Apple otpustio 200 ljudi s projekta autonomne vožn

poruka: 7
|
čitano: 2.934
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple otpustio 200 ljudi s projekta autonomne vožn".
14 godina
offline
Apple otpustio 200 ljudi s projekta autonomne vožn

Piši kući propalo. Možeš imati sve novce svijeta i najbolje inženjere, ali ako stvar još nije sazrela, onda neće biti ništa od toga.

Auti još dugo neće biti samovozni. Za one željne i snatrajuće, evo načina da se to i ostvari odmah, prema priči moga otca. Kad se kao mladić znao opiti s društvom, momci bi legli u kola, a konj bi ih sam znao odvesti do kuće. To te ja pitam.

 
8 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple otpustio 200 ljudi s projekta autonomne
BarbaVeli kaže...

Piši kući propalo. Možeš imati sve novce svijeta i najbolje inženjere, ali ako stvar još nije sazrela, onda neće biti ništa od toga.

Auti još dugo neće biti samovozni. Za one željne i snatrajuće, evo načina da se to i ostvari odmah, prema priči moga otca. Kad se kao mladić znao opiti s društvom, momci bi legli u kola, a konj bi ih sam znao odvesti do kuće. To te ja pitam.

 Tako je. Jer tehnologiju posadiš u zemlju pa kad sazrije na konju si. Opće je poznato da je prvi iPhone niknuo u Kumrovcu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple otpustio 200 ljudi s projekta autonomne
DamageHigh kaže...

 Tako je. Jer tehnologiju posadiš u zemlju pa kad sazrije na konju si. Opće je poznato da je prvi iPhone niknuo u Kumrovcu.

A koju je to tehnologiju Apple razvio za prvi iPhone? Imali su savršen timing i iskoristili tehnologije koje su upravo sazrijele za razviti uređaj koji ne donosi ništa novo tehnološki, već pakira tehnologije koje su upravo sazrijele u paket privlačan kupcima.

 

Mislim, da se razumijemo, tehnologija upravo sazrijeva tako da se u nju ulaže, međutim, ako se prerano krene u ulaganje, resursi se brzo potroše bez rezultata, pogotovo tehnologije poput autonomne vožnje koje zahtijevaju razvoj na više fronti.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Apple otpustio 200 ljudi s projekta autonomne
MrBlc kaže...

A koju je to tehnologiju Apple razvio za prvi iPhone? Imali su savršen timing i iskoristili tehnologije koje su upravo sazrijele za razviti uređaj koji ne donosi ništa novo tehnološki, već pakira tehnologije koje su upravo sazrijele u paket privlačan kupcima.

 

Mislim, da se razumijemo, tehnologija upravo sazrijeva tako da se u nju ulaže, međutim, ako se prerano krene u ulaganje, resursi se brzo potroše bez rezultata, pogotovo tehnologije poput autonomne vožnje koje zahtijevaju razvoj na više fronti.

 Boga mi taj Apple ima savršen osjećaj za timing (Mac, GUI na komercijalnom računalu, iPod, iPhone, iPad...) Trebali bi se zvati Timing Inc. umjesto Apple

15 godina
offline
Apple otpustio 200 ljudi s projekta autonomne vožn

a možda epl ima patentiranu tehnologiju otpuštanja zaposlenika. vrag će znati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Apple otpustio 200 ljudi s projekta autonomne
Sad će se oni malo pritajiti pa kad neko to usavrši oni će kopirati(kao i sam mob) i tvrditi da su napravili revoluciju 🤣😂
A eple army će pohrliti u redove za čekanje da kupe Apple car: žnjR.
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Apple otpustio 200 ljudi s projekta autonomne vožn

zli jezici bi rekli da su odustali od autonomnih vozila jer to rimac ima već godinama.

 

42:05

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 8:58 (bruno1026).
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice