Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in efekta

poruka: 99
|
čitano: 21.332
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in efekta".
8 godina
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Ah, hejteri i njihove konstrukcije. Zamijenjen mob zbog jednog jedinog zaglavljenog piksela. Toliko o tome sto Apple stvarno radi...
Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Feudalac kaže...
Ah, hejteri i njihove konstrukcije. Zamijenjen mob zbog jednog jedinog zaglavljenog piksela. Toliko o tome sto Apple stvarno radi...

O kome i čemu ti pričaš? "Nadporuka" kaže da si odgovarao na moj post, ali tvoj nema nikakve veze s mojim pa mi baš nije jasno...

8 godina
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Kako nema? Govorio si o polumrtvim pikselima na novom gearu a zaključio dvije stvari - da bi ti Apple prodao proizvod s greškom i da ti nebi priznao jamstvo. Zanimljiv tok svijesti
Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Feudalac kaže...
Kako nema? Govorio si o polumrtvim pikselima na novom gearu a zaključio dvije stvari - da bi ti Apple prodao proizvod s greškom i da ti nebi priznao jamstvo. Zanimljiv tok svijesti

 Apple je rekao da neće priznavati neke stvari pod jamstvo, ne ja. 

9 godina
offline
Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in efekta

ovi zaposlenici epla i dalje ne shvacaju ovo:

- svi priznaju burnin pod garanciju

- samo ejpl ne

previse brainwashed valjda pa je dosta tesko za shvatiti jednu prostu recenicu

 

najtragikomicnije je to sto se radi o najskupljem uredaju.. lol

ajd da se radi o nekom kinezu za 600 kn, pa mozda bi covjek rekao ajd ok.. ali ovo je prava sprdnja

prekrasna briga o kupcima

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 14:57 (digitall).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in efekta

Nije sprdnja nego su skuzili koliko su ljudi naivni i glupi, kupuju iShit samo jer je to moda, misle da si cool ako ga imaš, iako je neisplativ i meni loš mobitel

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
grmljar kaže...

Nije sprdnja nego su skuzili koliko su ljudi naivni i glupi, kupuju iShit samo jer je to moda, misle da si cool ako ga imaš, iako je neisplativ i meni loš mobitel

Komentira osoba koja ustvari nije u stanju napisati ništa konkretno koncizno, što bi imalo smislenog prizvuka, osim hraćkati po onima koji su gadget "napravili" i još više, plus vrijeđati po onima koji će ga uzeti! 

 

Obzirom su pojedine kolege se relativno blagonaklono izjasnile o sprezi OLED/AMOLED display-a i burninng mogućnosti, utvaram si da takvo nešto nije vrlo velika vjerojatnost niti na SGS/N recimo gadgetima, ako se svjetlina display-a koristi u razumnim okvirima, no ipak, ona "srednja" tipka na display-u ipak se događa, jesu li zbog toga vlasnici tih gadgeta isto SSheeps jer uzimaju SShit ?!?! 

 

Baš me zanima, koliko je ljudi uzelo SGS8+ ili SGN8 iz realnog razloga, jer im je nasušno potreban, jer je moda, misle da su COOL, kao i Samsung sa svojim anti video uradcima?!?! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Opet ti sa zamjenom teza. Spomenuo si očitu tvorničku grešku na novom uređaju i to uspoređuješ s trošenjem oleda kroz dulje vrijeme uporabe... nikako na zelenu granu...
Ja rekoh
13 godina
online
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Feudalac kaže...
Opet ti sa zamjenom teza. Spomenuo si očitu tvorničku grešku na novom uređaju i to uspoređuješ s trošenjem oleda kroz dulje vrijeme uporabe... nikako na zelenu granu...

Da ne napadam i odgovaram prije vremena, ovaj je komentar bio upućen meni ili ?!?!

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
digitall kaže...

ovi zaposlenici epla i dalje ne shvacaju ovo:

- svi priznaju burnin pod garanciju

- samo ejpl ne

previse brainwashed valjda pa je dosta tesko za shvatiti jednu prostu recenicu

 

najtragikomicnije je to sto se radi o najskupljem uredaju.. lol

ajd da se radi o nekom kinezu za 600 kn, pa mozda bi covjek rekao ajd ok.. ali ovo je prava sprdnja

prekrasna briga o kupcima

Sve če to doč kad tad na naplatu.Treba imat na umu, Jabučari su u konstantnom laganom padu htio neko to priznati ili ne.Kineska ponuda mobitela je sve jača i bolja, dakle osim Samsunga i LG-a ostali Kinezi su u velikoj navali.

 

Realno Jabučari više nemaju kaj "izmislit". Steve Jobs je umro prije nekoliko godina, a daljni razvoj događaja je vrlo logičan.

 

 

Intel=pokvareni podmukli smradovi!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
apple i njihovi škart proizvodi nisu vrijedni spomena i vec ste polako dosadni s tim temama..neki dan u vip dojde klinjo u podrapanim patikama, u frizideru ima pastetu, a kupuje novi ajfon..svakvih likova ima i takvih mi uopce nije zal.
otvorite si jednu univerzalnu temu i tamo raspravljajte, dosta je vise da svaki dan ima po 5-6 aktivnih tema o ajfonu
 
0 3 hvala 0
13 godina
online
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
imaiden322 kaže...
apple i njihovi škart proizvodi nisu vrijedni spomena i vec ste polako dosadni s tim temama..neki dan u vip dojde klinjo u podrapanim patikama, u frizideru ima pastetu, a kupuje novi ajfon..svakvih likova ima i takvih mi uopce nije zal.
otvorite si jednu univerzalnu temu i tamo raspravljajte, dosta je vise da svaki dan ima po 5-6 aktivnih tema o ajfonu

Pa nitko te ne tjera bičem ili pištoljem prislonjenim na glavu da upadaš u ove teme , zar ne?!?! 

 

Ja sam u Zagrebu prije dvije tri godine snimio "klošara" sa Franck Muller satom, koji košta kao Svetog Petra kajgane kroz nekoliko godina, pa nisam nikome prijavio niti prozivao i ukazivao na njega! 

Čovjek voli imati podrapane hlače, simple as that, a to je ionako INN danas, a vama kolega preporuka, okanite se ćorava posla, svatko radi sa svojim životom i novcima što vjeruje da je NAJBOLJE za njega, gotova rasprava. 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
"iphone ovo apple ono" pod aktivnim temama me bodu u oci kao i 90% foruma

a ti lucko ohladi, idi igraj se ajfonom. sumnjam da si bio u ATJ, jer ne primaju takve osobe
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Hehe, bas je Apple u padu. Prodaja po svim proizvodima i uslugama raste, svi pričaju o njemu, redovi pred dućanima. Tržišna vrijednost koja je najveća u povijesti, gomile keša, masovna ulaganja u istraživanja i razvoj. Firma koja se ne bavi fokus grupama već stvaranjem boljih i praktičnijih stvari. Npr faceid, airpods samo u zadnjih godinu dana. Složio bih se da su vjerojatno dostigli zenit u smislu da nikad neće imati bitno veći tržišni udio mobitela. Ali da će
Samo tako pasti, za to se mora dogoditi neki novi izum, nova paradigma koju neće oni pokrenuti. A to je još desetak godina potpune dominacije...
Ja rekoh
13 godina
online
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
imaiden322 kaže...
"iphone ovo apple ono" pod aktivnim temama me bodu u oci kao i 90% foruma

a ti lucko ohladi, idi igraj se ajfonom. sumnjam da si bio u ATJ, jer ne primaju takve osobe

Lajavi! 

 

Ako si imalo toliko od jaja koliko od jezika, pojavi se 07 rujna 2018 godine ispred ulaza jedinice u Lučkom, biti ćeš moj uzvanik, čisto da osjetiš atmosferu, biti među PRAVIM JAJANIMA, onima od prvih dana 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
imaiden322 kaže...
"iphone ovo apple ono" pod aktivnim temama me bodu u oci kao i 90% foruma

a ti lucko ohladi, idi igraj se ajfonom. sumnjam da si bio u ATJ, jer ne primaju takve osobe

 Dok ga netko poklopi onda šuti ko pizda i nema ga, ne odgovara, malo se povuče i onda počne s ovčjim glupostima kao da će se zaboraviti. Presmiješni su mi takvi beskičmenjaci...

7 godina
neaktivan
offline
Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in efekta

A evo i Lučkovog dečka i odvjetnika Deada, pa đe di majstore  

Spremna vuna za šišanje? 

 
1 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Dead kaže...
dustydaman kaže...

A evo i Lučkovog dečka i odvjetnika Deada, pa đe di majstore  

Spremna vuna za šišanje? 

 Kakve veze lapane ima taj tvoj retardirani komentar s temom?

 Moram vas ovce malo podjebavati kad ste laka i ne baš inteligentna meta pa evo vam jedna prigodna na brzinu sklepana 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 17:46 (dustydaman).
 
1 2 hvala 0
13 godina
online
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
dustydaman kaže...
imaiden322 kaže...
"iphone ovo apple ono" pod aktivnim temama me bodu u oci kao i 90% foruma

a ti lucko ohladi, idi igraj se ajfonom. sumnjam da si bio u ATJ, jer ne primaju takve osobe

 Dok ga netko poklopi onda šuti ko pizda i nema ga, ne odgovara, malo se povuče i onda počne s ovčjim glupostima kao da će se zaboraviti. Presmiješni su mi takvi beskičmenjaci...

Ja barem nisam toliko niskog ranga kulture ophođenja na forumu kao ti. 

 

BTW; i za tebe vrijedi pozivnica, osim ako se poklopiš po ušima pa se sakriješ negdje u najblatniju najsmrdljiviju rupu ne odgovorivšimi, računajući da će se to olako zaboraviti ?!?! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in efekta

Znaš da te nema nigdje kad te netko poklopi argumentima. Aj što se stadašce uznemirilo, ovaj i prijeti. Bolje da se povučem da ovaj ne počne spominjati plinske boce  

Ajd živite vi meni 100 godina 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 17:54 (dustydaman).
 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Dead kaže...
Feudalac kaže...
Hehe, bas je Apple u padu. Prodaja po svim proizvodima i uslugama raste, svi pričaju o njemu, redovi pred dućanima. Tržišna vrijednost koja je najveća u povijesti, gomile keša, masovna ulaganja u istraživanja i razvoj. Firma koja se ne bavi fokus grupama već stvaranjem boljih i praktičnijih stvari. Npr faceid, airpods samo u zadnjih godinu dana. Složio bih se da su vjerojatno dostigli zenit u smislu da nikad neće imati bitno veći tržišni udio mobitela. Ali da će
Samo tako pasti, za to se mora dogoditi neki novi izum, nova paradigma koju neće oni pokrenuti. A to je još desetak godina potpune dominacije...

 He he golemi pad. Stanje na burzi danas: Apple 897 mld USD, Google 717 mld USD, Microsoft 649 mld USD. Njima ne treba veći tržišni udio mobitela kad imaju trajnu publiku.

 

To se ne gleda tako (makar možeš gledati kako želiš - statistika je mudrost interpretacije podataka kako ti odgovara, ili tako nekako).

Najtočnije gledanje je udio u industriji, obzirom na njen razvoj. Mobilna telefonija i prateća industrija enormno brzo, globalno raste. Apple je tu u startu pobrao vrhnje, brojke zauzeća tržišta su se penjale preko 30%.

 

Ovako stoje stvari za Q2 2017:

 

Rank . Manufacturer . Units . Market Share . Was Q1 2017
1  . . Samsung  . . . 80.2 M  22.5%  . . . . ( 22.7% )

2  . . Apple  . . . . 41.0 M  11.5%  . . . . ( 14.5% )

 

Za Q3 je neslužbeno 12,9%. Da skratim priču (kog zanima ovdje su detalji), ove godine će Apple biti vrlo blizu godišnjeg rasta industrije (kroz godine) od oko 3%. To znači da vjerojatno ove godine neće tonuti već ostati "flat".
S druge strane, to znači da će i dalje enormno zarađivati, neusporedivo više od konkurencije.

 

Apple dugoročno, kontinuirano stagnira i u teoriji se bliži onom trenutku kad će implodirati. U praksi to uopće nije tako.

Činjenica jest da je Apple poslovno fenomen po više stvari: jedna od njih je i ona predikcija da ako za iPhone neopravdano digne cijene, ne samo da će privremeno (enormno) više zaraditi, već će osigurati i tek nešto uži segmenet tržišta, ali će taj biti još fanatičnije odan brandu. Nema teorije koja to može opravdati, niti recepta kojim bi se ista formula uspješnosti pretočila na neki drugi brand.

 

iPhone će u jednom trenutku doista prestati biti globalno toliko relevantan (već slijedeće godine ga prestiže neki od kineza, zaboravih koji, po količini prodanih uređaja, ne i po neto zaradi). To bi se desilo u nekom periodu između 3-5 godina od sada, da nema bitnije promjene. No čak i tad, cash mashine može još 20 godina polako odumirati, ako to pametno izvedu.

No, prethodno navedeno bi se desilo samo kad u sl. 5 godina ne bi pogodili bar još jednu "next big thing": obzirom na zakon velikih brojeva (sredstva kojima raspolažu itd) i fokusiranost na to, velika je vjerojatnost da će taj slijedeći gadget biti možda nedovoljan da zamijeni iPhone i/ili uradi novu revoluciju, ali da mogu mirno spavati slijedećih 10 godina samo na tom jednom proizvodu (što god to bilo).

Čak i da više uopće ne proizvode telefone i hardware već samo održavaju svoj dosadašnji ekosustav, Apple bi ostao izuzetno profitabilna firma, dugoročno.

 

Uglavnom, Apple gubi svoj zvjezdani status i neminovno postaje niche-firma za mali segment tržišta (globalno). Sudbina jednaka onoj zbog koje je već par puta bio na granici bankrota, ili onoj zbog koje je Rolls-Royce bankrotirao: status i kvaliteta ne opravdavaju nerealno visoku cijenu. Problem je u tome što je "kvantnom mehanikom" Apple izmislio svoj sustav u kojem logički zakoni fizike, pa ni ekonomije, ne važe kao za ostatak čovječanstva. Sad sve ovisi o tome koliko će se (u kojoj mjeri) i koliko brzo društvo globalno pretvoriti u idiokraciju.
U trenutku kad Trump kaže: "covfefe se najbolje može tweetati sa novog iPhonea" i ne bude ekspresno smijenjen zbog toga, znat ćemo da smo dostigli momentum s kojeg više nema povratka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2017 0:13 (Zechina).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in efekta

Divim se Appleu, pa oni bi u pustinji ljudima prodavali pijesak, kao od šale. 

Do You Feel Lucky...Punk ?!!
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Clint Eastwood kaže...

Divim se Appleu, pa oni bi u pustinji ljudima prodavali pijesak, kao od šale. 

 Da stvar bude gora, svi nešto prigovaraju protiv tipke Bixby na  Samsungu a istu tu stvar ima Apple ako se ne varam na novom modelu (Siri tipka) i gle čuda u niti jednom review-u to nije spomenuto kao mana! Svi ti reviewi su plačenički, to je jedan od razloga zašto ništa ne kupujem na osnovu njih nego uvijek user review.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
PlayMaker10 kaže...
Clint Eastwood kaže...

Divim se Appleu, pa oni bi u pustinji ljudima prodavali pijesak, kao od šale. 

 Da stvar bude gora, svi nešto prigovaraju protiv tipke Bixby na  Samsungu a istu tu stvar ima Apple ako se ne varam na novom modelu (Siri tipka) i gle čuda u niti jednom review-u to nije spomenuto kao mana! Svi ti reviewi su plačenički, to je jedan od razloga zašto ništa ne kupujem na osnovu njih nego uvijek user review.

Apsolutno... Kad smo kod korisničkih recenzija, neki dan sam naletio na ovo:

https://www.apple.com/shop/reviews/MMX62AM/A/lightning-to-35-mm-headphone-jack-adapter

 

Dakle, prema plaćeničkim recenzijama je nedostatak 3.5 mm porta tek "minusić" jer se dobije adapter s mobom. Prema ljudima koji pišu ove recenzije (i prosječnoj ocjeni 1.5/5), to je toliko loše napravljeno smeće da ga mnogi mijenjaju svakih dva tjedna jer se raspadne i prestane raditi.

Pa, pitanje za one koji imaju iP7 i novije, je li taj adapter stvarno toliko loš?

15 godina
online
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
digitall kaže...
Pixel kaže...

 

 

Zašto bi apple morao davati to pod garanciju

 

 zato sto to spada pod zdrav razum i zato sto svi drugi proizvodaci priznaju pod garanciju? ejpl ti samo hladno pljune u facu

ja cisto ne vjerujem da postoji osoba na planetu koja ima svoj mozak i koja brani tako neke nebuloze neke firme sa drugog kraja svijeta koja sprda svoje kupce, sto ljude natjera na tako nesto da mi je znati.. droga, seks, alhohol, religija.. ne znam

 Prvo prestani indirektno vrijeđati i praviti se pametan jer svoj mozak imam i znam jako dobro razmišljati.

Drugo opet te pitam, zašto bi to morali dati pod garanciju, ali ovog puta bez odgovora tipa zdrav razum i sl. To što je tebi zdrav razum nekome očito nije.

Firma gleda na svoj profit i cilj je zaraditi što više. Ako se ne možeš pomiriti s time onda je to tvoj problem.

Ne branim apple , iskreno boli me briga i za njih i za iphone, gledam to samo s tržišne strane što ti očito nisi u stanju.

Gad su tako katastrofalni zanimljivo kako su najbogatiji na svijetu ?   Ja bi rekao da su  genijalci u poslu koji rade.

I opet da ponovi, ako ti ne paše to što nude zaobiđeš i gotovo, stvarno ne vidim problem. Pa ima nebrojeno proizvoda koji ti ne pašu ili imaju "nebulozne" cijene / osobine pa ne ideš od jednog do drugok i govoriš kako to nema smisla.

Ako nekome paše to što apple nudi po cijeni koju nudi, stvarno ne vidim što ti ili bilo tko drugi ima tu komentirati i nekome govoriti kako je ovca ili ne znma što već ne.

Ne kupuju svi sindikalne mobitele ili best buy modele. Neko kupuje marku, neko prestiž, netko za preseravanje, netko pouzdanost, sigurnost ....

Ne smatram da se itko s ikime sprda, nitko nikoga ne prisiljava na ništa.  Postoje dalekog gori proizvodi po tom pitanju gdje za brdo love ne dobiješ apsolutno ništa. Ovje barem dobiješ odličan mobitel (priznao ti to ili ne), možda ne najbolji u svakom pogledau u odnosu na ostale, ali ne možeš reči da nije odličan.

15 godina
online
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Čitatelj kaže...

Na ajpon je i u EU jamstvo 12 mjeseci. To je njihova politika. Dodatno jamstvo i zastite se placaju.

 

Zato sebi osobno nikad necu kupiti nista od njih - koristim samo ako dobijem od udruge, kao sadasnji 5S,

jer jednostavno sam skrt placati nesto u cemu mi podrska vrijedi samo ako dodatno platim kao i novi uredjaj.

 Daje se više ljudi educirajte, u EU je minimalno jamstvo 24 mjeseca:

 

http://ecc-croatia.hr/materijalni-nedostaci-i-garancija

15 godina
online
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Feudalac kaže...

Netko je napisao da njegova plazma nema - laže. Imam je i ja i dijelu gdje su titlovi ekran je ne crni već lagano sivi. I šta sad, ubiti nekoga sto sam dao dvije hiljade eura? Pa znao sam to i očekivao kad sam je kupio.

 Ja nisam napisao, ali moja plazma (kuro zadnje generacije) nema burn in, stara je skoro 10g i na njoj se puno igralo (ps3, ps4).

 

To što ti spominješ nije burn in nego neravnomjerno trošenje ekrana, burn in je nešto sasvim drugo.

Kod mene se na skroz bijeloj slici jedva nazire da su pojedini dijelovi neznatno tamniji radi toga, a sobzirom da je to preko cijelog ekrana i jako malo kad gledas tv to se n vidi.

Zapravo je neusporedivo slabije izraženo nego kod bilo kojeg novog LCD-a koji imaju katastrofa uniformnost ekrana.

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Pixel kaže...

 Daje se više ljudi educirajte, u EU je minimalno jamstvo 24 mjeseca:

 

http://ecc-croatia.hr/materijalni-nedostaci-i-garancija

 

Mozda Austrija ipak nije u EU:

 

15 godina
online
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Čitatelj kaže...
Pixel kaže...

 Daje se više ljudi educirajte, u EU je minimalno jamstvo 24 mjeseca:

 

http://ecc-croatia.hr/materijalni-nedostaci-i-garancija

 

Mozda Austrija ipak nije u EU:

 

 Neke zemlje nisu provele do kraja taj zakon, ali sigurno budu.

Hrvatska je provela i kod nas je gatancija 24 mj !

 

Njemački mi nije tako dobar, ali ovo mi izgleda kao godina dana garancije od dana kupnje i još jeda godina koju daje proizvođač, pa bi rekao da je to dvije godine ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2017 15:36 (Pixel).
9 godina
offline
Re: Apple upozorava na mogućnost pojave burn-in ef
Pixel kaže...

 Prvo prestani indirektno vrijeđati i praviti se pametan jer svoj mozak imam i znam jako dobro razmišljati.

Drugo opet te pitam, zašto bi to morali dati pod garanciju, ali ovog puta bez odgovora tipa zdrav razum i sl. To što je tebi zdrav razum nekome očito nije.

Firma gleda na svoj profit i cilj je zaraditi što više. Ako se ne možeš pomiriti s time onda je to tvoj problem.

Ne branim apple , iskreno boli me briga i za njih i za iphone, gledam to samo s tržišne strane što ti očito nisi u stanju.

Gad su tako katastrofalni zanimljivo kako su najbogatiji na svijetu ?   Ja bi rekao da su  genijalci u poslu koji rade.

I opet da ponovi, ako ti ne paše to što nude zaobiđeš i gotovo, stvarno ne vidim problem. Pa ima nebrojeno proizvoda koji ti ne pašu ili imaju "nebulozne" cijene / osobine pa ne ideš od jednog do drugok i govoriš kako to nema smisla.

Ako nekome paše to što apple nudi po cijeni koju nudi, stvarno ne vidim što ti ili bilo tko drugi ima tu komentirati i nekome govoriti kako je ovca ili ne znma što već ne.

Ne kupuju svi sindikalne mobitele ili best buy modele. Neko kupuje marku, neko prestiž, netko za preseravanje, netko pouzdanost, sigurnost ....

Ne smatram da se itko s ikime sprda, nitko nikoga ne prisiljava na ništa.  Postoje dalekog gori proizvodi po tom pitanju gdje za brdo love ne dobiješ apsolutno ništa. Ovje barem dobiješ odličan mobitel (priznao ti to ili ne), možda ne najbolji u svakom pogledau u odnosu na ostale, ali ne možeš reči da nije odličan.

prvo, osnovno i zadnje, tema je o tome da ejpl kaze da ne priznaje pod garanciju ono sto SVI priznaju pod garanciju. tocka. gotovo. kraj. nema vise. na koji jos nacin se to moze napisati a da ljudi to shvate?

boli me kurac za ejpl, prestiz, kvalitetu, nekvalitetu, kineze, japance, mercedes, kiu, plazmu, pedere, suhe sljive, sto je bolje, sto je losije, zasto, kako, i ostala nabrojana govna koja veze sa temom nemaju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice