Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne intelige

poruka: 8
|
čitano: 15.976
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne intelige".
16 godina
offline
Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne intelige

Sad placamo taxe i za gatanje? 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne intelige

izvrstan izgovor za nap intervencije na bilo koga, "preventivno", kad im se digne. "minority report" u najgorem scenariju. bit će rata s amerima, sve mi se čini. usprkos naprednim tehnologijama, većina je glupa, neobrazovana i bahata bez podloge. podsjetimo se: još ni u jednom ratu ikad igdje (njihov građanski se ne računa) nisu (sami) pobijedili. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 1 hvala 0
5 godina
offline
Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne intelige

Sustav GIDE omogućit će Pentagonu prebaciti fokus s obrambenih reakcija na one proaktivne, koje će pomoći spriječiti potencijalne sukobe.

 

 

Hahahah jadni Ameri dosad su se uvijek morali braniti u Iraku, Afganistanu, Siriji, a sad ce konacno moci i oni nekoga napasti

 
10 0 hvala 0
Re: Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne inte
Imate ovdje jako puno zanimljivih videa o AI ali i simulacijama isl. Super za vidjeti do kuda je tehnologija dogurala.

2 minute papers

Moj PC  
2 0 hvala 2
2 godine
neaktivan
offline
Re: Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne inte
Ajar kaže...

izvrstan izgovor za nap intervencije na bilo koga, "preventivno", kad im se digne. "minority report" u najgorem scenariju. bit će rata s amerima, sve mi se čini. usprkos naprednim tehnologijama, većina je glupa, neobrazovana i bahata bez podloge. podsjetimo se: još ni u jednom ratu ikad igdje (njihov građanski se ne računa) nisu (sami) pobijedili. 

 Zar amerikanci trebaju izgovor?

 

Sve to oni već i rade, ovo su samo tehnički tweakovi.

 

Sjetimo se kako su dronom 2020 proaktivno roknuli  Soleimanija "iz samoobrane" a zapravo da spriječe moguću eskalaciju sukoba s Iranom. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 19:55 (Theophilus Ruy).
8 godina
offline
Re: Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne inte
Trebaju izgovor.

Bez toga su obične drkadžije
Ja rekoh
2 godine
neaktivan
offline
Re: Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne inte

 

I kao rezultat toga isprovocirali iranski uzvrat balističkim projektilima u kojima je dio američkih vojnika stacioniranih u bazama u Iraku i kurdistanskoj regiji zadobio potres mozga.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 23:04 (Xserxso).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Američka vojska mogla bi uz pomoć umjetne inte
Xserxso kaže...

 

I kao rezultat toga isprovocirali iranski uzvrat balističkim projektilima u kojima je dio američkih vojnika stacioniranih u bazama u Iraku i kurdistanskoj regiji zadobio potres mozga.

 

 Worth

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice