A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpovoljn

poruka: 8
|
čitano: 4.047
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpovoljn".
12 godina
protjeran
offline
A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpovoljn

Cijena od 29kn je i na HTu cak i na Simpi uz neku tarifu, tako da je ovo fejk njuz. U lipu ista kao i kod drugog providera, a ne pise "promo".

 

Evo bas danas mi javili da ce produzit za 29kn (attachment).

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 22:01 (jacob33).
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpov
jacob33 kaže...

Cijena od 29kn je i na HTu cak i na Simpi uz neku tarifu, tako da je ovo fejk njuz. U lipu ista kao i kod drugog providera, a ne pise "promo".

 

Evo bas danas mi javili da ce produzit za 29kn (attachment).

 Meni je Deezer na T-comu 39kn. Možda su sad spustili cijenu.

12 godina
protjeran
offline
Re: A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpov
Sumnjam, meni je cijena 29kn oduvijek. Na Simpi sam, tarifa L. Prije toga Glanc i Zmajska.
12 godina
offline
Re: A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpov

Evo pa sumnjaj i dalje.

Pogled na T-comove stranice kaže kako je Deezer 29kn jedino uz Simpa L tarifu koju bi ja potrošio u tjedan dana pa mi to nikakvog smisla nema. A 94kn + uspostava poziva je 10kn manje od moje pretplate u kojoj imam 30+10GB, bez uspostave poziva, Deezer bez potrošnje interneta, pomoć na cesti + sam dobio neki Huawei koji sam poklonio punici. Pa slobodno i ovaj post smatraj promo materijalom. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2021 0:11 (BlueMax).
12 godina
offline
Re: A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpov
Cura mi ima taj deezer placa ga ja mislim 50tak kuna , pise tri uredaja da mogu koristit ali izgleda ne istovremeno jer ja kad ukljucim njoj se iskljuci kao i obrnuto. Jeli ko zna dali se moze i sta treba nastimat da mozemo istovremeno slusat oba dvoje ili se to nemoze
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpov
nike098 kaže...
Cura mi ima taj deezer placa ga ja mislim 50tak kuna , pise tri uredaja da mogu koristit ali izgleda ne istovremeno jer ja kad ukljucim njoj se iskljuci kao i obrnuto. Jeli ko zna dali se moze i sta treba nastimat da mozemo istovremeno slusat oba dvoje ili se to nemoze

 Pod tri uređaja misle na tri različita uređaja s istim accountom. Znači možeš ga imati na mobitelu, računalu i smart TV-u. Čak ni tada uređaji ne mogu glazbu puštati istovremeno. Za više mobitela istovremeno jedino ti je rješenje "Family" koji košta 70kn ali ga istovremeno može koristiti 6 različitih osoba samo se moraju prijaviti (kod stvaranja accounta, ne stvarno prijaviti) na istu adresu.

ako cura uzme (plati) godišnju pretplatu (za obični račun) dobit će 25% popusta pa joj mjesečno ispadne oko 30kn što je cca isto ko cijena koju daje A1.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2021 11:05 (BlueMax).
12 godina
protjeran
offline
Re: A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpov

Za pretplatnike stvarno nisam znao koji su uvjeti, odavno ne koristim ikakve pretplate, mobitele kupujem u gotovini, imam 6 Simpa aktivnih ukupno u kuci, jedino je ADSL na pretplatu (al bez ugovora).

13 godina
offline
Re: A1 privatnim korisnicima nudi Deezer uz najpov
Ja placam jos uvijek neki plan "Deezer web" koji vise ne postoji a imam sve kao i premium.
Placam 2.99€. I to su jos smanjili proslo ljeto, prije sam placao 3.49€
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice