Apple bi trebao zaštititi ljude od ovisnosti o mob

poruka: 4
|
čitano: 2.288
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple bi trebao zaštititi ljude od ovisnosti o mob".
15 godina
offline
Apple bi trebao zaštititi ljude od ovisnosti o mob

Svojom planned obsolesence sabotažom harvdvera već rade nešto slično -- nije dovoljno?

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple bi trebao zaštititi ljude od ovisnosti o mob

Zašto bi Apple trebao zaštiti korisnike od ovisnosti/"ovisnosti" o mobitelu. To su odrasli i (većinom) zreli ljudi koji sami odlučuju koliko vremena žele provoditi za mobitelom. Ako pak stvarno provode previše vremena za mobitelom, to je onda njihov problem i neka ga oni sami riješe.

 

Što se tiče prekomjernog korištenja mobitela kod djece, to trebaju roditelji riješiti. Ako to ne mogu, nisu sposobni roditelji.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple bi trebao zaštititi ljude od ovisnosti o mob

..... .... ... .. .

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple bi trebao zaštititi ljude od ovisnosti o
NecroKnight kaže...

Zašto bi Apple trebao zaštiti korisnike od ovisnosti/"ovisnosti" o mobitelu. To su odrasli i (većinom) zreli ljudi koji sami odlučuju koliko vremena žele provoditi za mobitelom. Ako pak stvarno provode previše vremena za mobitelom, to je onda njihov problem i neka ga oni sami riješe.

 

Što se tiče prekomjernog korištenja mobitela kod djece, to trebaju roditelji riješiti. Ako to ne mogu, nisu sposobni roditelji.

Još prije nekih osam godina, ispred jedne srednje škole ima nekoliko klupa uz rub pristupne ceste/staze ka školi, i tamo uočavam jedno šest cura, srednjoskolke vjerojatno, i sve i jedna bulje i pimplaju po mobitelu  ?!?! 

 

Osobno sam dosta povezan potrebama sa svojim gadgetima, no trudim se druženje srezati na što je moguće manju razinu. 

Moje skromno subjektivno razmišljanje oko ove teme je, da novim generacijama NEMA SPASA. 

Ako ništa, hoćeš nećeš informatika se gura već i u osnovnu školu, i "aveti" više nisi u mogućnosti pobjeći, uvukla se je na tebe, samo tako! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice