Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostupan

poruka: 15
|
čitano: 5.765
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostupan ".
13 godina
offline
Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostupan

A gdje je gumb za gasenje AI-ja?

Moj PC  
4 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostu
Mad Ant kaže...

A gdje je gumb za gasenje AI-ja?

 Aiiiii...

 

ravna zemlja i šupalj mjesec
16 godina
moderator
offline
Re: Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostu

Na Essential Phone je stigao sat vremena nakon što je postao dostupan za Pixele. Just sayin' :D Izgleda da je izgledna propast firme najbolje što se korisnicima moglo dogoditi :)

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 9:38 (Davor).
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostu
Moram priznati da me ovo naganjanje najnovijih verzija Androida prestalo totalno zanimati. Ok kad kupujes novi uredjaj pa da bude frisko, ali poslije toga mi nista prakticno ne znaci...
Moj PC  
20 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostu
Mad Ant kaže...
Moram priznati da me ovo naganjanje najnovijih verzija Androida prestalo totalno zanimati. Ok kad kupujes novi uredjaj pa da bude frisko, ali poslije toga mi nista prakticno ne znaci...

 seronje bi mogle bar redovito izdavati guglove security patcheve ... al' ne, i to je preteško

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 14:50 (Louis Pluto).
12 godina
offline
Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostupan

Instalirao ga danas, sve aplikacije uredno rade iako razmisljam o clean installu, ali to jednostavno zahtjeva previse vremena. Ne vidim neke velike promjene ni dizajna osim da su sada svi rubovi zaobljeni, ni neke nove znacajke. Sto se tice AI upravljanja baterije treba tek vidjeti, ali cisto sumnjam da ce znacajno utjecati u stvarnim situacijama koristenja mobitela. Postavke su dobile malo vise radosti s razlicito obojanim ikonama, ali navigacija postavkama je ponovno zbrkana. Nova "gesture" navigacija koja zamjenjuje navigacijske tipke i olaksava koristenje jednom rukom, po mojem misljenju, je pomalo neprirodna i isforsirana. Koristim Nova Launcher pa mozda nesto propustam sto se funkcionalnosti tice tako da ce trebati neko vrijeme za naviknut se. 

 

Sve u svemu, imam dojam kao da je ova nadogradnja bila vise kao 8.2 nego potpuno nova verzija androida.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostupan

a ja sam se nadal da bu sljedeća verzija "moving cake" (gibanica). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostu
etino kaže...

 

 

Sve u svemu, imam dojam kao da je ova nadogradnja bila vise kao 8.2 nego potpuno nova verzija androida.

 Zadnjih valjda 5 nadogradnji se čini kao .1 upgrade.

14 godina
online
Re: Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostu
Ajar kaže...

a ja sam se nadal da bu sljedeća verzija "moving cake" (gibanica). 

 e moj Ajare, tol'ko godina natuko' a zaboravio pučko školsko znanje....

 

iza Pite dolazi Rolada ili Rožata, a nakon tog Salenjaci...

 

Capisci ?

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostu
Lajk za salenjake!
Life is jazz. Play it cool.
13 godina
offline
Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostupan
Al pazi debilane sa gestama na P verziji. Umjesto da se maknu softverske tipke i dobije što veća površina ekrana za korištenje, na isto mjesto stave slider i moraš prstom potezati lijevo desno za iste funkcije kao prije. OnePlus i Xiaomi recimo imaju puno bolju implementaciju gestama. Jest kopija iPhonea, ali po meni bi tako trebala biti.
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostupan

Ako se vam ne da čekati ili niste još dobili na mail.

Digital Wellbeing

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 11:46 (xtimex).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostu
Nema vise revolucionarnih promjena jer su se sve velike stvari odigrale u ranijim verzijama, a sada ostaje poliranje i finese. No, fragmentacija je ostala i ostat ce najveci problem Androida.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostupan

"Imate li Pixel ili Essential..." - e pa, Pixel mi skup a za Essential prvi put čujem.

Od Androida imam tablet sa 4.2.2 inačicom a mob je Lumia... (da netko ne pomisli da imam ajfon :)  ).

On topic, sretno sa američkom pitom... :))

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Android 9 dobio ime Pie i uskoro postaje dostupan
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice