1MORE Triple Driver BT - Žica nestala, odličnost o

poruka: 6
|
čitano: 3.368
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "1MORE Triple Driver BT - Žica nestala, odličnost o".
12 godina
offline
1MORE Triple Driver BT - Žica nestala, odličnost o

Koliko god mi se Apple gadio sa svojom poslovnom politikom, od koje je micanje 3.5mm jacka jedno od najvećih ruganja kupcima, toliko ipak nešto "bežično" smatram nečim što nema žicu. Ovaj "neckband" je toliko bežičan da osim što ima žicu ima još i ovo čudo oko vrata. Nisu li klasične in ear tri puta praktičnije od ovoga u 99% situacija? A ne moraju se ni puniti pa im je samim tim rok trajanja teoretski neograničen?

 

 
7 3 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Triple Driver BT - Žica nestala, odlično
BlueMax kaže...

Koliko god mi se Apple gadio sa svojom poslovnom politikom, od koje je micanje 3.5mm jacka jedno od najvećih ruganja kupcima, toliko ipak nešto "bežično" smatram nečim što nema žicu. Ovaj "neckband" je toliko bežičan da osim što ima žicu ima još i ovo čudo oko vrata. Nisu li klasične in ear tri puta praktičnije od ovoga u 99% situacija? A ne moraju se ni puniti pa im je samim tim rok trajanja teoretski neograničen?

 

Nisu klasične in-ear slušalice praktičnije. Nepostojanje žice na relaciji glava-džep je velika stvar za svakodnevno korištenje. Povratak na žične putne slušalice mi je postao muka. Iako imam žične putne sluške koje su četiri puta skuplje od ovih 1MOREovih, a i zvuče još bolje u svakom pogledu, prestao sam ih nositi izvan kuće, jer je praktičnost ovakvih bežičnih slušalica upravo vrhunska. Neckband ni ne znaš da postoji, a sam po sebi mi je mnogo draži od alternative koju koriste neki konkurenti; tanke i lomljive žice koja ide od jedne do druge slušalice i na kojoj se nalazi modul s kontrolama. Treća opcija su potpuno bežične slušalice, kod kojih bežična komunikacija nije "samo" na relaciji izvor-slušalice, već i lijevi kanal-desni kanal. Takvih sam poslušao nekoliko i mahom su katastrofa. Što je najbizarnije, manje su praktične od ovih s neckbandom, jer stalno moraš razmišljati o njima. Kad moraš izvaditi sluške s neckbandom (primjerice, uletava kontrola u tramvaju ), jednostavno ih izvučeš iz ušiju i pustiš da ti padnu na prsa. S ovim "potpuno bežičnim" (trenutačno testiram hvaljeni, a zapravo prilično bezvezni Jaybird Run True) si cijelo vrijeme opsjednut kamo si ih stavio, jesu li ti ispale iz džepa, hoće li netko stati na njih ako ti ispadnu iz ruke i slično. 

 

Minus je potreba da se jednom ili dvaput tjedno spoje na punjač, ali nekako se to preživi na konto praktičnosti svakodnevnog korištenja.

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 10:15 (Davor).
7 godina
offline
Re: 1MORE Triple Driver BT - Žica nestala, odlično
Davor kaže...
....

 

Nisu klasične in-ear slušalice praktičnije. Nepostojanje žice na relaciji glava-džep je velika stvar za svakodnevno korištenje. Povratak na žične putne slušalice mi je postao muka. ..

 vidiš meni na in-ear smeta kabel kad izađe iz majice do ušiju, a taj problem ni ove sluše ne rješavaju. sve sam žićne sluše proda jer nema šanse više se naviknut, jedino s kabelom su mi ostale male sony in ear za putem slušat jer nisam naša ništa pametno wireles takve vrste.

a šta se tiće bluetootha za audio mislim da nije za nekoga ko traži kvalitetan zvuk ali ko nema sve u flac-u ovo je odlicna opcija..

 

zanimljiva opcija za kvalitetan zvuk je bilo koje over-ear wireless sluše koje koriste custom 2.4GHz radio a ne bluetooth spojit na mobitel preko OTG kabela i imat stvarno kvalitetan wireless zvuk bez ikakve nepotrebne konverzije u pokretu ali nije baš praktićno ( zamisli vidit u autobusu nekoga luđaka sa g933 na glavi )

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 11:01 (dabar_solta_V2).
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Triple Driver BT - Žica nestala, odlično
dabar_solta_V2 kaže...

 vidiš meni na in-ear smeta kabel kad izađe iz majice do ušiju, a taj problem ni ove sluše ne rješavaju. sve sam žićne sluše proda jer nema šanse više se naviknut, jedino s kabelom su mi ostale male sony in ear za putem slušat jer nisam naša ništa pametno wireles takve vrste.

a šta se tiće bluetootha za audio mislim da nije za nekoga ko traži kvalitetan zvuk ali ko nema sve u flac-u ovo je odlicna opcija..

 

zanimljiva opcija za kvalitetan zvuk je bilo koje over-ear wireless sluše koje koriste custom 2.4GHz radio a ne bluetooth spojit na mobitel preko OTG kabela i imat stvarno kvalitetan wireless zvuk bez ikakve nepotrebne konverzije u pokretu ali nije baš praktićno ( zamisli vidit u autobusu nekoga luđaka sa g933 na glavi )

 

Točno, iritantno je kad slušalice izlaze iz majice, mrzim to i ja  No kod neckband dizajna ni to nije stavka. "Obruč" ti stoji iznad odjeće (pogledaj bolje fotke ovog ljepotančića iz recenzije) i same slušalice su potpuno "slobodne", ne dolaze u kontakt s ničime što bi im moglo smetati.

 

Kodek LDAC može gurnuti 24-bit/96 kHz FLAC bez gubitka (1:1) putem Bluetootha, tako da BT tu nije usko grlo. Možeš slušati Tidal Hi-Fi i Deezer HiFi bez ikakvog straha od gubitaka u kvaliteti zvuka na konto bežičnog prijenosa.

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
offline
Re: 1MORE Triple Driver BT - Žica nestala, odlično

Meni kao trkacu rekreativcu najveca manjkavost in-ear slusalica preko koje ne mogu prijeci je ta da me nakon nekog vremena pocnu boliti usi. Valjda od poskakivanja kod trcanja pa zice pocnu vuci slusalice i jedino rjesenje su mi slusalice sa onim "zakackama" koje drze teret slusalica. Trenutno imam neke Samsungove BT "Level Active" slusalice sto sam dobio uz Gear S3 i sasvim su mi ok buduci da mi kvaliteta zvuka nije presudna.

A povremeno me uhvati razmisljanje da ustedim nekuparu pa da kupim ove:

https://www.waltonblank.com/

Pa me bas zanima recenzija i tih Jaybird slusalica.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 13:05 (Eld).
15 godina
neaktivan
offline
1MORE Triple Driver BT - Žica nestala, odličnost o

Ili promjeniti terminologiju (bode u oči žica a ne da samo visi oko vrata) ili nema drugog ili. Fora je taj obruč oko vrata kojem uopće ne smetaju ruke državnih činovnika/ubirača poreza ali to mi je riješenje na tragu micanja naočala za gledanje 3D filmova postavljanjem uređaja koji tjera oko na treptanje 

Ono ili je uber super praktično rješenje ili nije. A ovo nije. Pogotovo ako guraš glavu svugdje. Gdje joj nije mjesto. Ko ja sad. 

X
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice