16-godišnji Australac hakirao Apple

poruka: 63
|
čitano: 11.055
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "16-godišnji Australac hakirao Apple".
10 godina
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

Mali preko suda uputio zamolbu za posao 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Moj PC  
13 0 hvala 0
9 godina
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

A meni je najveći uspjeh u životu što sam pojeo lonac sarme, skoro završio na hitnoj.

Moj PC  
42 0 hvala 3
6 godina
protjeran
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
nicky.sl kaže...

Mali preko suda uputio zamolbu za posao 

 moguće.

a isto tako je moguće da zamijeni nekoga tko je dozvolio upad.

burza rada se mora popuniti...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

Hoće li mu se zabraniti mobitel u školi 

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Sad ce ga naterati na android... i to jelly bean.
7 godina
neaktivan
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
pqweasdyxc kaže...

A meni je najveći uspjeh u životu što sam pojeo lonac sarme, skoro završio na hitnoj.

 neces mi vjerovat...jednom sam se vozio u autu, vraco se s posla...bio sam gladan ko pas...jeo sam sarmu zlicom u voznji...budala

12 godina
neaktivan
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

"Nakon što su u Appleu otkrili neželjenog posjetitelja alarmirali su FBI"

 

Bilo bi fora da je FBI odgovorio "Kad nam je trebao software za otključavanje iphonea nije vas bilo...sad se j***te"

Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
online
16-godišnji Australac hakirao Apple

Uvjeren sam da zbog “neiskustva” u takvim poslovima sa prave strane zakona, autor članka kao i mnogi drugi prije enormno griješe kada pišu da je “policija izvršila PRETRES stana, kuće, auta, ...”, obzirom to tehnički nije moguće, još manje izvedivo! 

Pretrest se može krpa kuhinjska, stolnjak, plahta, deka, jakna, ... 

 

Objekti kao stan, kuća, garaža, auto se PRETRAŽUJU !!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

Bilo bi zanimljivo vidjeti koji je VPN koristio

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
ivanv000 kaže...

Bilo bi zanimljivo vidjeti koji je VPN koristio

Aaa, baš!

 

Reklama samo takova, mogli bi odmah staviti kljuš u bravu!

14 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
ATJLučko kaže...

Uvjeren sam da zbog “neiskustva” u takvim poslovima sa prave strane zakona, autor članka kao i mnogi drugi prije enormno griješe kada pišu da je “policija izvršila PRETRES stana, kuće, auta, ...”, obzirom to tehnički nije moguće, još manje izvedivo! 

Pretrest se može krpa kuhinjska, stolnjak, plahta, deka, jakna, ... 

 

Objekti kao stan, kuća, garaža, auto se PRETRAŽUJU !!! 

To bi se još reklo "Srbizam".

 

Isto kao kada u Hrvatskom tisku, forumima poput ovoga napišu "Evropa" umjesto "Europa"!

 

Onda je malo nejasno, govore li ti ljudi "Zevs" ili naprotiv "Zeus"?

 

Al' eto, to kao ništa nije važno, to je kao sve isti jezik, što mi sad tu imamo...gnojit jel'?!

 

Aha, je, je...

9 godina
neaktivan
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

Kaj nije PRETRES bez t na kraju,protrest krpa,plahta. Ili cak pretresli su,kao grubo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

Evropa Evropa Evropa... ako ne znaš latinici su izmislili stari Latini a koji nisu imali grafem za U nego su pisali V

 

ajde mitelojropejac sjedi jedan!

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Stric_Jura kaže...

Evropa Evropa Evropa... ako ne znaš latinici su izmislili stari Latini a koji nisu imali grafem za U nego su pisali V

 

ajde mitelojropejac sjedi jedan!

 

 I kaj sad? Pise se Europa tako se i izgovara.

14 godina
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

ja isto sad pišem europa, ali izgovaram evropski...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

A kad već palamudite na "Evropu", cijeli Zagreb i okolica koriste riječ "dućan" a većina i ne zna da je to turska riječ... 

On topic, oćel' australski zloćko dobit više od pola godine "robije"?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Maloljetnika penetrirao jabuku !!?

Iz jabolke poručuju kako su u akciji koja je trajala godinu dana (🤣) rezultirali uspješnim pothvatom uhvativši maloljetnog (penetratora) počinitelja.
Maloljetnika čeka polupansionska soba (i to od par desetaka godina) s najmanje tri topla obroka, osobnog doktora, čuvara...
Iz jabolke su još nadodali kako ubuduće neće više biti mogućih penetracija, pošto prelaze na moderne zaštite i tehnike svih vrsta blokada. 🤡
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 10:41 (Frk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

FBI uskoro očekuje ..

+ priča o tome kako ajfon ne da key federalesima :) i sl. priče za malu djecu su ipak samo priče...

ili, do the math: .. klinac ovaj put 16g, akcija traje već godinu dana, tad je imao 15 .. je već haknuo .. i naravno, on je mastermind, nema nikog iza njega, nije paravan... počeo hakirati s 8ipol.. :) ko zaprešićboy .. samo s druge strane globusa. Pri tome koji god krime bio, cyber ili narkotici.. uvek je neki klinac ''najjači'' haker/faker, dok se biz nastavlja neometano.. ili netko misli da neće neka od tih kompanija za godinu/više biti opet spomenuta u ovakvom članku, da neće biti fejsa/microsofta/oraclea/applea .. i banaka/origuranja ili firmi koje se bave antivirusima/zaštitama.. u istim naslovima, samo će se promijeniti ime/zemlja, godine će i dalje biti 13-16 (ne stariji, jer stariji maloljetnik = moguće suđenje kao punoljetnik).. i svi padnu prije tog, prije punoljetnosti.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Stric_Jura kaže...

Evropa Evropa Evropa... ako ne znaš latinici su izmislili stari Latini a koji nisu imali grafem za U nego su pisali V

 

ajde mitelojropejac sjedi jedan!

 

Strikane moj, eto mi se život urušio!

 

Pogotovu od tvoje pripametne kovanice "mitelojropejac", to mi je baš dušu moju srednjeeuropsku razgalilo!

 

Eto vidiš, može se kad se hoće!

 

Bravo!

 

Od mene pet, slobodno sjedi, lezi, pij, uživaj, ma bit će to sve dobro!

 

Hajd', živio ti meni!

6 godina
protjeran
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple

Te klince redovito ufate.

Što mislite koliko onda ima upada za koje ni oni ni Pentagon, Microsoft ni FBI, ni NSA itd ni ne znaju... odn. uopće ne znaju da su bili hakirani.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple

Ma klincima se namjesti, iz razloga koji je ihush rekao, njima se sudi kao maloljetnicima, a biz ide dalje, oni steknu popularnost u društvu i svima dobro

Trust nobody, become the best !
14 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Spiridon kaže...

A kad već palamudite na "Evropu", cijeli Zagreb i okolica koriste riječ "dućan" a većina i ne zna da je to turska riječ... 

On topic, oćel' australski zloćko dobit više od pola godine "robije"?

Miješanje krušaka i jabuka!

 

Po vokaciji nisam lingvista al' se koliko toliko trudim pisati i govoriti Hrvatskim jezikom, osobito u javnom prostoru.

 

Da, postoji priličan broj turcizama u našem Hrvatskom jeziku poput džep, šećer, badem, jogurt, sat, sapun, majmun, ....

 

Riječ "Evropa" nije jedna od njih, zna se što je.

12 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Jehonan kaže...
Spiridon kaže...

A kad već palamudite na "Evropu", cijeli Zagreb i okolica koriste riječ "dućan" a većina i ne zna da je to turska riječ... 

On topic, oćel' australski zloćko dobit više od pola godine "robije"?

Miješanje krušaka i jabuka!

 

Po vokaciji nisam lingvista al' se koliko toliko trudim pisati i govoriti Hrvatskim jezikom, osobito u javnom prostoru.

 

Da, postoji priličan broj turcizama u našem Hrvatskom jeziku poput džep, šećer, badem, jogurt, sat, sapun, majmun, ....

 

Riječ "Evropa" nije jedna od njih, zna se što je.

 Lingvist, jezikoslovac, kakav lingvista, dajte prestanite više koristiti te srbizme ili je vama "bre" svejedno jer je to jelte isti jezik. Ebate, divanite ka da sam u šestoj ličkoj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 17:16 (ante_etna).
6 godina
protjeran
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Jehonan kaže...

Miješanje krušaka i jabuka!

 

Po vokaciji nisam lingvista al' se koliko toliko trudim pisati i govoriti Hrvatskim jezikom, osobito u javnom prostoru.

 

Da, postoji priličan broj turcizama u našem Hrvatskom jeziku poput džep, šećer, badem, jogurt, sat, sapun, majmun, ....

 

Riječ "Evropa" nije jedna od njih, zna se što je.

Malo slovo hrvatski jezik a ne veliko...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Anđeo bez falinge kaže...
Jehonan kaže...

Miješanje krušaka i jabuka!

 

Po vokaciji nisam lingvista al' se koliko toliko trudim pisati i govoriti Hrvatskim jezikom, osobito u javnom prostoru.

Malo slovo hrvatski jezik a ne veliko...

 Zarez ispred "a". Bilo bi bolje u ovoj rečenici izostaviti "a". Nego, dušmani napali Ejpl, a mi se ovdje zahebavamo. Još ćemo probuditi onog Velikog Krakena Darndanelle, onda smo nahebali i ti i mi i ja skupa samnom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 20:18 (ante_etna).
12 godina
odjavljen
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Nedo Bog da ocjenjuješ esej na maturi
6 godina
protjeran
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
Dex.pwn kaže...
Nedo Bog da ocjenjuješ esej na maturi

 Ned´o bog ide s apostrofom

 

Ma, zajebajen se momci.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple
ATJLučko kaže...

Uvjeren sam da zbog “neiskustva” u takvim poslovima sa prave strane zakona, autor članka kao i mnogi drugi prije enormno griješe kada pišu da je “policija izvršila PRETRES stana, kuće, auta, ...”, obzirom to tehnički nije moguće, još manje izvedivo! 

Pretrest se može krpa kuhinjska, stolnjak, plahta, deka, jakna, ... 

 

Objekti kao stan, kuća, garaža, auto se PRETRAŽUJU !!! 

https://www.jutarnji.hr/arhiva/pretres/2260145/

 

“Pretres” je postverbal glagola “pretresti”, složenice od “pre” i “tresti”, glagola praslavenskog podrijetla: i ruski “tresk” i poljski “trzask” upućuju na osnovu “*tresk'”, onomatopeju zvuka izazvanoga bučnim padom predmeta, njegovim istresanjem na tlo. “Premetačina” je pak postverbal glagola “premetnuti”, s augmentativnim dočetkom koji sugerira pejorativno značenje. Ta je imenica preuzeta iz srpskoga: Vukov rječnik je objašnjava kao pretragu za hajducima.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
6 godina
protjeran
offline
Re: 16-godišnji Australac hakirao Apple

Uvijek mi je bilo neobjašnjivo zašto se osoba koja spašava ljude na bazenima, moru, ne zove SPASITELJ  (spasilac>spasioci ?!)  ako su svi ostali redatelji, snimatelji, čitatelji, gledatelji, proučavatelji, donositelji, tona izvedenica na ELJ...

(Je li se tu umiješala crkva, ili ?)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 11:39 (Anđeo bez falinge).
15 godina
offline
16-godišnji Australac hakirao Apple
Klinac očito ima talent..ali opčenito,neznam zašto,se zahebavaju sa "velikim ribama".Sigurno može žmirečki hakirat neku kripto farmu i prebacit Bitkojine ili eter na svoju adresu,vjerujem u roku par minuta.Šta se igra sa velikima?Predpostavljam iz gušta...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice