Android Pie i dalje ispod 0,1%

poruka: 5
|
čitano: 2.615
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android Pie i dalje ispod 0,1%".
12 godina
neaktivan
offline
Android Pie i dalje ispod 0,1%

Ići će na 1% tek za 2 mjeseca

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Android Pie i dalje ispod 0,1%

Zapravo, ne znam čemu se uopće čuditi.

Osobno poznajem samo dvije vrste korisnika smartfona: one koji kupuju svakih par mjeseci nekaj novo ili oni koji imaju dok potraje (tu svrstavam i one koji uzimaju mob na produženje pretplate a stari šalju dalje).

Zato svugdje oko sebe vidim ili najmodernije mobitele ili one generacije 2015. ili prije.

Uglavnom, ovih prvih je puno manje, a ovi drugi koji su 2015. ili prije ionak nikad nisu ni vidjeli updatea.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 9:34 (fer-de-lance).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Android Pie i dalje ispod 0,1%
fer-de-lance kaže...

Osobno poznajem samo dvije vrste korisnika smartfona: one koji kupuju svakih par mjeseci nekaj novo ili oni koji imaju dok potraje (tu svrstavam i one koji uzimaju mob na produženje pretplate a stari šalju dalje).

 Neosobno ih poznaješ više?

 

P. S. Ponosno u 0,3%. Dokle - vidjet ćemo.

All work and no play makes Jack a dull boy.
11 godina
offline
Re: Android Pie i dalje ispod 0,1%
Mary Sue kaže...
fer-de-lance kaže...

Osobno poznajem samo dvije vrste korisnika smartfona: one koji kupuju svakih par mjeseci nekaj novo ili oni koji imaju dok potraje (tu svrstavam i one koji uzimaju mob na produženje pretplate a stari šalju dalje).

 Neosobno ih poznaješ više?

 

P. S. Ponosno u 0,3%. Dokle - vidjet ćemo.

Da. Ja neosobno poznajem mnogo ljudi.

 

Evo nekoliko primjera: Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Ludwig van Beethoven, Aleksandar Veliki, William Shakespeare, itd.

 

Znam kad su se rodili, gdje su se rodili, šta su za života radili, gdje su to radili, pa čak i zašto su to radili, kad i gdje su umrli (za one koji još nisu stigli umrjet i to ću saznat ako to obave prije mene). Za neke mogu doznat (da me zanima) i kakvi mobitel imaju i koju verziju Androida koriste.

 

Nije li to dovoljno za reći da nekog poznaješ, iako ne neosobno. Čak bi i Mary Sue mogao uvrstit u svoju listu poznanika.

 

Za razliko od ovih gore postoje ljudi za koje mogu reći da ih, pa ni osobno, ne poznajem. Za neke sam čuo, ali za većinu ništa. 

 

  

42
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 15:11 (markoBT).
13 godina
offline
Android Pie i dalje ispod 0,1%

Ništa čudno kad većina kupaca ima telefone sa UI-em firma kod koje su ih kupili, dok dotični porade na moru updateova za more modela, potrajati će.

Plus podosta loša update politika u većine, postotak nije začuđujuć.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice