Američka radna skupina za NLO-e mora predati rezul

poruka: 36
|
čitano: 8.999
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američka radna skupina za NLO-e mora predati rezul".
12 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e mora predati r
plimp kaže...

 Pa kad malo promisliš,

dolaze na Zemlju, i jedino što vide je naše građevine po danu, ili svijetla na našim građevinama po mraku ili naše satelite i letjelice kako lete.

Gdje gledati? Koga pitati ili kontaktirati? Kako se upoznati sa novom civilizacijom?

Nemaju pojma ni o SAD, ni o internetu, u prvi mah čak ne znaju ni koja vrsta dominira na Zemlji ni o bilo čemu vezano uz nas. Mogu samo pretpostaviti da imamo neke komunikacijske uređaje valjda.

Ne znaju kakvo imamo društveno uređenje, jesmo li demokracija, imamo li jednog svjetskog vladara ili smo gomila plemena?

......

 Da, da. Poptuno si u pravu, moraju proučavati, ne mogu ništa znati..

Ali... koliko već navadno postoje "dokazi" o njima? Stotinama godina? Više? Pa naši znanstvenici proučavaju životinje, druge planete.. i donose zaključke u nekoliko dana/tjedana (OK, OK, nije neka usporedba, ali eto :D )

Zašto ne bi proučavali iz daljine, pa valjda bi imali bolju optiku i/ili tehnologiju od nas?

Gdje im je AI da sama otkrije sve o našoj planeti iz godina skupljanja uzoraka?

Nemaju tehnologiju da otkriju naš sustave emitiranja i kodiranja?

Tehnologija prikrivanja pa da ih ne vidimo? Nano tehnologija pa nek proučavaju Zemlju sa milijunima dronova.

 

Malo mi je neobično da je neka vrsta razvijala samo mogućnost leta kroz galaksiju, a sva ostala tehnologija im je na razini naše iz prvog svjetskog rata...

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e mora predati r
CyberDemonVZ kaže...
plimp kaže...

 Pa kad malo promisliš,

dolaze na Zemlju, i jedino što vide je naše građevine po danu, ili svijetla na našim građevinama po mraku ili naše satelite i letjelice kako lete.

Gdje gledati? Koga pitati ili kontaktirati? Kako se upoznati sa novom civilizacijom?

Nemaju pojma ni o SAD, ni o internetu, u prvi mah čak ne znaju ni koja vrsta dominira na Zemlji ni o bilo čemu vezano uz nas. Mogu samo pretpostaviti da imamo neke komunikacijske uređaje valjda.

Ne znaju kakvo imamo društveno uređenje, jesmo li demokracija, imamo li jednog svjetskog vladara ili smo gomila plemena?

......

 Da, da. Poptuno si u pravu, moraju proučavati, ne mogu ništa znati..

Ali... koliko već navadno postoje "dokazi" o njima? Stotinama godina? Više? Pa naši znanstvenici proučavaju životinje, druge planete.. i donose zaključke u nekoliko dana/tjedana (OK, OK, nije neka usporedba, ali eto :D )

Zašto ne bi proučavali iz daljine, pa valjda bi imali bolju optiku i/ili tehnologiju od nas?

Gdje im je AI da sama otkrije sve o našoj planeti iz godina skupljanja uzoraka?

Nemaju tehnologiju da otkriju naš sustave emitiranja i kodiranja?

Tehnologija prikrivanja pa da ih ne vidimo? Nano tehnologija pa nek proučavaju Zemlju sa milijunima dronova.

 

Malo mi je neobično da je neka vrsta razvijala samo mogućnost leta kroz galaksiju, a sva ostala tehnologija im je na razini naše iz prvog svjetskog rata...

 

 
E, a jesu li oni imali prvi svjetski rat?

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
12 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e mora predati r

Ee, true dat...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e mora predati rezul

netko je na početku rekao da je internet pun korinsih informacija o ovom pitanju pa ,skeptici evo vam dokaz sa interneta da su nas posjetili i kontaktirali USA 

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e mora predati rezul

Prije nekoliko mjeseci sam gledao neki video o kao misterioznom objektu na tlu iz kojeg je izašla nekakva "kugla". Tj. sličila je na one podvodne mine i kretala se, kotrljala. Ne znam gdje je to bilo, možda Ujedinjeno Kraljevstvo... Uglavnom, zakačila se za nekog čovjeka koji se tu zatekao i počela ga vući, a ispušten je bio i nekakav plin oko njega. Došao je kući poderanih hlača i izgreban. Čovjek se kune da je to doživio i provedena je istraga policije, a zaključak je bio da čovjek ne laže, ali događaj nije objašnjen. Davno je to bilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e mora predati rezul

Ima i interview na NBC-u. Izgleda legit.

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice