Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-a im

poruka: 11
|
čitano: 4.186
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-a im".
12 godina
offline
Re: Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-
Kad procitam ovu fluidnost sjetim se mantre windowsphone korisnika...
What could possibly go wrong?
 
5 5 hvala 0
15 godina
offline
Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-a im

ilustrativnom slikom na zaslonu telefona epl je suptilno prikazao koliki dio bubrega morate prodati za xs gti turbo-dizel inđekšn 4wd. čak nije niti jedan čitav. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
18 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-a im

Uvjeren sam da će usporedni testovi pokazati koliko je ustvari snaga A12 Bionic čipa !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-
Hornet ne budi alav, jos si balav.
13 godina
offline
Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-a im

50% iznad top androida u single i 30% u multi ... marginalno bolje od A11, onaj 8 jezgreni neuro vjerojatno se nešto ne broji u ovom benchu. Zanimljiv je skok u performansama sa 3-4 Gb Rama, pitam se što bi bilo sa 6 ili 8 Gb.

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-a im

Znači, dere referentni i7 po snazi procesora?

 

Kabaste kutije i ventilatori spremaju se za mirovinu.

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-
Da li je zaista bitno 4 ili 6 Gb ako uređaj radi kako treba i ako će raditi slijedecih 3 godine ili bar dvije pune iteracije operativnog sistema. Nije mi jasno čemu ovolika mržnja prema svemu što dolazi od Apple-a? Meni osobno smeta samo cijena. No čak i XR je veliki napredak a to će vrijeme pokazati.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-
uuY kaže...

Znači, dere referentni i7 po snazi procesora?

 

Kabaste kutije i ventilatori spremaju se za mirovinu.

 

 Nema ovo veze sa i7. Nikad ovi procesori neće bit niti blizu PC-u. Benchmark i real world rad nemaju veze jedno s drugim. Imam iPhone X i S8 i X nije ni blizu brži kako to brojke kažu, u biti u dnevnom radu nije uopće brži.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-
grzzi kaže...

50% iznad top androida u single i 30% u multi ... marginalno bolje od A11, onaj 8 jezgreni neuro vjerojatno se nešto ne broji u ovom benchu. Zanimljiv je skok u performansama sa 3-4 Gb Rama, pitam se što bi bilo sa 6 ili 8 Gb.

 

 

Ne vjerujem da bi bilo posebne razlike, iOS nikad nije bio previše gladan za RAM, nije to Android. 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-
Bitni su rami pa cak i animacije.
S obzirom da je one plus 6 poderao iphone x u brzini (cak i famozno kompajliranje videa je odradio brze, bez obzira na mamutski geekbench brzi a11), sd 845 na kraju ne ispada toliko "sporiji" chip, vec rami, optimizacija i animacije cine svoje.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple prešutio, a Geekbench otkrio koliko RAM-
ned kaže...
Da li je zaista bitno 4 ili 6 Gb ako uređaj radi kako treba i ako će raditi slijedecih 3 godine ili bar dvije pune iteracije operativnog sistema. Nije mi jasno čemu ovolika mržnja prema svemu što dolazi od Apple-a? Meni osobno smeta samo cijena. No čak i XR je veliki napredak a to će vrijeme pokazati.

Da, XR je best buy budget mobitel za 850 eura 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice