Advance WTX-MicroStream - Svestrana glazbena kutij

poruka: 6
|
čitano: 4.537
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Advance WTX-MicroStream - Svestrana glazbena kutij".
16 godina
offline
Advance WTX-MicroStream - Svestrana glazbena kutij

za sve to nabrojano može poslužiti i običan mobitel s 3,5mm izlazom kojeg ne možete prodati...svatko danas ima barem nekoliko takvih u kući...a više od 1000 kn za ovo čudo je bacanje novca u vjetar...a opet tko voli, zašto ne...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Advance WTX-MicroStream - Svestrana glazbena k
Nedavno je lik tako nesto slozio sa starim Galaxy Note 4. 1200kn za ovako nesto je ne previse nego slozis doma nesto tako i jos pocastis ekipu prasetom i gajbom piva
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
15 godina
offline
Re: Advance WTX-MicroStream - Svestrana glazbena k
Pitanje je da li podržava "toe in" funkciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Advance WTX-MicroStream - Svestrana glazbena kutij

i kaj sad, Davore? kupujemo vece papir zbog ovoga ili palimo ili ..? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Advance WTX-MicroStream - Svestrana glazbena k
Argument "bacanja novca" nije nikakav argument jer je potpuno subjektivan. Meni je 15 kn za energetsko piće bacanje novca (jer ih ne kupujem) al to nema nikakve veze sa vrijednošću pojedinog brenda na tom tržištu.
Argument "složim si to sam" opet ne vrijedi pišljiva boba, čak i da si taj Galaxy ubrao na stablu kod susjeda. Iako sam ja osobno sebi složio streamer od RPija, ne kužim što bih trebao poricati da bez svake sumnje postoji broj ljudi (nemali, dapače) koji žele takvu stvar, a ne znaju ili ne žele si ju "sami složiti".
Objektivno, ovo je proizvod firme sa nazivno europskim HQom, ima ovlaštenog zastupnika, garanciju i potreban support, i radi ono što je oglašeno iz kutije.
U tom kontekstu, omjer uloženog i dobijenog je sasvim solidan u odnosu na ostala rješenja na tržištu.
Reporter: What is your ambition in life? Parvulescu: To become immortal, and then to die.
Moj PC  
2 1 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice