16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na svij

poruka: 8
|
čitano: 4.451
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na svij".
15 godina
neaktivan
offline
16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na svij

Da bi imao ikakvu funkciju za onog tko ga nosi ekran bi trebao imati optiku da ga oko može fokusirati na toj udaljenosti. Ovako svi okolo vide što na njemu piše osim vlasnika.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
10 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: 16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na
Sandro, Petric i ostali - očekujem od vas članak o mome DIY projektu. Jednom kad ga završim, a blizu je 😉
Inače ću bit razočaran 😋
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na
Visak kaže...

Da bi imao ikakvu funkciju za onog tko ga nosi ekran bi trebao imati optiku da ga oko može fokusirati na toj udaljenosti. Ovako svi okolo vide što na njemu piše osim vlasnika.

 a i ovaj hot glue izdrk koji to sve drži na hrpi...

6 godina
offline
Re: 16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na
Šteta što nije iz rvatske...sad bi u svim medijima...novi tesla...u zadnjih desetak godina imali smo desetak novih tesla kod nas
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
10 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: 16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na
Dex.pwn kaže...
Sandro, Petric i ostali - očekujem od vas članak o mome DIY projektu. Jednom kad ga završim, a blizu je 😉
Inače ću bit razočaran 😋

 Kaj još uvijek nisi složio ono svjetlo? 

 

Kruha i igala...
6 godina
offline
16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na svij

uff.. vec sam pomislio da sam jedini kojime je ovo grozno.... :D

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: 16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na
Jesam, i onda sam naša posa u Zgu, pa se selio itd... Ugl nemam baš neke uvjete za rad, ali radim na papiru.
Taj posao je embedded tehničar, pa sam vidio da nije baš fensi ubacit module i samo ih povezat.

Bit će dosta bolje kad ga završim.
Ako sve bude po planu, bit će do kraja sljedeće godine(radim na stvaranju uvjeta za rad).
15 godina
offline
16-godišnjak izradio pametne naočale, prve na svij

izumio sam pametno posuđe. odmah, samostalno i ničim izazvano, vizualno signalizira kad ga se mora oprati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice