Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na TikT

poruka: 14
|
čitano: 4.275
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na TikT".
12 godina
protjeran
offline
Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na TikT

Idiokracija uranila 500 godina, a donijeli nam ju Kinezi.

 
20 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na TikT

Boze sacuvaj

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na TikT

uvijek volim vidjet ljude kako hejteju stvari koje ne koriste. "hejtam tiktok jer mi je internet tako rekao", lol...

 
3 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na
bruno1026 kaže...

uvijek volim vidjet ljude kako hejteju stvari koje ne koriste. "hejtam tiktok jer mi je internet tako rekao", lol...

 

Oprosti, jesmo ti povrijedili osjecaje?

Inace, logika ti je super. Smijes hejtati samo ono sto koristis? Pa kakav moron moras biti da za zabavu koristis ono sto ne volis?

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na TikT

Akademska publika 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na
bruno1026 kaže...

uvijek volim vidjet ljude kako hejteju stvari koje ne koriste. "hejtam tiktok jer mi je internet tako rekao", lol...

 reci nam kao korisnik, ima li na TikToku ikakvih vrijednih gledanja ili nedajbože korisnih sadržaja? Znamo da nema predavanja, tutoriala, poučnih filmova, dokumentarnog materijala... Malo toga vrijednog/korisnog se može ugurati u te tri minute (donedavno 1 minuta) koliko traje attention span nižih primata kojima je servis namijenjen.

9 godina
offline
Re: Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na
jozef kaže...
bruno1026 kaže...

uvijek volim vidjet ljude kako hejteju stvari koje ne koriste. "hejtam tiktok jer mi je internet tako rekao", lol...

 reci nam kao korisnik, ima li na TikToku ikakvih vrijednih gledanja ili nedajbože korisnih sadržaja? Znamo da nema predavanja, tutoriala, poučnih filmova, dokumentarnog materijala... Malo toga vrijednog/korisnog se može ugurati u te tri minute (donedavno 1 minuta) koliko traje attention span nižih primata kojima je servis namijenjen.

 

čak sam ja i vidio par vrlo zanimljivih i korisnih stvari, popravljanja, DIY videa, i sličnih. Ništa od tog nisam vidio na tiktoku jer ga ne koristim, nego na redditu, tamo znaju iskočiti dobri videi na kojima vidim oznaku tik tok. Problem u toj priči je da koristim tiktok vjerojatno bi trebao pogledati 5 sati smeća da bi vidio 5 minuta kvalitetnog sadržaja

7 godina
offline
Re: Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na
Osobno Tiktok ne koristim, ali ponekad dobijem sadrzaj s istoga od raznih prijatelja i to vecinom macke. Za ostalo mi je meeeeeh.

Iako to vazi i za instagram i sl. Ponekad dobijem link gdje su macke ili druge zanimljive zivine.

Osobno takve aplikacije mi nisu niti malo zanimljive i ne znam kako bih mogao provesti silne sate u buljenju u iste.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na
Dupli post
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 12:08 (tokyu).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na
bruno1026 kaže...

uvijek volim vidjet ljude kako hejteju stvari koje ne koriste. "hejtam tiktok jer mi je internet tako rekao", lol...

 

Hejtam. Koristio sam tik tok.

Stvarno je dobar. Dakle - odabereš neki video koji te zanima, kvaliteta videa je dobra, ima stvarno svega. 
Vrlo brzo odbaciš videje sa idiotskim tinejđerima koji plešu. 

I onda algoritam počne bacati zanimljive stvari, koje pogledaš do kraja. I puf... 5 minuta kasnije sam pogledao na sat i prošlo je sat i petnajst. 75 minuta. Proletilo.
Navučeš se jače neg svinja na burek.

Odlučio sam da deinstaliram istog trena jer ako slučajno zadržim aplikaciju postati ću zombi i slobodno vrijeme će mi nestati a da ne znam gdje.

Zato hejtam, jer je beskoristan gutač slobodnog vremena i mozgova i daje ti dopaminske nagrade i nemam pojma kako će se današnji klinci izvući kada se navuku na to

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 16:13 (kunjavac).
15 godina
offline
Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na TikT

E, ali zahvaljujući TikToku smo dobili novo zanimanje - TikTokeri i TikTokerice.

 

Što, niste zadnjih mjeseci vidjeli koliko ima članaka po informativnim portalima o njima i kako otkrivaju svakakve korisne tajne?

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na
jozef kaže...
bruno1026 kaže...

uvijek volim vidjet ljude kako hejteju stvari koje ne koriste. "hejtam tiktok jer mi je internet tako rekao", lol...

 reci nam kao korisnik, ima li na TikToku ikakvih vrijednih gledanja ili nedajbože korisnih sadržaja? Znamo da nema predavanja, tutoriala, poučnih filmova, dokumentarnog materijala... Malo toga vrijednog/korisnog se može ugurati u te tri minute (donedavno 1 minuta) koliko traje attention span nižih primata kojima je servis namijenjen.

 ne koristim tiktok. ne budi, s oproštenjem, glup s takvim komentarima.

u isto vrijeme niti ne tratim vrijeme na pjelki, steamu, video igricama i smatram to debilizmom, ali i osobnim izborom svakog od nas. zato ne hodočastim po dotičnim forumima i ne govorim ljudima da su debili, zgubidani i niškoristi. tko voli nek izvoli. poštujem izbor.

Friday kaže...
bruno1026 kaže...

uvijek volim vidjet ljude kako hejteju stvari koje ne koriste. "hejtam tiktok jer mi je internet tako rekao", lol...

 

Oprosti, jesmo ti povrijedili osjecaje?

Inace, logika ti je super. Smijes hejtati samo ono sto koristis? Pa kakav moron moras biti da za zabavu koristis ono sto ne volis?

 nisi ti na razini da mi povrijediš išta.

tokyu kaže...
Osobno Tiktok ne koristim, ali ponekad dobijem sadrzaj s istoga od raznih prijatelja i to vecinom macke. Za ostalo mi je meeeeeh.

Iako to vazi i za instagram i sl. Ponekad dobijem link gdje su macke ili druge zanimljive zivine.

Osobno takve aplikacije mi nisu niti malo zanimljive i ne znam kako bih mogao provesti silne sate u buljenju u iste.

 ok. ne zanima te. posjeduješ nintendo switch. imaš pravo, tiktok je beskorisna glupost, a igraća konzola je leglo intelektualizma rezervirana za filozovske i znanstvene interakcije među igračima. lol.

 

 

 

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na TikT

Jep, povrijedili smo ga...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amerikanci i Britanci više gledaju sadržaj na
Cansee kaže...
jozef kaže...
bruno1026 kaže...

uvijek volim vidjet ljude kako hejteju stvari koje ne koriste. "hejtam tiktok jer mi je internet tako rekao", lol...

 reci nam kao korisnik, ima li na TikToku ikakvih vrijednih gledanja ili nedajbože korisnih sadržaja? Znamo da nema predavanja, tutoriala, poučnih filmova, dokumentarnog materijala... Malo toga vrijednog/korisnog se može ugurati u te tri minute (donedavno 1 minuta) koliko traje attention span nižih primata kojima je servis namijenjen.

 

čak sam ja i vidio par vrlo zanimljivih i korisnih stvari, popravljanja, DIY videa, i sličnih. Ništa od tog nisam vidio na tiktoku jer ga ne koristim, nego na redditu, tamo znaju iskočiti dobri videi na kojima vidim oznaku tik tok. Problem u toj priči je da koristim tiktok vjerojatno bi trebao pogledati 5 sati smeća da bi vidio 5 minuta kvalitetnog sadržaja

 zato imaš filtere što te zanima i možeš zapratiti ono što te zanima i samo to gledati tako priče pojedinaca ovdje da je to samo za gluposti ne drži vodu, nego više ovisi o pojedincu, još u nekim videima imaš i linkove ako te zanima više...to je ustvari idealan alat za privući pažnju na nešto, što možeš dodatno istražiti ako te zanima...racimo, mene zanimaju tehnološke novosti tu dobijem redovito, u sažetom obliku, većinu obavijesti s kratkim pojašnjenjima...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 8:13 (tvargek).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice