Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

poruka: 19
|
čitano: 5.997
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr".
15 godina
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

https://phys.org/news/2018-12-teeth-environment-neanderthals.html 

 

Ono što je za istaknuti da su u Shanidar spilji (Irak), pronašli Neandertalca s Downovim sindromom.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

Doktore,mogli ste napisati clanak o repurposingu postojecih lijekova za lijecenje npr tezih oblika raka, pankreatitisa, big pharma je vec od prosle godine pocela investirati na veliko u ovaj sektor... tak da svjeza novost u toj industriji...

https://medicalxpress.com/news/2017-02-pancreatic-tumor-antipsychotic-drug.html

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

ADHD ne postoji - nego samo nemarni roditelji koji ne znaju odgojiti djecu.

Moj PC  
1 12 hvala 0
14 godina
offline
Re: Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći
@Citatelj, ili citaj, ili mijenjaj nick.
15 godina
offline
Re: Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći
Ocigledno tvoji tebe nisu naucili, koristiti mozak.
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

znači, zubić-vila ne samo da je stvarna, nego se bavi i znanošću. ujebate. a moj frend da-čika-zubar-zeku* je specijalist pedodoncije i kune se da je vila (kao i gric i grec) urbani i/ili ruralni mit. 

 

 

*

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

Otvrovna živa je u vodi u štetnim koncentracijama u mnogim područjima:

https://tribun.hr/ziva-u-vodama-europe-kontaminirano-40-posto-rijeka-i-jezera/

A jedan dobar dio dolazi iz "štednih" ne-led žarulja koje sadrže živu i EU ih je gurao da ih kupujemo.

Nakon odlaganja na otpad, živa odlazi u vodu i hranu.

Pogotovo s Banditosovim pajdašima kojima svake godine bude prigodan požar opasnog otpada, pa ga ne moraju propisno zbrinjavati što je skupo, ali zato pokupe novac za to propisno zbrinjavanje. Odličan poslovni model. Jedino što otruje glasače koji glasaju za Bandinjosa. Ali naši glasači su poznati po "inteligenciji". Glasaju za one koji su im smanjili i praktički ukinuli pravo na referendum. Glasaju za one koji kradu. Koji uništavaju zdravstvo i školstvo. Dakle, glasači žele biti bolesni, neobrazovani, bez novaca, i otrovani.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći
protivnici cijepljenja na aparatima:)
i onda kad mi netko sere po znanosti...u tom trenutku ukinuo bi demokraciju i sve njih na goli otok

Bio sam na testu za alergije i imam alergiju na Au,Ag,Pt...moram te metale izbjegavati
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 11:01 (HCMAA).
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći
Nema problema, besplatno odvozim metale za otpad Au,Ag,Pt...
 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći
Ajar kaže...

znači, zubić-vila ne samo da je stvarna, nego se bavi i znanošću. ujebate. a moj frend da-čika-zubar-zeku* je specijalist pedodoncije i kune se da je vila (kao i gric i grec) urbani i/ili ruralni mit. 

 

 

*

 ma zeznuto je to sa znanošću...

prije 20 godina se je pričalo da amalgam plombe treba vaditi jer ispuštaju živine pare i štotijošgod, poslije je rečeno da to nisu toksične količine a sad, majkemi, ništa mi više nije jasno...

najbolje je ditetu čim dobije nove zubiće sve pofatati, staviti protezu i mir.

 

imam još jednu amalgamsku, drži od moje 14 godine i ne dam ju, makar crko.... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

Ja sam napravio test dlake na teške metale, 2000 kn košta (Poliklinika Analiza, čeka se 2-3 tjedna). Nađena mi je povišena živa u tijelu od amalgamske plombe, prehrane bogate tunom i ribama + ostali vanjski faktori. Živa poremeti metabolizam, transport minerala i vitamina, oslabi želučanu kiselinu blokiranjem probave cinka, (povecana anksioznost nakon ejakulacije/sexa/masturbacije kroz par dana) neprobavljeni minerali i vitamini jednostavno izadju van kroz stolicu. Slaba želučana kiselina ne ubije bakterije/viruse i ostalu gamad te i one dodju do crijeva i rade kaos (Kandida/Sibo). Neprobavljenja hrana  (u mom slučaju proteini i sulfiti) dodju do crijeva, prijedju u krvotok i rade kaos po tijelu, dodje do autoimune reakcije protiv "uljeza" (nusprodukt psorijaza), nabubrezne zlijezde divljaju te dolazi do visokog/niskog kortizola da pomogne tijelu da se obrani, dodje do kroničnog umora ili tiga Chronic fatigue gdje poslije bilokakvog napora tijelo daje signale za spavanje i jednostavno te usred bijela dana sruši i ajmo na spavanje. Tijelo je skoro stalno od 0-24h u "fight and flight" modu,  napet, anksiozan, osjetljiv na bile kakve riječi, analiziranje ko mi je šta rekao, dal je mislio dobronamjerno ili zlonamjerno (u većini slučajeva dobronamjerno). Ujutro ljut na cijeli svijet, popodne je malo lakše. Ciničan, sve je bezveze, ništa nevalja, svadjao bi se u prometu. Jak osječaj da moram ispravljati nekoga i ja biti u pravu. Adhd. Sleep apnea. U razgovoru nemožeš gledat čovjeka direkt u oči. Na cesti skrečeš pogled od svega.  Obzirom da živa poremeti metabolizam takodjer poremeti funkciju jetre, te dodje do masne jetre i visokog kolesterola i triglicerida (šečeri, zaslađeni napitci, kolači, slastice).

 

Opširinije o utjecaju žive na organizam:

https://www.functionalmedicineuniversity.com/public/974.cfm

 

Što se amalgamske plombe tiče našao sam koliko žive se udahne/proguta tokom žvakanja žvake/hrane, pušenja, (cigareta/e-cigareta)

 

"The World Health Organization’s maximum recommended mercury intake is 2 micrograms/kg/day; release of mercury from dental amalgam is around 10 micrograms/day." 

 

E sad uračunajte 25 godina sa amalgamskom plombom i to samo sa jednom, nije ni čudo da dođe do problema oko 40'te godine života. Taman se fino nakupi žive tokom godina i godina.

 

Ja sam imao samo jednu amalgamsku plombu i čim su počeli problemi odmah sam izvadio, krenuo sa keliranjem (chelating) odnosno detoksikacijom, promijenio način prehrane, počeo piti betain hcl + pepsin za pojačanje želučane kiseline, ulje origana da potamani bakterije, kandidu/sibo, holy basil i ostale adaptogene da smire nadbubrezne zlijezde,  i osjecam se bolje za 70-90%, čim se zaboravim i pojedem nešto slatko sa sulfitima( konzervans) ili antibioticima (crveno meso) vrate se simptomi na par dana.

 

Živa zna bit zajebana. Ko god da ima amalgamsku plombu definitivna preporuka da stime van čim prije dok se ne nakupi žive u tijelu i počne uzrokovati probleme.


Eto, možda nekom pomogne.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 20:24 (Cryogenic).
Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći
Čitatelj kaže...

ADHD ne postoji - nego samo nemarni roditelji koji ne znaju odgojiti djecu.

 Vidi se ;)

 

HCMAA kaže...
protivnici cijepljenja na aparatima:)
i onda kad mi netko sere po znanosti...u tom trenutku ukinuo bi demokraciju i sve njih na goli otok

Bio sam na testu za alergije i imam alergiju na Au,Ag,Pt...moram te metale izbjegavati

 E tu se ne bih slozio, reci ce da autizam izazivaju upravo metali iz cijepiva. A ovaj ce clanak biti znanstvena potvrda da su u pravu :)

Imam protivnike cjepljenja u drustvu, na zalost i tesko je kadkada ostati pribran slusajuci argumentaciju.

 

8 godina
offline
Re: Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći
fredii kaže... 

Ono što je za istaknuti da su u Shanidar spilji (Irak), pronašli Neandertalca s Downovim sindromom.

 

Pa pronašli smo ga i mi, s još više sindroma; gradonačelnik je Zg. Nije problem kako ga pronaći već kako ga se riješiti.

15 godina
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

Nije problem Milan, u svakom društvu ima lopova i to je normalno. No, nije normalno da sudstvo ne funkcionira, to je pravo pitanje. I još manje je normalno da glasači biraju ljude koji im uzimaju novac i pravo na referendum, pa se birači poslije čude zašto su sve siromašniji sa sve manje prava, sve manjom penzijom i plaćom. Biraju na izborima suprotno vlastitom interesu, kao da sami sebe ne vole. Vrlo čudno. Ili su ekstremno glupi, nemam više ideja za objašnjenje. Ili netko jako kreativno broji glasove. Kako Kuščević kaže "nije bitno tko je glasao, nego tko broji glasove, muhahahaha"

Idi i radi nešto korisno!
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći
LudaRajcica kaže...
Čitatelj kaže...

ADHD ne postoji - nego samo nemarni roditelji koji ne znaju odgojiti djecu.

 Vidi se ;)

 

HCMAA kaže...
protivnici cijepljenja na aparatima:)
i onda kad mi netko sere po znanosti...u tom trenutku ukinuo bi demokraciju i sve njih na goli otok

Bio sam na testu za alergije i imam alergiju na Au,Ag,Pt...moram te metale izbjegavati

 E tu se ne bih slozio, reci ce da autizam izazivaju upravo metali iz cijepiva. A ovaj ce clanak biti znanstvena potvrda da su u pravu :)

Imam protivnike cjepljenja u drustvu, na zalost i tesko je kadkada ostati pribran slusajuci argumentaciju.

 

 Baš kontra, ovaj je članak dokaz da cijepina ne izazivaju autizam jer on nastaje mnogo prije. Majke dok su u drugom stanju bivaju izložene i unose živu kroz hranu pušenje što se vidi, sudeći po ovom člaknu, na "godovima" zuba. "Godovi" zuba s tragovima teških metala pokazuju kad je dijete izloženo teškim metalima te se uspoređuje s razvojem dijelova mozga, na što teški metali utjeću. Također su mnoga djeca izložena tim teškim metalima dok je mater u trudnoći ali, opet sudeći po članku, hoće li utjecati na mozak ili ne ovisi o metabolizmu koji je genetski.

Cjepiva sa živom svakako ne utjeću na djecu koja su preživjela utjecaj teških metala na mozak jer imaju valjan metabolizam, a ona djeca na koju bi cjepiva utjecala su svjedeno najverojatnije "oštečena" jer izbjeći teške metale u modernom dobu je skoro i nemoguće. Zašto? Npr. moj rođak usred grada loži u centralno ivericu od namještaja cijelu zimu, nemožeš izaći van na ulicu od tog dima i smrada a u tom dimu nema kojih teških metala nema, od arsena do olova. Od prehrane do mulaca susjeda, ali još neznamo kakvog utjecaja ima mikroplastika ;)

Crypto nova poljoprivreda
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 12:16 (NeroX).
16 godina
neaktivan
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

Nerijetko se pojava prvih jasno vidljivih znakova tih poremećaja vremenski preklapa s provođenjem programa obaveznog cijepljenja, pa je česta (ali višekratno dokazano pogrešna) zabluda da osim kronološkog preklapanja postoji i uzročna veza između nastanka neurorazvojnih poremećaja i cijepljenja.

 

Dr. Berecki nije li možda prerano za takve generalno tvrdnje?

 

Kada postoje i istraživanja koja tvrde i drugačije, što postojeća što ona koja su u tijeku. Što je sa sve više istraživanja koja ukazuju na štetnost aluminija koji se naširoko koristi kao adjuvant u cjepivima?

Može se li stvarno sa sigurnošću tvrditi da ne postoji nikakva veza između cjepiva ili određenih sastojaka cjepiva i pojave određenih bolesti kod određenih ljudi?

 

Evo nekoliko istrazivanja koja pokazuju da nije baš sve tako crno i bijelo:

 

Ovih pet je vezano u živu koja je korištena u velikom broj cjepiva do 2002 godine. Još se koristi u određenim cjepivima u zemljama u razvoju.

1. Geier DA, Hooker BS, et al. A two-phase study evaluating the relationship between thimerosal-containing vaccine administration and the risk for an autism spectrum disorderdiagnosis in the United States. Transl Neurodegener 2013 Dec 19; 2(1): 25.

2. Verstraeten T, Davies R, et al. Increased risk of developmental neurologic impairment after high exposure to thimerosal-containing vaccine in first month of life. Proceedings of the Epidemic Intelligence Service Annual Conference, vol. 49 (Centers for Disease Control and Prevention; Atlanta, GA, USA, April 2000).

3. Geier DA, Hooker BS, et al. A dose-response relationship between organic mercury exposure from thimerosal-containing vaccines and neurodevelopmental disorders. Int J Environ Res Public Health 2014 Sep 5; 11(9): 9156-70.

4. Mrozek-Budzyn D, Majewska R, et al. Neonatal exposure to thimerosal from vaccines and child development in the first 3 years of life. Neurotoxicol Teratol 2012 Nov-Dec; 34(6): 592-97.

5. Gallagher C, Goodman M. Hepatitis B triple series vaccine and developmental disability in US children aged 1-9 years. Toxicol Environ Chem 2008 Sep-Oct; 90(5): 997-1008.

 

Sljedeća su o aluminiju:

(Aluminum is an adjuvant added into many vaccines to help stimulate a stronger immune response and increase vaccine efficacy.

Miller, Neil Z.. Miller's Review of Critical Vaccine Studies (S.44). New Atlantean Press.)

 

1. Matthew Molda, Dorcas Umarb, Andrew Kingc, Christopher Exleya: Aluminium in brain tissue in autism, Journal of Trace Elements in Medicine and Biology Volume 46, March 2018, Pages 76-82
2. Christopher Exleya, An aluminium adjuvant in a vaccine is an acute exposure to aluminium, Journal of Trace Elements in Medicine and Biology Volume 57, January 2020, Pages 57-59

3. Rotem Inbar, Ronen Weiss, Lucija Tomljenovic, Maria-Teresa Arango, Yael Deri, Christopher A. Shaw, Joab Chapman, Miri Blank, Yehuda Shoenfeld: Behavioral abnormalities in female mice following administration of aluminum adjuvants and the human papillomavirus (HPV) vaccine Gardasil

4. Shaw CA, Sheth S, et al. Etiology of autism spectrum disorders: genes, environment, or both? OA Autism 2014 Jun 10; 2(2): 11.

5. Rigolet M, Aouizerate J, et al. Clinical features in patients with long-lasting macrophagic myofasciitis. Front Neurol 2014 Nov 28; 5: 230.

 

Dakle ja ne govorim o tome da je dokazano da cjepiva izazivaju autisam ili neurološke pojave, moje pitanje je samo možemo li sa sigurnošću tvrditi da cjepiva nemaju nikakve veze s time kada postoji veliki broj znanstvenika i istraživanja koji ukazuju na određene opasnosti i probleme? Te zašto kada slušam te znanstvenike oni često govore kako imaju problema s objavom svoji radova u časopisima koji su često u konfliktu interesa (financirani od proizvođača cjepiva). Zašto proizvođačima cjepiva nije u interesu da se o tome otvoreno govori? Zašto sigunosne studije cjepiva nisu provedene neovisno, a ne sponzorirane, dizajnirane i provedene od strane proizvođača cjepiva? Ne postoji li ovdje veliki konflik interesa?

Zašto kada netko dovede u pitanje sigunost cijepiva odmah biva prozvan "protivnik cijepiva"? Je li netko odmah i protivnik automobila ako dovede u pitanje njegovu sigurnost ili je možda samo zabrinut i želi povećati sigunost sebe i drugim sudionika u prometu?

 

Nije li i smisao znanosti da se stvari propitkuju, istražuju, kritiziraju, komentiraju, debatiraju?

 

 

Hvala!

 

 

 

 
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

Nije li poanta članka povezanost metabolizma metala (ne nužno povećanog unosa istih) i nastanka poremećaja iz spektra? Poremećaj metabolizma metala uzrokuje njihovo nakupljanje, nešto kao Mb Wilson i poremećaj metabolizma bakra.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 19:43 (Volos).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći otkr

A ja citavo vrijeme mislio da su ziva,aluminiji i gmo virusi ljekoviti s obzirom da nas tim  pune prije nego li progledamo.

 

Tko zeli da se obrazuje i nije mu puno 100 stranica,moze procitati ovu kvalitetnu knjigu koja je prevedena.

 

 

 @Puhi

 

 Trebao bi znati da postoje i "nepodobna" istrazivanja o kojima ne smiješ raspravljati ako zelis graditi karijeru te ne zelis da ti jake snage mupa ulete u kucu ako otkrijes da si nasao u cjepivima nanocestice teskih i lakih metala.

 

 

 http://www.europereloaded.com/italy-doctors-found-metals-nanoparticles-vaccines-lab-raided-police/

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 20:45 (Voltaren20).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Analiza metala u mliječnim zubima može pomoći
Puhi kaže...

Nerijetko se pojava prvih jasno vidljivih znakova tih poremećaja vremenski preklapa s provođenjem programa obaveznog cijepljenja, pa je česta (ali višekratno dokazano pogrešna) zabluda da osim kronološkog preklapanja postoji i uzročna veza između nastanka neurorazvojnih poremećaja i cijepljenja.

 

Dr. Berecki nije li možda prerano za takve generalno tvrdnje?

 

...

Dakle ja ne govorim o tome da je dokazano da cjepiva izazivaju autisam ili neurološke pojave, moje pitanje je samo možemo li sa sigurnošću tvrditi da cjepiva nemaju nikakve veze s time kada postoji veliki broj znanstvenika i istraživanja koji ukazuju na određene opasnosti i probleme? Te zašto kada slušam te znanstvenike oni često govore kako imaju problema s objavom svoji radova u časopisima koji su često u konfliktu interesa (financirani od proizvođača cjepiva). Zašto proizvođačima cjepiva nije u interesu da se o tome otvoreno govori? Zašto sigunosne studije cjepiva nisu provedene neovisno, a ne sponzorirane, dizajnirane i provedene od strane proizvođača cjepiva? Ne postoji li ovdje veliki konflik interesa?

Zašto kada netko dovede u pitanje sigunost cijepiva odmah biva prozvan "protivnik cijepiva"? Je li netko odmah i protivnik automobila ako dovede u pitanje njegovu sigurnost ili je možda samo zabrinut i želi povećati sigunost sebe i drugim sudionika u prometu?

 

Nije li i smisao znanosti da se stvari propitkuju, istražuju, kritiziraju, komentiraju, debatiraju?

Svaka čast!

Znanost je u opasnosti ako je plaća onaj tko preferira točno određeni rezultat istraživanja.

Idi i radi nešto korisno!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice