Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha Hrvat

poruka: 15
|
čitano: 6.315
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha Hrvat".
13 godina
offline
Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha Hrvat

Tko zna hoće im sada mail server padati barem jednom tjedno. Da i mi korisnici imamo nešto od toga.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2022 7:05 (Valentin17).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha Hrvat

"nacionalno prisutnu, super brzu 5G mobilnu mrežu"

 

jesam ja nešto prespavao kojim slučajem? kod mene njihov odašiljač ne pokriva dva svinjca ispod podnožja antene a ne da ima 5g... ali moja definicija "nacionalno" je možda drugačija od njihove :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha Hrvat

Dobro je.

Šire se na bakrenu infrastrukturu. 

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha H
O bozeee..sad je bolje da se i ovi optima korisnici prebace negdje dalje.
Tele2 je postao jos gori sa telemachom
A1 je postao nepodnosljiv u zadnje vrijeme i danas se opet prebacujem u bonbon...
Uzas jednom rijecu
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha Hrvat

Radio do 4mj u Telemachu. Malo je za reci da su uvjerljivo najgora mreza trenutno u ponudi. Od loše ponude, nenormalnih poteškoća koje sam vidjao, pa do nesposobnih i nezainteresiranih voditelja oko 40 godina nadalje totalno izgubljenih u ovom svijetu i još uvijek se nalaze u telekomunikacijama umjesto da su si sredili zivot pa glume "coolere". Koliko god da imate losa iskustva sa HT-om ili A1, za njih su nebo i zemlja.

 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha Hrvat

za ovakve stvari valjalo bi uvesti rubriku "generički korporativni bulšit" (gkb). sadrži sve neophodno: visokokvalitetne stručnjake, sinergije, bolja korisnička iskustva, intenzivan rast i ostala sranja iz bogatog repertoirea generičke bulšitofrazeologije, kojom se pokriva u osnovi "nemamo blage veze što smo učinili, zašto i kamo će nas to odvesti" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha H
Ico2005 kaže...

"nacionalno prisutnu, super brzu 5G mobilnu mrežu"

 

jesam ja nešto prespavao kojim slučajem? kod mene njihov odašiljač ne pokriva dva svinjca ispod podnožja antene a ne da ima 5g... ali moja definicija "nacionalno" je možda drugačija od njihove :D

 Posebno na iPhoneu 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
13 godina
offline
Re: Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha H
Za ajfoun nije kriv telemach nego jabucar posto je software-ski onemogucio koristenje 5G na njihovoj mrezi tj. Nije “otkljucano” posto nisu “authorised dealer”
8 godina
offline
Re: Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha H

Čisto da se nadovežem i na ovu temu. Za nemogućnost korištenja 5G mreže putem Apple uređaja na Telemach mreži je direktno kriv Telemach koji nije voljan platiti nadzor vlastitog rada kao i ostatak procesa koji se odrađuje od strane Apple-a kako bi postali authorised dealer. Da nije žalosno bilo bi smijesno.

13 godina
offline
Re: Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha H
Mancera kaže...

Čisto da se nadovežem i na ovu temu. Za nemogućnost korištenja 5G mreže putem Apple uređaja na Telemach mreži je direktno kriv Telemach koji nije voljan platiti nadzor vlastitog rada kao i ostatak procesa koji se odrađuje od strane Apple-a kako bi postali authorised dealer. Da nije žalosno bilo bi smijesno.

 Pa ne bi ni ja da sam na njihovom mjestu. Svi mogu osim Apple, oni uvijek moraju smisliti neki shit i smišljaju posebne uvjete trć srać.

Uvijek se sjetim njihovog deal-a sa AT&T (ako se ne varam) prije podosta godina kada je stigao HSDPA+ pa su u deal-u sa operaterom ekipi prikazivali ikonu od 4G signala na mob, a mob spojen na 3G :D

Da se razumijemo, ni drugi nisu kamilica što se poslovanja tiče, ali ova shema necu ti dopustiti 5G mrežu ako ne ispuniš te i te uvjete mi je malo presmješna. Isto ko i sa Pixelom, kupiš ga u švabiji kod nas ne radi 5G jer oficijalno se Pixeli ne prodaju kod nas.

Lagano bi se to moglo riješiti sa par redaka zakona da se uvjetuje ako se prodaju uređaji unutar EU da moraju podržavati sve inače penali (npr. kak je Brazil skeljio kaznu jer prodaju mob bez punjača :D) 

 

Imam filing da Telemach ne ulaže toliku silnu lovu u infrastrukturu da bi ova ostala dva spavača, kao i do sad, fino bili u kartelu i muzli lovu od nas sa minimalnim ulaganjima.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha H
Smells like Jabuka reket
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2022 10:32 (silvio3105).
8 godina
offline
Re: Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha H
the chosen one07 kaže...
Mancera kaže...

Čisto da se nadovežem i na ovu temu. Za nemogućnost korištenja 5G mreže putem Apple uređaja na Telemach mreži je direktno kriv Telemach koji nije voljan platiti nadzor vlastitog rada kao i ostatak procesa koji se odrađuje od strane Apple-a kako bi postali authorised dealer. Da nije žalosno bilo bi smijesno.

 Pa ne bi ni ja da sam na njihovom mjestu. Svi mogu osim Apple, oni uvijek moraju smisliti neki shit i smišljaju posebne uvjete trć srać.

Uvijek se sjetim njihovog deal-a sa AT&T (ako se ne varam) prije podosta godina kada je stigao HSDPA+ pa su u deal-u sa operaterom ekipi prikazivali ikonu od 4G signala na mob, a mob spojen na 3G :D

Da se razumijemo, ni drugi nisu kamilica što se poslovanja tiče, ali ova shema necu ti dopustiti 5G mrežu ako ne ispuniš te i te uvjete mi je malo presmješna. Isto ko i sa Pixelom, kupiš ga u švabiji kod nas ne radi 5G jer oficijalno se Pixeli ne prodaju kod nas.

Lagano bi se to moglo riješiti sa par redaka zakona da se uvjetuje ako se prodaju uređaji unutar EU da moraju podržavati sve inače penali (npr. kak je Brazil skeljio kaznu jer prodaju mob bez punjača :D) 

 

Imam filing da Telemach ne ulaže toliku silnu lovu u infrastrukturu da bi ova ostala dva spavača, kao i do sad, fino bili u kartelu i muzli lovu od nas sa minimalnim ulaganjima.

Osobno koristim Google Pixel 6 i smijesno mi sto nemam podrsku za 5G jer službeno Pixel mobiteli nisu podrzani u Hrvatskoj, no obzirom da ce isti biti šrot još barem 4 - 5 godina, zadovoljan sam sa 4G mrežom i dok se 5G općenito ispegla, do tad cu imati novi mob sa 5G-om tako da mi je trenutno svejedno za to.

13 godina
offline
Re: Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha H
Mancera kaže...
the chosen one07 kaže...
Mancera kaže...

Čisto da se nadovežem i na ovu temu. Za nemogućnost korištenja 5G mreže putem Apple uređaja na Telemach mreži je direktno kriv Telemach koji nije voljan platiti nadzor vlastitog rada kao i ostatak procesa koji se odrađuje od strane Apple-a kako bi postali authorised dealer. Da nije žalosno bilo bi smijesno.

 Pa ne bi ni ja da sam na njihovom mjestu. Svi mogu osim Apple, oni uvijek moraju smisliti neki shit i smišljaju posebne uvjete trć srać.

Uvijek se sjetim njihovog deal-a sa AT&T (ako se ne varam) prije podosta godina kada je stigao HSDPA+ pa su u deal-u sa operaterom ekipi prikazivali ikonu od 4G signala na mob, a mob spojen na 3G :D

Da se razumijemo, ni drugi nisu kamilica što se poslovanja tiče, ali ova shema necu ti dopustiti 5G mrežu ako ne ispuniš te i te uvjete mi je malo presmješna. Isto ko i sa Pixelom, kupiš ga u švabiji kod nas ne radi 5G jer oficijalno se Pixeli ne prodaju kod nas.

Lagano bi se to moglo riješiti sa par redaka zakona da se uvjetuje ako se prodaju uređaji unutar EU da moraju podržavati sve inače penali (npr. kak je Brazil skeljio kaznu jer prodaju mob bez punjača :D) 

 

Imam filing da Telemach ne ulaže toliku silnu lovu u infrastrukturu da bi ova ostala dva spavača, kao i do sad, fino bili u kartelu i muzli lovu od nas sa minimalnim ulaganjima.

Osobno koristim Google Pixel 6 i smijesno mi sto nemam podrsku za 5G jer službeno Pixel mobiteli nisu podrzani u Hrvatskoj, no obzirom da ce isti biti šrot još barem 4 - 5 godina, zadovoljan sam sa 4G mrežom i dok se 5G općenito ispegla, do tad cu imati novi mob sa 5G-om tako da mi je trenutno svejedno za to.

 Ma znam, i ja sam na iphone-u i na bizMis tarifi kod A1 koja nema 5G uključen, nije da mi je potrebna neka uber brzina za pozive i primanje mailova i WA, nego mi je presmješno da se software-ski to ograničava. Razumio bih da je problem tržišta npr. USA-EU-Azija pa da ne podržava određene frekvencije koje nisu kod nas, ali ovak...

 

btw. također prije sam imao Motorolu Moto G 5G kupljenu kod A1, nije radio 5G (tada je unutra bila Savršena koja je podržavala 5G) - došla neka android zakrpa nakon par tjedana i odjednom sve proradilo.

Ovo ljeto sam u istu Motorolu ugurao karticu od Telemacha i opet nulla bodova od 5G-a, opet software glich (ne može se ni u meniu odabrati da max mreža bude 5G, samo 4G), stavim od A1 odjednom evo 5G se može odabrati O.o

8 godina
offline
Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha Hrvat

Sram vas bilo, sad će vas @Marko postrojiti i objasniti da je Tele..mach? najbolja mreža u vasioni i šire. Za 28kn kvartalnog bonusa.

 

Baš danas gledao Fionu, vrhunski sw, kao i sve njihovo. Ne ucita niti pppoe status a kamo nešto drugo...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Od 1. studenoga Optima postaje dio Telemacha H
A nije da je najbolja ili najgora, svaki operater ima svoje mušice, tak da to ovisi od osobe do osobe i mjesta gdje se trenutno nalaziš.
Mene je ovo ljeto odlično poslužio Telemach, tjedan dana interneta za nekih 80ak kn ak se ne varam, na bonove, po max brzini 75Mbit non-stop. Na mjestu gdje sam bio HT je bio očajan, a inače mi njihova kartica u routeru (3-5Mbit). Kolega u zagorju isto zadovoljan njima jer su njihove antene u njegovom smjeru, dok npr A1 očajan, HT nema signala.
A ja opet na vikendici ukomiran 5-10Mbit jedva na Teletini ;)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice