Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

poruka: 138
|
čitano: 23.944
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio".
15 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

ČESTITAM genijalcu koji se sjetio stalak prodavati odvojeno :)

 

SAMO ŠIŠAJ OVCE :D

 

 

Zamisli da ideš kupiti auto... bez kotača  - oni su dodatna oprema .....  BUUUUUHAHAHAHAHAHAAA

 
28 2 hvala 0
14 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Pa nije ti bas usporedba, jer auto bez kotaca je nefunkcionalan, dok monitor mozes nasloniti na zid ili onaj ribež za sir i raditi... ali ovo valjda se se moze sjetiti samo apple :))) čudo da i kabel za struju dolazi u paketu, mogli su i njega prodavati bar za 99 $ 🤣

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bus kaže...

Pa nije ti bas usporedba, jer auto bez kotaca je nefunkcionalan, dok monitor mozes nasloniti na zid ili onaj ribež za sir i raditi... ali ovo valjda se se moze sjetiti samo apple :))) čudo da i kabel za struju dolazi u paketu, mogli su i njega prodavati bar za 99 $ 🤣

 Kako je auto bez kotača nefunkcionalan?? Staviš ga na klocne, iza auta smjestiš generator struje, i remenom spojiš generator sa pogonskim kotačima. ostaje ti samo da upališ auto i staviš u brzinu.

 

Daleko tiše rješenje od standardnih agregata

wiki.plecko.hr, www.plecko.hr, tomislav.plecko.hr
7 godina
protjeran
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Ok, "Pro" nosac nije ukljucen u paketu... al zapravo nije NIKAKAV (ni najobicniji cvrsti nosac) ukljucen u cijenu,

dakle proizvod nije potpun. Nije funkcionalan - sta da ga drzis dok na njemu radis? Netko kaze "nasloni na zid",

pa nemaju svi stol u uredu do zida.

 

Pa svaki i najjeftiniji monitor/TV ima nekakav nosac, makar plasticni.

 

Sve u svemu, smijesno je. To vise nije dodatna oprema nego obaveza od 1000€.

Moj PC  
9 1 hvala 0
5 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Ocekivano od Apple-a :)

Kako su se s vremenom pojavili usb-c hub-ovi tako ce i vesa mount kao i stalci za samo 500$...

Ovo je novi level sisanja. Prvo su napravili test sa iPhoneom.

Rade to i drugi...recimo danas je sasvim normalno kupiti automobil za 150tis kn koji je iznutra plastican kao Yugo45.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Znam da nije za usporedbu, jer dolazi s stalkom, ali Dell UltraSharp 32 8K 3899,99$, istina nema Thunderbolt, ali nema ni RGB (kao što autor teksta navodi kao prednost).

 

A još kad vidim da Dell naplaćuje svoj stalak s tvornički montiranim displejom 1399,99$ (Dell UltraSharp 32 Ultra HD 4K), što izađe 40% više nego Apple-ov stalak, nisu normalni.

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

S ovim stalkom kao dodatna oprema se doslovno sprdaju s kupcima, cijena je bolesna da ne može bolje. Ako je i od Applea previše je. Da ideš to kupovati moraš se osjećati ko budala ma imao ti para ko Gates ili ne.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Naj sličnija usporedba bi po meni bila sa recimo Sonus Faber bookshelf zvučnicima za koje stalci budu i po 1000 eura,ali estetski savršeno odgovaraju proizvodu pa se većina kupaca bez obzira na cijenu odluči za njih.
Pitanje je dali taj monitor ide u nekakav radni prostor gdje se u 99% situacija stari skida sa zida/stalka i kači novi pa je i sama rasprava oko stalka od 1000 eura potpuno bespotrebna ili ide u prostor gdje dolaze klijenti i estetika je bitna.
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Ma, nije to ništa. Ultimativni level će dostići tek kad budu logo naplaćivali posebno. Daj milju-dvije dodatno da se uopće zna da imaš ogrizak.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Koja komedija.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Ovo za stalak bezobrazno no monitor je bomba i vjv vrijedi tih novaca, pa ima slican Sonijev monior za 30 000 eura pa nitko nije srao za cijenu, kom treba za posao uzet ce, a bome ima i jeftinijih 8k monitora samo je pitanje kako se rangiraju po kvaliteti naspram ovog.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

siromašni amateri (uz uvjet dobivanja ovakvog monitora iz karitasa) si za tu lovu sami načine stalak i još im ostane za pivo iz dućana i pol kile švercanog duhana. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Citam  negdje i pise da profesionalci uglavnom imaju svoj drzac monitora na koji nataknu novi monitor koji kupe. Kao to je objasnjenje zasto monitor dolazi bez drzaca. 

Darko
 
2 2 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Veoma jednostavna, i za Apple, amaterska greška u marketingu. Trebali su samo reći da je monitor $6000, a ukoliko kupcu ne treba nosač, onda je $5000. Još da ubace i riječ "ušteda" s tih $1000 manje, ljudi bi hvalili Apple za to, jer daju opciju "uštede" na proizvodu koji nekome ne treba (ne treba ljudima koji već imaju kompatibilne nosače/mountove, to je standardna praksa u ovom slučaju). Ono, kao da npr kažu da je iPhone Xs niži u cijeni od Xs Max jer onome tko ne treba veći ekran može uštediti na par inča i platiti manje, pošto se zna da što se "pogrešnije", ako je to uopće i riječ, koristi riječ "ušteda", kupci sve više sjaje od sreće i troše. 

 

A sva ova hajka oko tog monitora i cijene Mac Pro-a mi je nejasna. Nemaš novaca za novi Mac pro i/ili XDR monitor? Nemoj kupit. Treba ti nešto slično tome? Složi si Windows Machine za manje novaca ili probaj napravit Hackintosh, u najgorem slučaju. Ionako je ovakva vrsta računala namjenjena isključivo ljudima koji zarađuju novce koristeći ovakve mrcine od kompjutera i isplate si to u roku od nekoliko mjeseci, možda malo duže, možda malo kraće. 

Apple će propasti ako ovako nastavi? Ok, opet mi nije jasna "briga" ili trošenje vremena na takve stvari osim u tri slučaja: radiš u Apple-u, imaš dionice Apple-a ili imaš short ili long poziciju na Forexu. Sve ostalo je bezvezno razmišljanje i razglabanje oko stvari koje su već prešle preko tipkovnica barem 40 novinara i još toliko influencera. Cijena jest dosta velika, za sam nosač za monitor, bez obzira na to koliko je dobro dizajniran, da se može okretati za 90 stupnjeva ili pomjerati u masu kuteva. Još uvijek oni imaju pravo staviti tu cijenu, i mijenjati je po potrebi (npr možda stvarno jako malo ljudi kupi taj nosač a više njih kupi Vesa mount). No da li je cijena tog nosača bitna za nekog kome ovakav monitor ne treba ili si ga ne može priuštiti? Nije, tako da stvarno nema potrebe da si razbijate glavu cijenom i Apple-om, puno bolje i zdravije bi bilo da umjesto čitanja ovakvog članka otvorite prozor, natočite si čašu vode i 3 minute pijete vodu i dišete svjež zrak. 

 

Da se razumijemo, ne "branim" Apple, čak štoviše, očekujem pad vrijednosti tvrtke, no taj pad je nepovezan s Mac Pro-om i XDR monitorom, nego s iPhone-om i MacBook linijom proizvoda, nego mi samo nije jasno zašto se ljudi toliko vole hvatati tih negativnih članaka, negativnih vijesti. Znanje se time ne povećava, povećava se frustracija, i to nepotrebno. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 11:41 (footballer).
 
24 2 hvala 7
12 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
footballer kaže...

Veoma jednostavna, i za Apple, amaterska greška u marketingu. Trebali su samo reći da je monitor $6000, a ukoliko kupcu ne treba nosač, onda je $5000. Još da ubace i riječ "ušteda" s tih $1000 manje, ljudi bi hvalili Apple za to, jer daju opciju "uštede" na proizvodu koji nekome ne treba (ne treba ljudima koji već imaju kompatibilne nosače/mountove, to je standardna praksa u ovom slučaju). Ono, kao da npr kažu da je iPhone Xs niži u cijeni od Xs Max jer onome tko ne treba veći ekran može uštediti na par inča i platiti manje, pošto se zna da što se "pogrešnije", ako je to uopće i riječ, koristi riječ "ušteda", kupci sve više sjaje od sreće i troše. 

 

A sva ova hajka oko tog monitora i cijene Mac Pro-a mi je nejasna. Nemaš novaca za novi Mac pro i/ili XDR monitor? Nemoj kupit. Treba ti nešto slično tome? Složi si Windows Machine za manje novaca ili probaj napravit Hackintosh, u najgorem slučaju. Ionako je ovakva vrsta računala namjenjena isključivo ljudima koji zarađuju novce koristeći ovakve mrcine od kompjutera i isplate si to u roku od nekoliko mjeseci, možda malo duže, možda malo kraće. 

Apple će propasti ako ovako nastavi? Ok, opet mi nije jasna "briga" ili trošenje vremena na takve stvari osim u tri slučaja: radiš u Apple-u, imaš dionice Apple-a ili imaš short ili long poziciju na Forexu. Sve ostalo je bezvezno razmišljanje i razglabanje oko stvari koje su već prešle preko tipkovnica barem 40 novinara i još toliko influencera. Cijena jest dosta velika, za sam nosač za monitor, bez obzira na to koliko je dobro dizajniran, da se može okretati za 90 stupnjeva ili pomjerati u masu kuteva. Još uvijek oni imaju pravo staviti tu cijenu, i mijenjati je po potrebi (npr možda stvarno jako malo ljudi kupi taj nosač a više njih kupi Vesa mount). No da li je cijena tog nosača bitna za nekog kome ovakav monitor ne treba ili si ga ne može priuštiti? Nije, tako da stvarno nema potrebe da si razbijate glavu cijenom i Apple-om, puno bolje i zdravije bi bilo da umjesto čitanja ovakvog članka otvorite prozor, natočite si čašu vode i 3 minute pijete vodu i dišete svjež zrak. 

 

Da se razumijemo, ne "branim" Apple, čak štoviše, očekujem pad vrijednosti tvrtke, no taj pad je nepovezan s Mac Pro-om i XDR monitorom, nego s iPhone-om i MacBook linijom proizvoda, nego mi samo nije jasno zašto se ljudi toliko vole hvatati tih negativnih članaka, negativnih vijesti. Znanje se time ne povećava, povećava se frustracija, i to nepotrebno. 

 Vecina ovdje koji kritikuju Apple su gameri koji igraju witcher 3 i gta v. ne kontaju da mac pro nije za njih, vec je namijenjen za profesionalce koji mogu u jednom danu da otplate isti. Namjena ovog kompjutera nije da se na njemu igra battlefield V lock 60 ray tracing on.... 

Darko
13 godina
odjavljen
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Ma razumiju oni to, nego se ljudi, pogotovo kod nas, vole žaliti na sve i svašta, nije samo Apple na meti. 

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Ma de ba ljudi nemojte srat, niko nije osporio cijenu monitora, i onaj kome treba će ga kupit i ovako i onako, ali da je cijena jednog jebenog komada željeza koje možeš malo mrdat tamo vamo, cca 8k kuna, ili 2k maraka, ili 1k eura kako vam je srcu draže, je apsurdna, čak i za blentave američke standarde, i to je poanta.

Dobar grah se daleko cuje
Moj PC  
8 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
DarkoKwon kaže...

Citam  negdje i pise da profesionalci uglavnom imaju svoj drzac monitora na koji nataknu novi monitor koji kupe. Kao to je objasnjenje zasto monitor dolazi bez drzaca. 

 Na sto ces ga nataknuti pametnjakovicu? Ljepilo neko zidarsko. VESA mount nije ukljucen

5 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Hranitelj kaže...
Naj sličnija usporedba bi po meni bila sa recimo Sonus Faber bookshelf zvučnicima za koje stalci budu i po 1000 eura,ali estetski savršeno odgovaraju proizvodu pa se većina kupaca bez obzira na cijenu odluči za njih.
Pitanje je dali taj monitor ide u nekakav radni prostor gdje se u 99% situacija stari skida sa zida/stalka i kači novi pa je i sama rasprava oko stalka od 1000 eura potpuno bespotrebna ili ide u prostor gdje dolaze klijenti i estetika je bitna.

 Nije ti bas poredjenje.... Zvucnike mozes staviti na stol bez stalka i poptuno su upotrebljiv proizvod. Za monitor moras imati stalak i kao proizvod je neupotrebljiv bez njega.... 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Toza kaže...

Ma de ba ljudi nemojte srat, niko nije osporio cijenu monitora, i onaj kome treba će ga kupit i ovako i onako, ali da je cijena jednog jebenog komada željeza koje možeš malo mrdat tamo vamo, cca 8k kuna, ili 2k maraka, ili 1k eura kako vam je srcu draže, je apsurdna, čak i za blentave američke standarde, i to je poanta.

 

Pa upravo o toj stvari je i bila poanta mog posta. Zašto je ljudima toliko bitno što Apple prodaje nosač monitora za $1000 dolara da se isfrustriraju time? To nije samo za Apple, nego i za ostale stvari. Zašto su ljudi toliko ogorčeni da moraju komentirati nešto negativno, pošto ništa drugo nemaju za reći. Kao i ti, "jednog jebenog komada željeza". Što ti je Apple napravio time jer je cijena nosača $1000? Da li je Tim Cook prislonio pištolj na čelo svih prisutnih u dvorani i rekao da moraju to kupiti? 

Poanta svega što sam napisao je da mi je nerazumno kako ljudi troše svoje vrijeme i živce komentirajući stvari koje im nisu bitne, a imaju jedino negativne komentare. Ok, nosač za monitor je preskup. Dobro, čuo sam to do 10 Youtubera i pročitao 17 članaka o tome, misliš da je tvoj komentar da je cijena apsurdna nešto novo? Kao što sam rekao, meni samo nije jasno zašto ljudi toliko negative nose u sebi i imaju potrebu komentirati redom negativne stvari oko nečega što ih se ili ne tiče ili ih ne interesira. 

16 godina
odjavljen
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Koja sprdnja od argumenata, sprica mi krv iz ociju jbt... Znaci samo zato sto postoji ekipa koja ce "ladno" iskesirati 1000 dolara za stalak o njegovoj cijeni ne bismo trebali raspravljati? Pa zasto raspravljamo o icemu? O svim procesorima, plocama, monitorima i kucistima je sve vec napisano, ne? Ajmo lijepo se svi odjaviti sa foruma jer nemamo sta vise pisati...

 

U danasnje vrijeme ako kazes da uzimas intel procesor masu ti privatnim tuzbama pred ocima i prijete se da ce ti socijalna sluzba uzeti dijete jer nisi normalan. A sve zato jer ryzen ima bolji skor u cinebenchu i bolji omjer ulozeno/dobiveno

A ovdje se skupila ekipa koja trkelja o apple dionicama, ljudima koji zaradjuju novce i sta ja znam cemu i to je OK. Jer netko ce ga kupiti i to je onda OK. Vidi, netko bi kupio i koristeni tampon od kim kardashian da ga ona hoce prodati za 10.000 dolara. Svejedno onda ne bismo mogli i nju i kupca nazvati moronima?

 

Parafrazirat cu ono sto apple korisnici cesto kazu - "gle, to kad uzmes - to drzi monitor".

Freak Show Inc.
 
14 0 hvala 2
13 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
O_O_O kaže...
DarkoKwon kaže...

Citam  negdje i pise da profesionalci uglavnom imaju svoj drzac monitora na koji nataknu novi monitor koji kupe. Kao to je objasnjenje zasto monitor dolazi bez drzaca. 

 Na sto ces ga nataknuti pametnjakovicu? Ljepilo neko zidarsko. VESA mount nije ukljucen

Pa zbog toga je i jedno i drugo opcionalno, odnosno biraš, ako već imaš svoj mount (većina studija ima jer imaju multy display mountove, pa samim time im je beskorisno kupiti Pro Stand) onda kupiš samo VESA. 
A zašto on sam po sebi već nije VESA pa da ni ne trebaš kupiti njega dodatno, to je već drugi par Apple Proprietary Mount opanaka. 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Friday kaže...

Pa zasto raspravljamo o icemu? 

 

Za koju raspravu govoriš? Za raspravu o monitoru, njegovoj kvaliteti izrade i općenito kvaliteti slike? Isplativost pokraj referentnih monitora, tržište na koje Apple lagano cilja? Jer tu raspravu nisam vidio nigdje. Jedino sam vidio komentare da je cijena nosača $1000. Ako to ponavljanje jedne te iste stvari koju je svaka osoba rekla računaš kao raspravu, onda je ovo jebeno dobra rasprava. 

 

99% ljudi na ovom forumu vjerojatno nema potrebe za za ovakvim monitorom, i isto toliko ih vjerojatno ovaj monitor neće kupiti, niti ga moći priuštiti. Dakle, ta tema je nepotrebna, i samim time je cijena irelevantna rasprava. Daj malo da čujemo dojmove o kvaliteti panela, mišljenja da li će se ovaj monitor moći natjecati s referentnim monitorima i slično. Šta me boli kurac koja je cijena kad ionako neću kupiti proizvod, ali volim tehnologiju i divim se napretcima u bilo kojem polju, pogotovo monitorima, audio opremi i, nadam se uskoro puno više, baterijama. 

 

15 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Jbt led ja rekl ovo neki OLED monitor ili nesto takl
Kad ono prodavanje magle za 5000 dolara pa koja budala to kupi
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
footballer kaže...

Veoma jednostavna, i za Apple, amaterska greška u marketingu. Trebali su samo reći da je monitor $6000, a ukoliko kupcu ne treba nosač, onda je $5000. Još da ubace i riječ "ušteda" s tih $1000 manje, ljudi bi hvalili Apple za to, jer daju opciju "uštede" na proizvodu koji nekome ne treba (ne treba ljudima koji već imaju kompatibilne nosače/mountove, to je standardna praksa u ovom slučaju). Ono, kao da npr kažu da je iPhone Xs niži u cijeni od Xs Max jer onome tko ne treba veći ekran može uštediti na par inča i platiti manje, pošto se zna da što se "pogrešnije", ako je to uopće i riječ, koristi riječ "ušteda", kupci sve više sjaje od sreće i troše. 

 Da, ali kad štediš micanjem komponenti, onda ne možeš baš skinuti cijenu za 1000$, onda skidaš za max 5% po komponenti (a i dalje je sa stalkom 6000$)

wiki.plecko.hr, www.plecko.hr, tomislav.plecko.hr
14 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Apple s ovim ide na tržište filma, produkcije, obrade videa, 3D animacija, itd. gdje je jedan projekt od 10000$ mačji kašalj. Pa ta ekipa na svom poslu koristi kamere od 50000$ i više $.
Samo oprema za "povremene" poslove im je vrjednija od 100000$ i njima je ovo stvarno relativno mala stavka u usporedbi s ostatkom opreme.

 

Recimo da su do sad koristili 2 profesionalna referentna monitora od 30000$ svaki kao finalne kontrolne monitore na kraju procesa, sad to mogu zamijeniti s 12 ovakvih monitora za iste novce ili 6 komada za duplo manje novaca i rasporede ih po cijelom timu, pa više nema odstupanja između produkcije, montaže, dizajna i finalnog pregleda.

Zaboli ekipu kojoj je ovaj monitor namijenjen za stalak od 1000$, ako im treba onda hoće nešto bez kompromisa što drži monitor kao da levitira bez obzira na svojih preko 7 kila, da ga mogu micati jednim prstom, a istovremeno da se ne preznojavaju od straha svaki put kad isti pomiču, ali isto tako žele opciju da stalak uopće ne naručuju ako im ne treba. Apple je ovaj put sjeo s masom ekipe iz industrije filma, 3D animacije, glazbe i ovaj put ih je stvarno poslušao sa zahtjevima. Nespretno je što je monitor (+ stalak :-) ) predstavljen na developerskoj WWDC konferenciji, jer za većinu njih na toj konferenciji ovaj monitor nije niti namijenjen.

 

Najveći problem je što se Apple zadnjih minimalno 6 godina odmaknuo od tog tržišta i sad većina ljudi ovakvu opremu smatra preskupom, jer su navikli da Apple izbacuje skupu potrošačku elektroniku. Ovo nije potrošačka elektronika, ovo čak nije ni oprema za bogate. Da, mogu si je kupiti naravno, ali oni nisu Appleovo ciljano tržište.

 

Tko hoće ok poslovni monitor za manje novaca ima u ponudi Applea LG UltraFine 4K monitor, a tu već zalaze na teren ogromne ponude i boljih/lošijih odnosa cijena/kvaliteta.

 
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Dead kaže...

Halabuka oko ničega. Imaš izbor: ne treba mi stalak jer doma imam zidni nosač i zato ga neću kupit, a ako nemam zidni nosač, a imam mjesta na radnom stolu kupit ću ga. 

Nećeš ga stavit ni na kakav nosač jer nema VESA nosač. Monitor doslovce možeš, kao u vicu, nabit na...
A VESA nosač, kojim bi monitor montirao na zidni nosač, košta 200 dolara :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Sta cipidlačite oko svega...1000$ gori doli...koga briga...dobro da je uopće ips... zamisli da su stavili crt
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Na sta ljudi bacaju novce,ovo je jos i dobro. Zamisli da prodaju robota za sex za 10.000 $. Zena bi mi rekla jesam li ja normalan,dok bi recimo nekom samcu ta investicija bila isplativa i isto ima odlican odnos ulozeno/dobiveno. Ne drobi , ne kupuje pizdarije , ne trazi kojekakva izvodjenja u restorane , ne brije se , ne rastu joj brkovi,a pozitivnih strana koliko hoces i jos je mozes programirati. Tko je i sa Macom. Tko ima love i guzicu maže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
footballer kaže...
Friday kaže...

Pa zasto raspravljamo o icemu? 

 

Za koju raspravu govoriš? Za raspravu o monitoru, njegovoj kvaliteti izrade i općenito kvaliteti slike? Isplativost pokraj referentnih monitora, tržište na koje Apple lagano cilja? Jer tu raspravu nisam vidio nigdje. Jedino sam vidio komentare da je cijena nosača $1000. Ako to ponavljanje jedne te iste stvari koju je svaka osoba rekla računaš kao raspravu, onda je ovo jebeno dobra rasprava. 

 

99% ljudi na ovom forumu vjerojatno nema potrebe za za ovakvim monitorom, i isto toliko ih vjerojatno ovaj monitor neće kupiti, niti ga moći priuštiti. Dakle, ta tema je nepotrebna, i samim time je cijena irelevantna rasprava. Daj malo da čujemo dojmove o kvaliteti panela, mišljenja da li će se ovaj monitor moći natjecati s referentnim monitorima i slično. Šta me boli kurac koja je cijena kad ionako neću kupiti proizvod, ali volim tehnologiju i divim se napretcima u bilo kojem polju, pogotovo monitorima, audio opremi i, nadam se uskoro puno više, baterijama. 

 

 

Ne, ja govorim o jebenom stalku za monitor po 1000 jebenih eura. A to je izgleda napredak za tebe, barem tako shvacam iz tvog komentara

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice