Android Pie na Samsungove uređaje navodno stiže te

poruka: 6
|
čitano: 2.649
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android Pie na Samsungove uređaje navodno stiže te".
7 godina
neaktivan
offline
Android Pie na Samsungove uređaje navodno stiže te

biti ću sretan ako uopće stigne na A3 2017

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Android Pie na Samsungove uređaje navodno stiže te

Samsung je poznat po tome da je uvijek pušta novi Android početkom sljedeće godine.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android Pie na Samsungove uređaje navodno stiže te

ovo "neće prije siječnja" se može prevesti kao otprilike 2.-3. mjesec...a nokia već odavno pušta nadogradnje za SVE svoje uređaje na najnoviji android...skoro pola godine ranije će nadogradit svoje uređaje na najnoviji android...lijep posao radi nokia stvarno

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 12:04 (tomko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android Pie na Samsungove uređaje navodno stiž
tomko kaže...

ovo "neće prije siječnja" se može prevesti kao otprilike 2.-3. mjesec...a nokia već odavno pušta nadogradnje za SVE svoje uređaje na najnoviji android...skoro pola godine ranije će nadogradit svoje uređaje na najnoviji android...lijep posao radi nokia stvarno

 Koliko Nokia ima uređaja a koliko ih ima Samsung?

Isto tako, Nokia se mora opet na neki način dokazati. Likovi koji pate na najnoviji software će bit očarani time. Meni je bitno da mi uređaj radi kako treba. Novi Android na S9 čekam jedino radi dark modea.

6 godina
offline
Re: Android Pie na Samsungove uređaje navodno stiž
Oćel na S7 edge doći ovaj burek...oreo keksići nisu za našu kulturu baštinu...burek je "naše" materijalno kulturno dobro
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android Pie na Samsungove uređaje navodno stiž

Neće nažalost. Samsung daje samo dvije nadogranje androida na svoje mobitele... Zato bi im i cijena trebala biti manja... moj iphone 5s iz 2013. je dobio ios 12, a ovaj galaxy s7 jedva da je dobio dvije nadogranje...Nemoj se nadati

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice