"Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće

poruka: 10
|
čitano: 3.221
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće".
5 godina
protjeran
offline
"Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće

Aj napokon netko pametan i u bijeloj kući. 

 

edit: Kad sam rekao netko pametan, nisam mislio na inicijatore nego na AI 

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 11:35 (Antiseptik).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
"Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće

..

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće
Koje beskorisno prenemaganje dobrim namjerama, bez ikakvog stvarnog efekta. Nešto u stilu Kolinde, s tom razlikom što POTUS ima daleko veće ovlasti i efektivno je zadužen za vođenje države. Samo za napraviti strategiju oko umjetne, treba prvo imati prirodnu inteligenciju.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
"Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće

u engleskom riječ "intelligence" znači svašta: od informacija, preko razuma, do špijunaže. možda je mislio na umjetne sise, ako je uopće mislio. teško je raditi bez alata. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 13:16 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: "Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće
nikad neće postojati toliko jak AI koji može nadjačati ljudsku GLUPOST
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće
@Visak @Ajar
Što je točno mjerilo nečije inteligencije?
Za Trumpa sam čuo početkom 90tih. Bilo ga je svugdje. Kasnije je bankrotirao, potom se opet uzdigao. Trenutno je izabran za predsjednika SAD-a. Treba li za to inteligencija?
Izabran je za predsjednika SAD-a na četiri godine. Vas dvojicu znam samo po zanimljivim komentarima. Je li primjećujete vi u toj usporedbi nekakav raskorak? Je li u redu da se o ičijem rezultatu rada govori prije nego što taj rad uopće započne ili završi (Visak to se u tvom slučaju odnosi i na našu predsjednicu)? Da li to mjerilo primjenjujete na sebe?
U posljednje vrijeme gledam reportaže o zbivanjima u SAD-u od kampanje za posljednji izbor. Glavni mediji su izrazito negativni u toj igri i daleko je to od tipa novinarstva u kojem je informacija dana u iskonskom obliku gledatelju da sam donese zaključak. Nešto kao i naši mediji. Pljuvačnica. Od 2006. kada sam ju prvi put (uvijek legalno kako i spada) posjetio, dobio sam osjećaj da se sve pogoršalo. Dao je riječ da će popraviti stvari. Za to će mu trebati poprilično inteligencije. Ocijenimo ga pošteno na kraju puta.
Lp
vicious
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće
Ne mora proci mandata da bi se sve vidjelo. Vecina stvari je vidljiva i sada, te je to i osnova za kritiku.
Inace Kolinda je dobar materijal za cheerleaders, ali ne i za predsjednicu.
12 godina
offline
Re: "Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće
Pozdrav dd.inc!
Što si točno vidio? Ono što nisi vidio je da većina stvari koje je predložio, prije njega su predložili demokrati. Tu primjenjuješ dvostruke standarde. Ili si neinformiran ili to radiš namjerno. Nebitno nam je tko je predsjednik SAD-a, no bitno je i pošteno da se iznesu stvarne činjenice kakve god bile.
Kolinda kakva god bila obrazovana je, bila je tajnica u NATO-u i prepoznatljiva je u svijetu. Izuzetno mi je drago da iskazuje domoljublje i obično kada sam u inozemstvu i pričam sa strancima, oni je pohvale upravo zbog toga. Prijašnja dva svirača su bila nevidljiva i dobra jedino za ropotarnicu povijesti.
Lp
vicious
16 godina
offline
Re: "Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće

Isto tako niti ti ne znaš što je ured predsjednika i sam predsjednik svojedobno napravio. Za Mesića zna više ljudi iz politike nego za Kolindu, a Josipović nam je bio totalni promašaj. Ono što me kod Kolinde smeta je neiskrenost, nacionalni populizam bez efektivne svrhe za narod (pretvoroti riječi u djela), nedovoljni korektivni utjecaj na stranke itd.

12 godina
offline
Re: "Američka AI inicijativa" iz Bijele kuće
Sve zavisi na kojim razinama ih uspoređuješ. Mislim da se netko tko se za svog mandata kreće područjima nesvrstanih i Azarbejdžana, poznat je nebitnim političarima ex juge i po obečanjima o otvaranju 250000 radnih mjesta (neradnici uvijek o novim radnim mjestima 🤣) ne može mjeriti sa osobom koja se kreće Europom, zapadom i istokom i prepoznata je u međunarodnim institucijama na zapadu.
Takav izbor radiš svaki dan. Biraš si bolje. To je ustvari pitanje da li je bolje biti prosječan u svome selu ili prosječan u gradu.
Da može bolje, to uvijek može i mora, ali da je prije bilo bolje, to ne drži vodu pogotovo kada se zna tko je obnašao dužnost predsjednika. Na kraju uvijek postoje rezultati rada.
Lp
vicious
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice