Alienware AW2518H - Igre bez granica

poruka: 16
|
čitano: 6.197
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alienware AW2518H - Igre bez granica".
15 godina
offline
Alienware AW2518H - Igre bez granica

kad se ovakve naprave prodaju pod izvornim nazivom "dell" bitno su kvalitetnije i jeftinije (jebeš dizajn kad moram po čitave dane zuriti u zaslon). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
Dell ne prodaje 240-hercne gejmerske monitore pod svojim imenom, stoga ne, nije točno to što si napisao.
Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
12 godina
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
Za takvu cijenu bi ocekivao IPS od 27/28’’ . Bahh
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
MP7 kaže...
Za takvu cijenu bi ocekivao IPS od 27/28’’ . Bahh

 

Točno! Za petstotinjak kuna više može se kupiti AOC Agon AG271QG - 27" 1440p IPS 165 Hz G-Sync monitor 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
12 godina
protjeran
offline
Alienware AW2518H - Igre bez granica

Bome izgleda samo tih 240hz kosta ko cijelo tele, sve ostalo na monitoru ne vrijedi 500kn too much brate mili kao i kolicina fps-a koju moras ispucati u doticni "da radi kak spada" lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
Davor kaže...
Dell ne prodaje 240-hercne gejmerske monitore pod svojim imenom, stoga ne, nije točno to što si napisao.

 ma govorim o monitorima općenito. meni je podjednako bitan za posao i za igranje. imam dva della 1920x1200: TN i IPS i oba su mrak za sve. ovaj pridjev "igrački" mi je malo ... hm ... nategnut jer i (uvjetno) malo bolje obične konjfigurancije sve ganjaju po ps-u (mislim, meni i više nego ok). a još nisam penzić-profić (silver sniper ili hrđava tandžara). vjerujem da je 240 Hz nešto ali i 60 je čist dost. sjećam se, kao mlađi, frendovi su se natezali je li bolji thorens s ortofonom ili audio-technica sa shure MC zvučnicama, jer je tamo negdje na petoj decimali distorzije bila razlika. i ja sam sudjelovao u tome i danas mi to izgleda glupo. u brojevima se gubila glazba. jedino priznajem da je izvrsne snimke imao revox meg, zvuk - kef kalinda i kazić onkyo (auto bias, 3 motora direct drive, tri glave) ili nakamichi (još bolji). sluške akg. tak mi je i z monitorima danas. ovo kaj imam je mrak mrakova. nije da ne može bolje ali je i ovo mila majka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
Kao što bi rekao Informatičar Starog Kova u svojim 'kolumnama', zanemari Vrijeme odziva i biraj isključivo IPS (bolje čak AH-IPS) od LG-a odnosno konkurentski PLS od Samsunga.

Ovo je preskupo prije svega + igraći dizajn za 14 godina mene baca u očaj i hvaliti se tanjinom monitora meni IMHO nije ok. Radije biram industrijski (standardni) dizajn Della ili još deblji od EIZA.. e to su monitori.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
Ajar kaže...
Davor kaže...
Dell ne prodaje 240-hercne gejmerske monitore pod svojim imenom, stoga ne, nije točno to što si napisao.

 ma govorim o monitorima općenito. meni je podjednako bitan za posao i za igranje. imam dva della 1920x1200: TN i IPS i oba su mrak za sve. ovaj pridjev "igrački" mi je malo ... hm ... nategnut jer i (uvjetno) malo bolje obične konjfigurancije sve ganjaju po ps-u (mislim, meni i više nego ok). a još nisam penzić-profić (silver sniper ili hrđava tandžara). vjerujem da je 240 Hz nešto ali i 60 je čist dost. sjećam se, kao mlađi, frendovi su se natezali je li bolji thorens s ortofonom ili audio-technica sa shure MC zvučnicama, jer je tamo negdje na petoj decimali distorzije bila razlika. i ja sam sudjelovao u tome i danas mi to izgleda glupo. u brojevima se gubila glazba. jedino priznajem da je izvrsne snimke imao revox meg, zvuk - kef kalinda i kazić onkyo (auto bias, 3 motora direct drive, tri glave) ili nakamichi (još bolji). sluške akg. tak mi je i z monitorima danas. ovo kaj imam je mrak mrakova. nije da ne može bolje ali je i ovo mila majka. 

 Zavisi o virsti igre, za FPS definitivno treba 144Hz monitor, za RTS ne treba. Ja sam godinama govorio da je 60Hz idealno i da su ljudi koji bacaju pare na monitore od 500€+ budale i onda sam prije 6 mjeseci probao 144 Hz na 5 min i idući dan sam naručio asus 180Hz G-sync monitor. Razlika je ogromna kada se ide na preko 100 Hz igranje mi se popravilo nevjerojatno a i sam sam u igrama počeo više uživati. Ne bih se volio više vratiti na stari 60 Hz monitor ni pod razno. Po meni je 144Hz >>> 4k ako moram birati.

14 godina
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
bubimir5 kaže...
Ajar kaže...
Davor kaže...
Dell ne prodaje 240-hercne gejmerske monitore pod svojim imenom, stoga ne, nije točno to što si napisao.

 ma govorim o monitorima općenito. meni je podjednako bitan za posao i za igranje. imam dva della 1920x1200: TN i IPS i oba su mrak za sve. ovaj pridjev "igrački" mi je malo ... hm ... nategnut jer i (uvjetno) malo bolje obične konjfigurancije sve ganjaju po ps-u (mislim, meni i više nego ok). a još nisam penzić-profić (silver sniper ili hrđava tandžara). vjerujem da je 240 Hz nešto ali i 60 je čist dost. sjećam se, kao mlađi, frendovi su se natezali je li bolji thorens s ortofonom ili audio-technica sa shure MC zvučnicama, jer je tamo negdje na petoj decimali distorzije bila razlika. i ja sam sudjelovao u tome i danas mi to izgleda glupo. u brojevima se gubila glazba. jedino priznajem da je izvrsne snimke imao revox meg, zvuk - kef kalinda i kazić onkyo (auto bias, 3 motora direct drive, tri glave) ili nakamichi (još bolji). sluške akg. tak mi je i z monitorima danas. ovo kaj imam je mrak mrakova. nije da ne može bolje ali je i ovo mila majka. 

 Zavisi o virsti igre, za FPS definitivno treba 144Hz monitor, za RTS ne treba. Ja sam godinama govorio da je 60Hz idealno i da su ljudi koji bacaju pare na monitore od 500€+ budale i onda sam prije 6 mjeseci probao 144 Hz na 5 min i idući dan sam naručio asus 180Hz G-sync monitor. Razlika je ogromna kada se ide na preko 100 Hz igranje mi se popravilo nevjerojatno a i sam sam u igrama počeo više uživati. Ne bih se volio više vratiti na stari 60 Hz monitor ni pod razno. Po meni je 144Hz >>> 4k ako moram birati.

 Da, pogotovo u FPS igrama. I meni je prije dosta prijatelja govorilo da nema tu neke razlike. Onda kad su probali 144 kod mene, ovi šta nisu mogli kupit tad uvatila ih muka, a ovi šta su mogli, odmah u nabavku. Naravno, dosta nas igra CS GO.

Ja doslovno na 60Hz nemogu u wordu više radit, a kamoli igrat.

9 godina
neaktivan
offline
Alienware AW2518H - Igre bez granica

ja sve radim na 60hz, alli vrijeme reakcije je dobro tako da igram cs go i bf1 bez problema, ali to je zato jer nisam probao 144hz :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
Tako je, razlika između 60 i 144 Hz (ili više) herca je bolesna. U igrama, ali i prilikom rada u Windowsima. Umirem iznutra svaki put kad u redakciji sjedam za 60 Hz monitor, nakon što sam doma koristio 165-hercni model :)

Najbolje što može napraviti onaj tko nema mogućnost kupnje 144+ Hz monitora jest da ga ni ne proba. Jer kad se to jednom proba, povratka više nema :)
Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Alienware AW2518H - Igre bez granica

jbg skupi su, ja msm moze se naci posten 144hz monitor za 200 eura

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
hanteed kaže...

jbg skupi su, ja msm moze se naci posten 144hz monitor za 200 eura

 kako ne, ovaj Acer ED273Awidpx , kod nas je 2100kn! do nedavno za to si mogao dobiti samo isprani TN postanski sanducic od 24".lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 14:13 (Stjepanj).
16 godina
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
Davor kaže...
Tako je, razlika između 60 i 144 Hz (ili više) herca je bolesna. U igrama, ali i prilikom rada u Windowsima. Umirem iznutra svaki put kad u redakciji sjedam za 60 Hz monitor, nakon što sam doma koristio 165-hercni model :)

Najbolje što može napraviti onaj tko nema mogućnost kupnje 144+ Hz monitora jest da ga ni ne proba. Jer kad se to jednom proba, povratka više nema :)

 Ja probo, nije me se dojmilo. No valjda bih se trebao igrati, to nisam probao :/. Ono na što bih se teže vratio je na njegovih 24" sa sadašnjih 34", vjerojatno i na tn. Potonje nisam siguran, jer možda imaju i dobar kut nakon toliko godina usavršavanja.
Uglavnom, zanimljiva je ta cijena. Vjerujem da dell zna što radi... možda je turnirski model? 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
odjavljen
offline
Alienware AW2518H - Igre bez granica

240 fps daje samo Lucidiusova konfa, dakle nam smisla proizvest više od jednog ovakog monitora ...

 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Alienware AW2518H - Igre bez granica
Hahaha, joj glavasu lud si..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice