Android Q: Aplikacije dobivaju nativnu podršku za

poruka: 4
|
čitano: 2.079
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android Q: Aplikacije dobivaju nativnu podršku za ".
8 godina
online
Android Q: Aplikacije dobivaju nativnu podršku za

Al ima smisla samo na AMOLED ekranima.

Imam Nokiju koja će dobiti Android Q ali nema AMOLED

i imam Samsunga koji ima AMOLED ali neće dobiti Android Q 

Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
offline
Android Q: Aplikacije dobivaju nativnu podršku za

Na verzijama androida prije Android 5 Lollipop je crna pozadina bila u postavkama i manje vise svagdje ali onda je Google poceo izmisljati toplu vodu i ubacivati bijelu boju svugdje i sad su se oni kao sjetili da bi ipak vratili na crnu.

Ista stvar kao i ove nove navigacijske tipke, nitko ih ne voli, nisu prakticne i morati cemo cekati android 10 ili 11 da vrate ovako kak je bilo, ili da barem ljudima daju opciju koristenja.

 

Zbog ovakvih izmisljanja radije koristim drugi rom nego stock

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Android Q: Aplikacije dobivaju nativnu podršku za

System-wide konfiguracijski parametar je trebao biti omogucen jos u P verziji, ovo mi djeluje kao da su se sjetili funkcionalnost ubaciti tek nakon sto su vidjeli da to Apple radi. Ono sto moram priznati je da postoji realna potreba za 2 barem teme ovisno o ambijentu. Crni UI je neupotrebljiv vani (osobito po suncanom danu), a bijeli UI bode u oci cim se smraci. Najbolje bi bilo da se tranzicija odvija automatski ovisno o ambijentalnom senzoru.

 

Nakon toga, ostaje gotovo nerjesiv problem prilagodbe web stranica, jer ovako npr BUG forum blijesti u mraku dok je sve drugo oku ugodno. Nerjesiv sto zbog tehnickih limitacija pojedinih platformi, sto zbog nedostatka resursa/zelje za prolagodbu. Jos uvijek postoji podosta stranica koje nisu niti responzivne ili je responzivnost lose implementirana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android Q: Aplikacije dobivaju nativnu podršku
marsovac zemaljski kaže...

Na verzijama androida prije Android 5 Lollipop je crna pozadina bila u postavkama i manje vise svagdje ali onda je Google poceo izmisljati toplu vodu i ubacivati bijelu boju svugdje i sad su se oni kao sjetili da bi ipak vratili na crnu.

Ista stvar kao i ove nove navigacijske tipke, nitko ih ne voli, nisu prakticne i morati cemo cekati android 10 ili 11 da vrate ovako kak je bilo, ili da barem ljudima daju opciju koristenja.

 

Zbog ovakvih izmisljanja radije koristim drugi rom nego stockhttps://i.imgur.com/eVURdIU.png

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice