AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

poruka: 15
|
čitano: 5.286
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AI kreira lica "osoba koje ne postoje"".
15 godina
neaktivan
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

U svakom slučaju lica izgledaju realističnije od djela plastičnih kirurga.

 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

kak ne postoje? ja vidio jednu sa slike neki dan. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 15:48 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: AI kreira lica "osoba koje ne postoje"
sad ovi koji proizvode igre...mogu to koristiti da npc.ovi izgledaju svi različito...A ne svi na isti kalup
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

Od jedno 40-ak refreshova šta sam napravio, samo dvije crne osobe i 4-5 azijata. Sve ostalo bijelci. Već vidim kako SJW grakču

 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

Po zubima rekao bih da su britanci

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

Prije 10 godina dok sam igrao Crysis, mislio sam da ce za 10 godina biti takva grafika.

Proslo je od tad tih 10 godina, a dobili smo Fortnite, PUB i ostale igre koje ne izgledaju ni upola dobro kao Crysis.

 

E sad, kad bi ovu tehnologiju koristiti za igre, da "generira" likove, i da im govor ne bude plastican,

bilo bi zaista fotorealisticno.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

Sad ce ovi sto prave lazne FB profile doci na svoje. Neces im moci uci u trag.

 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: AI kreira lica "osoba koje ne postoje"
Ovo će biti super marketinškim kompanijama da ne plaćaju manekene.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AI kreira lica "osoba koje ne postoje"
Zamisli da tebe kreira 😂
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AI kreira lica "osoba koje ne postoje"
Visak kaže...
Ovo će biti super marketinškim kompanijama da ne plaćaju manekene.

 -ja to vidim na IT-PCjevski način :)) .. tj kao cageri na satu (apple-željeznica i licence/patenti = novac koji se tad naplaćuje..). .. i tad bi svaki maneken mogao tužiti i dobiti pinku za npr sličan nos..

 

-klasičan način je pravno sigurniji (ako im je to bila intencija stvaranja virtualnih manekena..) jer tad imaju ugovor s konkretnim ''likom'' kojem plate konkretan iznos i nitko treći ne može zbog npr sličnosit tražiti novac (a ovako može, jer je sličnost=osnova, ..).

edit: pa i npr izmišljen ali moguć primjer, npr neki nepoznati anonimus koji izgleda npr kao Ronaldo.. ako bi snimio reklamu, tad bi originalni ronaldo imao osnovu za tužbu i naplatu, jer je jasno da je tad njegov lik iskorišten u reklami. Sličnost npr crta addidasa, cocacole, bilo kojeg logoa-branda, oblika.. je ono što se u bizu naplaćuje-kažnjava. Zašto bi ovo pravno bilo drugačije?

-zakrivljenost ruba ekrana mobitela ili notch-zub? .. tužbe se podižu i dobijaju za sličnost :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 18:09 (ihush).
16 godina
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

Evo da smo ameri, mogli smo u hooters na besplatna pileća krilca sa jednom od ovih generiranih koju bi teatralno podrapali za klopu:
https://shredyourex.hooters.com/#section-intro
Ja zakopao jednu nevidiju i poslali mi kupon. Da sam pohlepan, mogao sam ih nadrukati desetak komada na disposable jednokratne mailove :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: AI kreira lica "osoba koje ne postoje"
Ja se zaljubio u jednu 😍😍 sta cu sad? Bar sam napravio print screen 😇
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

Vidim da ima još dosta problema s perspektivom (javljaju se deformacije u kojima je vidljivo da je dio lica gledan iz druge perspektive), sjenama i odsjajima, te posebno naočalama.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

Meni je ovo jezivo

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
AI kreira lica "osoba koje ne postoje"

ja u snovima šećem gradovima koji ne postoje, pričam s osobama koje je moj mozak iskonstruirao, koje nikada nisam vido....

 

cijele moderne građevine, ceste, neke nove modele vozila konstruiram..

 

ja sam geeeenije koji AI. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice