Amazon, Google ili Apple? Podaci s Interneta otkri

poruka: 5
|
čitano: 2.511
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon, Google ili Apple? Podaci s Interneta otkri".
15 godina
neaktivan
offline
Amazon, Google ili Apple? Podaci s Interneta otkri

Kako se na silu želi "POC"osobe prikazati kao uspješne u svemu, iako je istina sasvim drugačija...

scientia est potentia
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon, Google ili Apple? Podaci s Interneta otkri

Koja pizdarija od "analize".

 

Amazon je, skupa sa Walmartom najveći privatni poslodavac na svijetu pa je izjedanačavanje isključivo "pretrage dostupnih poslova" sa "željom i snovima" o radu u tim kompanijama zločin protiv statistike, uvreda mozgu i, nadam se, plaćena analiza.

NHS je isto među top 10.

Tu je i masa vojnih firmi, kao i kineskih državnih firmi i ministarstava, ali njih ne pretražuješ - oni nađu tebe.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon, Google ili Apple? Podaci s Interneta otkri

tko su to "mi"? ameri ili indijci? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon, Google ili Apple? Podaci s Interneta o
wyks kaže...

Koja pizdarija od "analize".

 

Amazon je, skupa sa Walmartom najveći privatni poslodavac na svijetu pa je izjedanačavanje isključivo "pretrage dostupnih poslova" sa "željom i snovima" o radu u tim kompanijama zločin protiv statistike, uvreda mozgu i, nadam se, plaćena analiza.

NHS je isto među top 10.

Tu je i masa vojnih firmi, kao i kineskih državnih firmi i ministarstava, ali njih ne pretražuješ - oni nađu tebe.

 Ja bih radije timario konje po njemackoj nego radio za amazon.  U biti totalno sam napustio IT industriju prije godinu dana i sada sam puno sretniji u prevoznoj industriji.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
13 godina
offline
Re: Amazon, Google ili Apple? Podaci s Interneta o
I opet kruške i jabuke. Jedno je Amazon, a drugo AWS
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice