Apple Music - najpovoljniji glazbeni streaming ser

poruka: 3
|
čitano: 2.662
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Music - najpovoljniji glazbeni streaming ser".
15 godina
offline
Apple Music - najpovoljniji glazbeni streaming ser

 "Ono što Apple Music trenutačno čini možda najzanimljivijim ljubiteljima dobro zvuka, svakako je činjenica da je ove godine, za razliku od konkurencije, u svoj obični pretplatni model uveo podršku za vlastiti nekomprimirani lossless format ALAC (Apple Lossless Audio Codec) kao i podršku za prostorni zvuk (Dolby Atmos) i to bez plaćanja dodatne naknade."

 

ALAC JE komprimirani lossless format, kao i FLAC.

Malo editiranja prije objave ne bi škodilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Apple Music - najpovoljniji glazbeni streaming ser

Naletio sam na jako povoljne Airpods Pro, i drugi dan dobio obavijest da sam dobio kupnjom istih 6 mjeseci Apple Music pretplate

 

Super, ajmo poslusat jel to valja ista, inace koristiom Spotify besplatnu opciju

 

Hyper X Cloud II, Corsair HS70 Pro i Razer Black SHark V2 Pro imam od headsetova, i primjetih da je zvuk nekako "cisci" u odnosu na Spotify, ali nista sada da sam ostao paf.

 

Onda sam upiknuo Beyerdynamic DT 770 Pro 80 ohm i ostao paf, koliko je to dobro zvucalo  i sad sam u problemu jer imaju jos i onu maksimalnu kvalitetu, Hi-ress cini mi se da je zovu, koja iziskuje dobar DAC, pa razmisljam da ga nabavim ili ne

 

Nisam neki posebni audiofill, mada uzivam u dobroj kvaliteti zvuka, a kako sam u stanu i okruzen starijom populacijom koja ne cijeni moj ukus i glasnocu muzike, nisam u mogucnosti uzivati na zvucnicima, pa su slusalice jedino zadovoljstvo

 

najvecu razliku kvalitete zvuka u odnosu na Spotify sam skuzio u harmonijskim skladbama, big bend, Dream Theater, Janko Nilovic Soul Impression, Ramin Djawadi soundtrack Medal of Honor i naravno Hans Zimmer

 

u svakom slucaju, za audiofile koji imaju opremu i uzivaju u kvaliteti zvuka, mogu preporuciti Apple Music bez problema, meni je odlicna usluga

 

i sama aplikacija, na mobitelu ili racunalu, je vrlo dobra i ima dosta opcija, recimo svida mi se tekstualni prikaz stihova dok ide pjesma, koju koristim kod slusanja njemackog hip hopa, a za pojedine skladbe imate i video spotove

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 11:41 (Mitohondri).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Apple Music - najpovoljniji glazbeni streaming ser

 

 Jako je popularna na Google Play.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2021 10:41 (gavranpero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice