Android - Dobio neželjene mp3-ce s mobitelom

poruka: 2
|
čitano: 1.765
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android - Dobio neželjene mp3-ce s mobitelom".
15 godina
offline
Android - Dobio neželjene mp3-ce s mobitelom

I windowsi xp su bili dolazili sa onih par melodijica čini mi se, samo smo ih mogli izbrisati. Iako cca. 40MB oslobodjenog prostora nece korisnika spasiti.

 

Ako je problem zbog slobodnog prostora:

Ja bi probao izbrisati postojeće fajlove tj. zamijeniti ih na istoj lokaciji sa vrlo mala 4 fajla sa potpuno istim imenima, npr. omiljeni zvukovi za poruke/pozive.

Rješenje je malo 90ies ali ako upali zasto ne. Rezultat je skoro isti brisanju, oslobodio si barem 90% prostora.

 

Ako je u pitanju da ih ne zelis imati na music listi u omiljenom file exploreru

(ja koristim asus file manager i Xplore) onda rootaj kako je napisano.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2018 16:25 (drag).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android - Dobio neželjene mp3-ce s mobitelom
drag kaže...

I windowsi xp su bili dolazili sa onih par melodijica čini mi se, samo smo ih mogli izbrisati. Iako cca. 40MB oslobodjenog prostora nece korisnika spasiti.

 

Ako je problem zbog slobodnog prostora:

Ja bi probao izbrisati postojeće fajlove tj. zamijeniti ih na istoj lokaciji sa vrlo mala 4 fajla sa potpuno istim imenima, npr. omiljeni zvukovi za poruke/pozive.

Rješenje je malo 90ies ali ako upali zasto ne. Rezultat je skoro isti brisanju, oslobodio si barem 90% prostora.

 

Ako je u pitanju da ih ne zelis imati na music listi u omiljenom file exploreru

(ja koristim asus file manager i Xplore) onda rootaj kako je napisano.

 Meni to nije na windows xp smetalo, niti na visti, sedmici. To mi je bilo oke imati kada bi želio provjeriti zvuk na friško instaliranom sustavu  koji nema internet.

 

 Ako mu se u playlisti pojavljuje možda da stavi neki drugi player ??? Neki koji te pjesme neče stavljati na listu ? 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice