Age of Empires IV – Kako su ratovali naši stari

poruka: 9
|
čitano: 16.027
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Age of Empires IV – Kako su ratovali naši stari".
Age of Empires IV – Kako su ratovali naši stari

Volio bih probati ovo na PCu jer mi djeluje jako zanimljivo posebice s ovim video isječcima, praćenjem povijesti isl. Jako jako interesantno!

 

Problem je što imam MX450 grafičku, to će im vjerovatno nažalost raditi na low detaljima. Gledao sam kako izgleda na low, katastrofa.

Šteta da ne može na XBOX, priključiš miša i tipkovnicu, znam da neke igre to mogu (doom čini mi se)

 

 

Inače AOE sam igrao još od prvog dijela, baš je bila zanimljiva igra. Treći nastavak mi je bio meh...

 

WOLOLO!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Age of Empires IV – Kako su ratovali naši star
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Volio bih probati ovo na PCu jer mi djeluje jako zanimljivo posebice s ovim video isječcima, praćenjem povijesti isl. Jako jako interesantno!

 

Problem je što imam MX450 grafičku, to će im vjerovatno nažalost raditi na low detaljima. Gledao sam kako izgleda na low, katastrofa.

Šteta da ne može na XBOX, priključiš miša i tipkovnicu, znam da neke igre to mogu (doom čini mi se)

 

 

Inače AOE sam igrao još od prvog dijela, baš je bila zanimljiva igra. Treći nastavak mi je bio meh...

 

WOLOLO!

 

 

 Kako ne mozes na xbox mis i tipkovnicu?

Re: Age of Empires IV – Kako su ratovali naši star
Tvpronlem kaže...

 

 Kako ne mozes na xbox mis i tipkovnicu?

 

Gdje si to pročitao da ne mogu miš i tipkovnicu priključiti?

8 godina
offline
Re: Age of Empires IV – Kako su ratovali naši star
Tvpronlem kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Volio bih probati ovo na PCu jer mi djeluje jako zanimljivo posebice s ovim video isječcima, praćenjem povijesti isl. Jako jako interesantno!

 

Problem je što imam MX450 grafičku, to će im vjerovatno nažalost raditi na low detaljima. Gledao sam kako izgleda na low, katastrofa.

Šteta da ne može na XBOX, priključiš miša i tipkovnicu, znam da neke igre to mogu (doom čini mi se)

 

 

Inače AOE sam igrao još od prvog dijela, baš je bila zanimljiva igra. Treći nastavak mi je bio meh...

 

WOLOLO!

 

 

 Kako ne mozes na xbox mis i tipkovnicu?

 trenutno nema ove igre za xbox, ali mozda ce jednom bit :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
Age of Empires IV – Kako su ratovali naši stari

 

 

Nisam bio baš gejmer Age of... serijala, al kužim ljude koji jesu.

Naime, mnogi su ovo igrali kao mladi, pa ih svako podsjećanje na ovo, vraća u mladost.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Age of Empires IV – Kako su ratovali naši stari

To više nije to nakon izlaska Starcrafta II, Eof i svi ostali su jedno 10klasa ispod, neke stvari netreba uopce dirati, original sam volio iz dna duše igrao ga do 4 ujutro ko klinac, probao i pobrisao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Age of Empires IV – Kako su ratovali naši stari

Meni je Starcraft bez veze. 

 
0 0 hvala 0
Re: Age of Empires IV – Kako su ratovali naši star
ivanzu kaže...

Meni je Starcraft bez veze. 

 

Negdje iz tajnovitog, tamnog podruma stanoviti Damir Đ Rukavina nasmiješio ti se i uputio palac gore.

 

 

Lijepi pozdrav.

 

 

P.S.

a ako većina ne razumije tko je gospodin Rukavina, šmrc, biti će da nas je vrijeme lagano pregazilo...

13 godina
offline
Re: Age of Empires IV – Kako su ratovali naši star

kako molim

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice