Amazonovim pametnim zvučnicima može se pokušati ot

poruka: 4
|
čitano: 2.126
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazonovim pametnim zvučnicima može se pokušati ot".
16 godina
neaktivan
offline
Amazonovim pametnim zvučnicima može se pokušati ot

Seces pored kuce ugasenih svjetala, priblizis se prozoru a onda cujes iz kuce:"Do you feel lucky, punk?"

 

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Amazonovim pametnim zvučnicima može se pokušati ot

Ako su ti kućni razgovori tako duhoviti, onda će ih lopov slušati, zabavljati se i uživati, a onda zaboraviti provaliti u kuću. Mnogo pametnije bi bilo snimiti prave kućne razgovore, one koje ukućani vode u stanu prije odlaska. Pravi će se lopov lako provjeriti ima li koga u kući:  pozvonit će na vrata. Najbolja je zaštita u tome da provalnik misli kako u stanu naći ništa vrijedno, po onoj staroj narodnoj: "Gola guzica je tvrđa od Budima."

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazonovim pametnim zvučnicima može se pokušati ot

ako se odlučim baviti lopovlukom, neću se obazirati ni na što: john wick metoda. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazonovim pametnim zvučnicima može se pokušati ot

wooouu! .. može puštati zvukove! :) .. a vjetrove? :))

nekak mi se čini da svaki zvčučnik može puštati zvuk(ove) osim neispravan. Dok o recimo playeru ovisi kad-što kao i o playlisti.. ili AIju tj softu tj skripti koja je običan todo text kojeg u obliku kotača ima i npr vešmašina (programator) pa tako npr dođe do centrifuge ili mikrovalna ugasi ili vcr ili ...

 

pošto trkeljam u temi/temamam o AIju ili protiv njega :) .. nekak prognoziram da će uskoro biti novi model, AI-zvučnik.. koji će osim plašenja lopova (ono, kupm ga pa mi ga ukrade?)  možda i kuhati kavu, čuvati djecu, raditi nešto ekšli pametno .. ili bar nešto što ja kao prosječan ribič mogu raditi, fučkati i puštati zvukove :) .. (vjetrove, jer zvuk je vibracija, tlakazraka..) :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice