Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolara po

poruka: 8
|
čitano: 3.667
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolara po".
16 godina
neaktivan
offline
Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolara po

Hoće samo se to u americi zove donacija političkim strankama.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolara po

kapitalizam, kao tumor na tkivu svakog društva, kao i različite "interpretacije" komunizma (osim samopupravljanja, koje bilo čist ok - vidi pod "skandinafci") bi krepao u mukama za manje od 10 minuta kad ne bi bilo distinkcije između legalnog i moralnog. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolar
Pozor u razlikovanju komunizma kao oblika društvenoga vlasništva i socijalizma u kojem vlada "humaniji" kapitalizam. U skandinavskim zemljama privatno je vlasništvo svetinja, ali su porezi tako uštimani da imaju snažno naglašenu humanu crtu.
14 godina
offline
Re: Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolar
Pozor u razlikovanju komunizma kao oblika društvenoga vlasništva i socijalizma u kojem vlada "humaniji" kapitalizam. U skandinavskim zemljama privatno je vlasništvo svetinja, ali su porezi tako uštimani da imaju snažno naglašenu humanu crtu.
8 godina
offline
Re: Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolar
Ceka se Keso da dođe prosuti koju revolucionarnu parolu...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolara po

Onda je sasvim logično da tako žele poslovati i u Evropi.

 

Šuć, muć pud - neka plaća tko je lud.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolara po

ponekad mi je normalno da imate na Bugu neki klikbejt članak koji ne nosi nikakvu vrijednost no olakšajte malo jer ih u zadnje vrijeme ima previše. Vrijednost članka jednaka je vrijednosti sadržaja, a ovdje sadržaja nema!

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amazon i Netflix u SAD-u neće platiti ni dolar
genije_čudo_prirode kaže...

ponekad mi je normalno da imate na Bugu neki klikbejt članak koji ne nosi nikakvu vrijednost no olakšajte malo jer ih u zadnje vrijeme ima previše. Vrijednost članka jednaka je vrijednosti sadržaja, a ovdje sadržaja nema!

 Kako nema sadržaja?

Ovo je prosvjetljenje onima koji su u moralnim nedoumicama treba li koristiti rupe u zakonima.

Posebice one koje Netflixu i sličnima nisu baš drage.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice