100 milijuna preuzimanja i velika investicija za P

poruka: 9
|
čitano: 3.230
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "100 milijuna preuzimanja i velika investicija za P".
16 godina
neaktivan
offline
100 milijuna preuzimanja i velika investicija za P

Hm, nikad nisam mislio da će aplikacija koja je "posudila" ideju iz sitcoma biti toliko popularna...

 

Koji im je uopće "revenue model"? Reklame unutar aplikacije?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: 100 milijuna preuzimanja i velika investicija
southy kaže...

 

Koji im je uopće "revenue model"? Reklame unutar aplikacije?

 Sabol kaže da im je trenutno revenue = 0.

...
16 godina
neaktivan
offline
Re: 100 milijuna preuzimanja i velika investicija
Miro kaže...
southy kaže...

 

Koji im je uopće "revenue model"? Reklame unutar aplikacije?

 Sabol kaže da im je trenutno revenue = 0.

Hah, stvar je u trenutno. Slušao sam priče o tome kako najveću vrijednost ima zapravo ta baza slika i formula, ali još uvijek ne vidim kako će se to kapitalizirati. Program kao besplatan pobuđuje interes i sam sam ga prije par mjeseci skinuo (brzo i maknuo), no ne znam tko je spreman platiti za to. Ako kaže "trenutno" onda sigurno ima ideju kako to kapitalizirati, nitko ne radi to za slavu nego za novac. Također je zanimljivo koliko su negdje troškovi te aplikacije jer pretpostavljam da nisu baš mali.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
neaktivan
offline
100 milijuna preuzimanja i velika investicija za P

Pa nek stave Monero miner i stvar riješena.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: 100 milijuna preuzimanja i velika investicija
Ja bih rekao da je Photomath poligon za razvoj i promociju, a da će prihodi doći od primjene te tehnologije u druge svrhe. Algoritmi su ključ.
Life is jazz. Play it cool.
16 godina
offline
Re: 100 milijuna preuzimanja i velika investicija
Lijepi rezultati ulozenog truda.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 100 milijuna preuzimanja i velika investicija
Macumba kaže...
Ja bih rekao da je Photomath poligon za razvoj i promociju, a da će prihodi doći od primjene te tehnologije u druge svrhe. Algoritmi su ključ.

 Tako je, oni proizvode aplikacije za placanje skeniranjem uplatnice i slicne ozbiljne sustave za velike igrace (banke itd.) u kojima se primijenjuju sve tehnologije koje koristi i ova aplikacija.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
14 godina
offline
100 milijuna preuzimanja i velika investicija za P

stvar će se kapitalizirati kad ih netko veliki kupi za dobru lovu. Vjerujem da ciljaju na to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
100 milijuna preuzimanja i velika investicija za P

dečki delaju dobar posel bez hajpanja po medijima kao neki drugi naši vizionari i inovatori

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice