(leader,player):

www.nevermind-team.com - under construction

i da, dobicete svoj logo za team

CSS Team takodje trazi 3-4 Igraca.
Ako sam nesto mozda zaboravio, bice edit..

Linux xubuntu user. Ultrasi nikad ne umiru,Ultrasi uvijek pobjedjuju...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2009 19:41 (yordo).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice