AMD objavio specifikacije dva Ryzena iz serije 200

poruka: 6
|
čitano: 3.635
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD objavio specifikacije dva Ryzena iz serije 200".
15 godina
offline
AMD objavio specifikacije dva Ryzena iz serije 200

Hoće li grafika u Ryzen 3 2200G biti usporediva s RX 550 koji također ima 8 compute unitsa? Ili ne? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD objavio specifikacije dva Ryzena iz serije 200

Baš me zanima koliko če biti bolji od prve generacije, ako i ne bude nešto bolji barem se za istu cijenu dobije još i osnovna grafička dovoljna za net i filmove i možda starije igre.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD objavio specifikacije dva Ryzena iz serije
nkdz kaže...

Hoće li grafika u Ryzen 3 2200G biti usporediva s RX 550 koji također ima 8 compute unitsa? Ili ne? 

 pa ne, ovo je nova arhitektura, dakle unutra je vega cip sto bi u prijevodu znacilo brze.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Re: AMD objavio specifikacije dva Ryzena iz serije
Stjepanj kaže...
nkdz kaže...

Hoće li grafika u Ryzen 3 2200G biti usporediva s RX 550 koji također ima 8 compute unitsa? Ili ne? 

 pa ne, ovo je nova arhitektura, dakle unutra je vega cip sto bi u prijevodu znacilo brze.lp

 A onda u matematiku ubaciš VRAM i možda ipak sporije. 

16 godina
neaktivan
offline
AMD objavio specifikacije dva Ryzena iz serije 200

Za 99 dolara, ovo je pljačka. Izvadiš sadašnji Ryzen i odvojenu grafiku i prodaš ih te kupiš ovaj. Ostane ti para i manje energije trošiš. Za kućnog casual korisnika odlično. A duplo bolje od Intelovog rješenje istog cjenovnog ranga.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD objavio specifikacije dva Ryzena iz serije
Imaju li oni šta ponuditi kako konkurecija Pentium sa HT-om u istom cjenovnom rangu kao intelov pulen?
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice