Američki F-35 pao u Južno kinesko more

poruka: 26
|
čitano: 7.872
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američki F-35 pao u Južno kinesko more".
16 godina
neaktivan
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

moj wallpaper sloma ovoznanog imperija.

 

*nije ničija gorila do zore...neće ni njima

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

smece americko

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
online
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

 

Visko specifična tehnologija. Jako veliki sistem sa puno varijabli. Do svega može doći unutar toga, te poći po krivome.

 

 

Vidim da već dežurni forumski inžinjeri opće prakse, hodajuće enciklopedije znanja, eruditi, počinju davati svoje vrlo tražene i plaćene komentare.

Hvala im što su unatoč svojem brzom životu sa malo vremena, stigli zastati na trene i podijeliti svoju visoku pamet sa Internetom.

 

Ilegalne snimke i informacije insajdera treba oštro kažnjavati.

 

 

dzg
Moj PC  
3 17 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

Hahahahahahahahahahahahahahahah 

Bug rula iz zraka ne iz vode jer nije smece americko

 

 

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Američki F-35 pao u Južno kinesko more
PzKpfw kaže...

 

Visko specifična tehnologija. Jako veliki sistem sa puno varijabli. Do svega može doći unutar toga, te poći po krivome.

 

 

Vidim da već dežurni forumski inžinjeri opće prakse, hodajuće enciklopedije znanja, eruditi, počinju davati svoje vrlo tražene i plaćene komentare.

Hvala im što su unatoč svojem brzom životu sa malo vremena, stigli zastati na trene i podijeliti svoju visoku pamet sa Internetom.

 

Ilegalne snimke i informacije insajdera treba oštro kažnjavati.

 

 

 

Prvi razlog zasto se sve ovo događa je taj što je razvoj ovog aviona od pocetka bila odluka sa ciljem pogodovanja određenoj firmi na osnovu ničega.

 

Odpočetka su ljudi srali po njemu sa svih razina, sad se i vidi zašto.

 

Pitam tebe kako nikada nikome nije palo na pamet da sere po jednom Raptoru ?

15 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

Preko 750 aviona je već u upotrebi, a vjerojatno će ih biti proizvedeno preko 3000.

Naravno da će se nesreće događati, bilo radi otkazivanja sustava ili radi pilotske pogreške.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

Bugbot kaže...

"Ono što je svakako zanimljivo, jest da je ovo, iako prva nesreća modela F-35C, već peti incident povezan sa zrakoplovima na istom nosaču aviona u posljednja dva mjeseca."

Bilo bi daleko zanimljivije da je makar prva nesreća školskog autobusa. 

Gledam te!
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

Ja gledam i ne mogu se prestati smijati :-D

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Američki F-35 pao u Južno kinesko more
Zar ovo cudo nije napravljeno kao VTOL? Trebao bi moci vertikalno sletjeti ako ne nosi nikakav teret.
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Američki F-35 pao u Južno kinesko more
kirat kaže...
Zar ovo cudo nije napravljeno kao VTOL? Trebao bi moci vertikalno sletjeti ako ne nosi nikakav teret.

 Ako sustav dela, da. Ako je dobro programirano, da. Nadam se da ce ga kinezi vratit u komadima u par kontenjera ko amerikanci miga 25 rusima. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
offline
Re: Američki F-35 pao u Južno kinesko more
cvaja997 kaže...

 ...Nadam se da ce ga kinezi vratit u komadima u par kontenjera ko amerikanci miga 25 rusima. 

 nekad je dovoljno pročitati tekst...

 

Odmah po nesreći započeo je i proces izvlačenja olupine, kako je se, s obzirom na lokaciju nesreće, ne bi domogli Kinezi.

12 godina
offline
Re: Američki F-35 pao u Južno kinesko more
kirat kaže...
Zar ovo cudo nije napravljeno kao VTOL? Trebao bi moci vertikalno sletjeti ako ne nosi nikakav teret.

 F-35C nije VTOL. B varijanta je.

16 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

to je pravi multirole avijon, napada zračne, zemaljske, a bogami i podmorske ciljeve.

 

 

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
14 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Američki F-35 pao u Južno kinesko more
zato što Plenky nije kupio tucet F-35... sam se odrekao Zna Se
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

možemo ih mi utješiti tako da im povoljno (2 milijarde eur, bez pedeveja; samo za gotovinsko) uvalimo tucet rafale-a. rok isporuke: kad i čim stignu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2022 11:16 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

hm, vidim ja da oni od F-35 pokušavaju napraviti i podmornicu samo im nekako ne ide za sada. 

 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

a oće li ovog izvlačiti kao Britanskog. Da im kinezi ne pomrse račune u tom 'biznisu' ... 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

A šta je ovo sve na perapd tipa "da ga Kinezi" ne ukradu. kinezi će kipirati sve i svašta i to kopija koja će biti u orginalu.
Ali.. nitko ne spominje Rusiju da ju ukrade. Ehhh to bi bilo ludilo!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Američki F-35 pao u Južno kinesko more
Yebiga, sto nije pao kod nas, da ga odma u staro zeljezo utopimo.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

Možda nesreća nema veze sa samim avionom, možda je puklo uže za zaustavljanje ili je greška pilota. Obje varijante su mi vjerojatnije od toga da je avion svojom konstrukcijskom greškom završio u moru, šta, otpala mu kuka?

 

U članku se navodi da je to peta nesreća na tom nosaču u kratko vrijeme, pa možda imaju nekih dubljih problema zbog čega pati održavanje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Američki F-35 pao u Južno kinesko more
Visak kaže...

Možda nesreća nema veze sa samim avionom, možda je puklo uže za zaustavljanje ili je greška pilota. * * *

Možda ono a možda ovo. Ove slike koje gledamo ne bi trebali ni da vide obični vojnici na nosaču aviona a pogotovo mi obični juzerima sa Xeon procesorima. 

16 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

da su ko Rusi, ne bi se to desilo tako olako :)

 

btw - ovaj ruski pilot mi je totalno simpa, em psuje, em moli avijon nek se smiri, ne predaje se, psuje sve po spisku, pa opali jedino moguče rješenje (osim katapultiranja).

 

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Američki F-35 pao u Južno kinesko more
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

Ne bi me čudilo da su ameri i žrtvovali jedan avion kako bi mogli malo pročačkati Južno kinesko more...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

Bad Company-Seagull

 

 

To Each His Own.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Američki F-35 pao u Južno kinesko more

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice