Američki grad Denver na dan i pol misteriozno osta

poruka: 4
|
čitano: 3.584
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američki grad Denver na dan i pol misteriozno osta".
6 godina
offline
Američki grad Denver na dan i pol misteriozno osta

5g radio dio se ne razlikuje od LTE. Tj ista stara radija odasilju danas i 5G signal. 5G i  LTE razlikuju se u fleksiblnijoj modulaciji sa promjenjivim razmacima subnosioca. 5G je ono sto je 4G trebao biti od pocetka.Doduse postoje high band 5G radija, ali su rijetki te zbog gusenja signala treba ih pubo vise da pokriju isto podrucje. Oko aerodroma nije nuzno da se koriste te frekvencije, narocito ne tu jer nije naseljeno gusto. Ujedno te vise frekvencije ne bi trebale znacajno interferirati sa gpsom bas suprotno u odnosu na nize bandove. Mozda je prije rijec o testiranju novog oruzja na civilima pa se prave blesavi.  Ali ako bi imali nacin da iskljuce digitalne predistordere koji ponistavaju nelineranu modluaciju sa svih radija istovremeno mogli bi ometati i gps i sami sebe s lte ili 5g  signalom. Rezultat bi bio otprilike taj.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američki grad Denver na dan i pol misteriozno
A nedaj boze pitat US Army... Meni bi oni bili prva adresa... 🤣
VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Američki grad Denver na dan i pol misteriozno osta

joj, fala kaj ste nas, letače velikog neba, upozorili. bez obzira na stalne pritiske i podmetanja, ne idemo iznad denvera. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Američki grad Denver na dan i pol misteriozno osta

Znamo već tko je krivac - isti kao i za izbore, skupo suncokretovo ulje i bolove u leđima - Rusi

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice