AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kolekcio

poruka: 16
|
čitano: 5.557
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kolekcio".
15 godina
offline
AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kolekcio

Najveca lova u svijetu se vrti na glupostima 

be Cool
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
offline
AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kolekcio

Nista novo u svijetu CSGO skinova. Tko prati trenutni market sve mu je jasno. Zanimljivo je da su CSGO skinovi na kraju ispali bolja investicija nego razne kriptovalute, ne morate se sloziti samnom, ali opet onaj tko prati i zna cijene prije i sada sve je jasno kao dan. Izlaskom CS2 bi cijene trebale jos skociti ...

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
online
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole

Naravno, slazem se u potpunosti. Market je poludio i investicije su vece nego ikad u csgo skinovima/kutijama/stickerima. Takoder i sama igra je popularnija nego ikad.

 

Ogromne pare se vrte i okrecu ovdje. Meni je zao sto ranije nisam ulozio vece novce u kutije i sto sam rano prodavao ali nikad ne mozes znat kako ce se situacija okrenuti.

 

Sad cu malo "pametnije"

13 godina
offline
AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kolekcio

Na svakog ovog koji zaradi pola milje $$ ide na tisuće drugih koji su popušili lovu otvarajući još jedan box, pa još jedan, pa još jedan..... Ista stvar i sa kriptom.

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
online
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole

Zato se to ne otvara naravno hoce ljudi otvarat i slicno ali jako jako male su sanse dobit nesto. A nekad bolje i ne dobiti jer znam ljude koji su dobili skinove od 1000 eura pa rekli ajd jos i izgubili sve

 

Ali znam da su neki ljudi od ovog sebi omogucili aute/kuce sa zaradom

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 14:21 (jopaa991).
16 godina
offline
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole
Super način zarade na budalama! Amazing!
 
11 0 hvala 0
9 godina
offline
AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kolekcio

Ja sam ionako sve svoje boxove u jednom trenutku zamijenio za skinove pa nek ih novi vlasnik otvara. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole
Tko izraduje te skinove? Tj zasto su “unikatni”?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole

Mozes ih dobiti iz otvaranja kutija u igrici koje se naravno placaju ( kockanje doslovno ) ili mozes kupiti odredene iteme na marketu i raditi trade-up contracte iz kojih mozes dobit jednog AK Case hardened ( Jako mala sansa za dobit blue gem ). Jedan trade-up contract bi dosao oko 2000 eura da se pokusa dobit ovakav AK koji je prodan. Fora u tim case hardened skinovima je " sto vise plavog, to veca cijena " pa znaci kada je sve ovako plavo to se zove " blue gem" i kosta iznimno puno novaca. Obicni AK Case hardened FT na Steam marketu kosta oko 270e ali nema ni blizu ovoliko plavog kao ovaj iz clanka, tako da to diktira cijenu.

9 godina
offline
AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kolekcio

Znalci CS:GO-a.

 

Na kojoj stranici mogu prodati skinove za "prave novce"? Imam hrpu caseova starih od kojih mogu dobit bar 30-ak eura. Igru ne igram već nekoliko godina.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole
jopaa991 kaže...

Naravno, slazem se u potpunosti. Market je poludio i investicije su vece nego ikad u csgo skinovima/kutijama/stickerima. Takoder i sama igra je popularnija nego ikad.

 

Ogromne pare se vrte i okrecu ovdje. Meni je zao sto ranije nisam ulozio vece novce u kutije i sto sam rano prodavao ali nikad ne mozes znat kako ce se situacija okrenuti.

 

Sad cu malo "pametnije"

 Kako se kupovina itema u igri moze smatrati investicijom?????

14 godina
offline
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole

Zato sto mozes taj novac izvuc na svoj bankovni racun putem raznih stranica ...

14 godina
offline
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole
MedO1337 kaže...

Znalci CS:GO-a.

 

Na kojoj stranici mogu prodati skinove za "prave novce"? Imam hrpu caseova starih od kojih mogu dobit bar 30-ak eura. Igru ne igram već nekoliko godina.

 skinport, dmarket

10 godina
online
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole
Posmatrač kaže...
jopaa991 kaže...

Naravno, slazem se u potpunosti. Market je poludio i investicije su vece nego ikad u csgo skinovima/kutijama/stickerima. Takoder i sama igra je popularnija nego ikad.

 

Ogromne pare se vrte i okrecu ovdje. Meni je zao sto ranije nisam ulozio vece novce u kutije i sto sam rano prodavao ali nikad ne mozes znat kako ce se situacija okrenuti.

 

Sad cu malo "pametnije"

 Kako se kupovina itema u igri moze smatrati investicijom?????

 Pa jednostavno. Tako sto su nekad te obicne kutije bile po 3 centa najjeftinije dok su sad 1 euro najjeftinije. Ljudi kupuju i prodaju, prate situaciju, market i sve vezano uz to pa tako zarade. 

Kupis dok su 3 centa ili 10 centi, prodas kad si zadovoljan profitom itd.

13 godina
offline
AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kolekcio

Jel može neko pojašnjenje za nas laike o čemu se ovdje radi? Ako sam dobro skužio, lik je platio ona 4 plava gema koji su ugrađeni u kalašnjikov 400000 dolara? Što dobija s tim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AK-47 CS:GO skin prodan za 400.000 dolara kole
kipo kaže...

Jel može neko pojašnjenje za nas laike o čemu se ovdje radi? Ako sam dobro skužio, lik je platio ona 4 plava gema koji su ugrađeni u kalašnjikov 400000 dolara? Što dobija s tim?

 Status da nitko drugi nema takvu pušku u igri Koju na kraju ne stigneš ni gledati dok igraš Uglavnom samo kozmetika, ništa što mu daje veću prednost ili neke druge benefite...

Stoja
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice