AMD snizio cijene Threadrippera

poruka: 13
|
čitano: 4.448
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD snizio cijene Threadrippera".
16 godina
offline
AMD snizio cijene Threadrippera

"Neka vas ne bune visoki troškovi dostave, jednom kada procesor stavite u košaricu ostvarujete i pravo na besplatnu dostavu."

 

Čemu ova reklama američkog Amazona? Threadripper 1900X, 391.78$ + 41.21$ dostava + 107.38$ depozit za državne dadžbine (prvi put vidim) = 540.37$.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD snizio cijene Threadrippera

        

 

Evo toliko za ovaj članak i reklamu za Amazon koji te guli do kože ako naručuješ za HR. Stvarno isplativo.

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD snizio cijene Threadrippera

Good guy AMD.....

I've lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD snizio cijene Threadrippera
Na amazon.de jos nisu dosli ti "popusti" za sve modele. 1950x nema ispod 800€ novi

Evo frisko
Lumia 520, 640, 830, 930, 950
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
AMD snizio cijene Threadrippera

Imas snizenje vec na CaseKing.De:

https://www.caseking.de/amd-ryzen-threadripper-1900x-3-8-ghz-summit-ridge-sockel-tr4-boxed-hpam-142.html

 

Usput, Amazon te je otkrio da zivis 78km od mene Alene, tocno 60min voznje autoputom.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD snizio cijene Threadrippera

ujebate, alaj ga pojeftinilo. sad će ih biti i u interšparu a kroz mjesec dva i u lidlu. na kile. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD snizio cijene Threadrippera
Ooo Insbruče grade na Innu... Vidim ima jos forumasa u Tirolu. ;)

Stalno nastanjen ili sezonac?
Lumia 520, 640, 830, 930, 950
6 godina
protjeran
offline
AMD snizio cijene Threadrippera

dao bih do dvajs kuna za taj proc, cisto da napravim privjesak...

 

i ne, ne trolam, nego to zbilja mislim...

velka me vrućina ovladala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 19:41 (Gorstak79).
Moj PC  
0 5 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD snizio cijene Threadrippera
Gorstak79 kaže...

dao bih do dvajs kuna za taj proc, cisto da napravim privjesak...

 

i ne, ne trolam, nego to zbilja mislim...

 Nije to za tebe, ko ni za mene.

10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD snizio cijene Threadrippera

Imam pitanje za vas koji se razumijete, iako nije bas vezano uz ovu temu za sniženje

 

Može li Intel ili Amd nuditi isti socket 10 godina a da budu jednako dobri kao i postojeći ?? Vjerujem da se sokceti mjenjaju razlogom da se  mjenja i matična i ostale komponente jer sa novom matičnom trebamo i nove rame.

 

Ali opet me zanima, ima li neko ograničenje ?  Bi li i noviji procesir bili jednako dobri na jako starom socketu ? Znam da se obično zahtjeva flashanje biosa da bi podržavao novi proc.

 

7 godina
protjeran
offline
Re: AMD snizio cijene Threadrippera
dark_wizz kaže...
Ooo Insbruče grade na Innu... Vidim ima jos forumasa u Tirolu. ;)

Stalno nastanjen ili sezonac?

 

Stalno nastanjen. Ima nas svuda, kad skupis sve hrvate van drzave, ispada da ih ima vise nego u drzavi.

 

Markić7 kaže...

Imam pitanje za vas koji se razumijete, iako nije bas vezano uz ovu temu za sniženje

 

Može li Intel ili Amd nuditi isti socket 10 godina a da budu jednako dobri kao i postojeći ?? Vjerujem da se sokceti mjenjaju razlogom da se  mjenja i matična i ostale komponente jer sa novom matičnom trebamo i nove rame.

 

Ali opet me zanima, ima li neko ograničenje ?  Bi li i noviji procesir bili jednako dobri na jako starom socketu ? Znam da se obično zahtjeva flashanje biosa da bi podržavao novi proc.

 

 

Teoretski, ako bi socket ostao isti, a mijenjali se samo chipseti, te memorijski kontroler

da je u chipsetu a ne u procesoru (kao sto je to prije bilo), po tome nebi trebalo biti problema sa performansama.

 

Recimo LGA775 imas sa DDR1/DDR2/DDR3, mnogo vrsti chipseta, od SingleCore sa HT-om do QuadCore procesora.

Naravno, ako uzmes najstariji procesor i stavis ga u novu plocu, on je jednako "spor" kao i prije, no za najnovije

procesore nisi imao podrsku za stare chipsete, odnosno ovisilo je najvise o proizvodjacu ploce.

 

Na AM2 si vrlo cesto mogao staviti AM3 procesor, i razlike u performansama nije bilo, tj. gubitak je bio samo na brzini memorije.

Jos davno si imao Socket7 za Intela, a AMD ga je prigrlio i imao si ploce sa SuperSocket7, dakle i Intel i AMD na istom socketu.

To su bila vremena.

 

Po meni jednostavno danas socket ovisi o broju staza za PCE sucelje. Prije to nije bilo toliko vazno, staze su se generirale najvise

iz chipseta, dok danas sve brze sabirnice komuniciraju direktno preko PCE sucelja sa procesorom, i time zaobilaze tromost chipseta.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD snizio cijene Threadrippera

Ne trolaj...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice