Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D Touch

poruka: 12
|
čitano: 4.925
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D Touch".
12 godina
odjavljen
offline
Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D Touch

Brojni korisnici novijih iPhonea, primijećeno je, niti ne znaju da mogu ekran svojeg mobitela pritiskati nešto jače nego inače i tako doći do dodatnih funkcionalnosti – a niti razlika 3D Touch akcija od običnog "long pressa" nije svima jasna

 

 

Možda jednostavno koriste krivi iPhone

 

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D Touch

Mnogi dodaci "budućnosti" su nepotrebni.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D Touch

Moje, skromno subjektivno razmišljanje je da 3D touch treba 

To što se velikoj skupini neda učiti i/ili naučiti koristiti benefite, njihov problem. 

ATJ Lučko
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D To
Šteta, meni je to vise nego zgodan feature, ali vjerujem u ovu izjavu da ljudi nisu uopce upoznati s time. Pogotovo dođe super oko brzog odgovaranja na poruke bez nepotrebnog otključavanja mobitela i ulaska u app
PSN: Carlikaa
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D Touch

da, puno ekipe koja ima iPhone 6s ili noviji uopče nije svjesna da im uređaji imaju taj feature... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D Touch

čini se kako je od svega što amerika "izvozi" svijetu glupost najopsežnija i dobro se prima na svakom tlu. kapitalizmu je ionako jedino bitno da se kupuje i troši. to nekritički mogu samo idioti. a takvih je jednako za izvoz. epl ne samo da živi od toga, nego gomila lovu k'o da nema sutra. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D To
Dead kaže...

 A šta ćeš kolega, prije je bija mrak, a sad je svitlo.

 ma da, sori. ponekad zaboravim da je svijet nastao '91. (bez raja, jabuka, zmija, rebaraca i to) i da prije nije bilo ničega. moj se post odnosio na diverziju jimmija kimmela (ne prvu takve vrste) s početka "debate", koja izvrsno opisuje prosječnog eplova pacijenta. no epl jaaaaaako dobro zna što čini (ne onoga "oprosti mu, gospodine, jer ne zna ...") i za to - kapa dolje. s mojeg motrišta svijet je sve tužnije mjesto. ne treba ti konzumeristička amerika da budeš opkoljen budalama. pitanje je samo izdržljivosti a nje je sve manje kako godine prolaze ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D To
Jabuka polagano, ali sigurno upada u neumitnu prosječnost. Već odavno nisu tako "premium".
morrisoN
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D Touch

"O nepopularnosti ove opcije dodatno može posvjedočiti i činjenica da je brojni drugi proizvođači nisu niti pokušali kopirati"

 

Mislim da je prije nemogućnost i/ili složenost  spriječila implementaciju  ove tehnologije unutar Android OS-a nego to što  oni brinu o tome koliko ona ima smisla za upotrebu. Proizvođači telefona pogonjenim Androidom besramno kopiraju sve što Apple uvede koliko god to bilo smisleno (zadnji primjer: Notch).

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 17:44 (1student).
 
0 1 hvala 0
10 godina
online
Re: Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D To
Sta to Huawei(force touch) nije izbacia prije Applea? Ima ga je lokalni diler, njemu je bilo korisno jer vagu 'ne smi' drzat doma.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D To
om-prat kaže...
Sta to Huawei(force touch) nije izbacia prije Applea? Ima ga je lokalni diler, njemu je bilo korisno jer vagu 'ne smi' drzat doma.

Huawei je fascinantna firma, tako vjerno kopiraju Apple da ako Apple izbaci 3D touch sigurno će ga i oni. 

 

Šteta ako to izbace, to mi je dobar feature. Sve se radi u cilju smanjenja troškova, a s obzirom na cijenu mogli bi ipak nešto "riskirati" za korisnike.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
10 godina
online
Re: Apple bi uskoro s iPhonea mogao izbaciti 3D To
southy kaže...

 

Huawei je fascinantna firma, tako vjerno kopiraju Apple da ako Apple izbaci 3D touch sigurno će ga i oni. 

 

Šteta ako to izbace, to mi je dobar feature. Sve se radi u cilju smanjenja troškova, a s obzirom na cijenu mogli bi ipak nešto "riskirati" za korisnike.

 Pa nije da je nešto zaživija, ako se ne varam izbacili su samo dva telefona Mate S 128 GB i P9+. Obzirom da sa njihovim EMUi ne dolazi ni browser, a Googlu očito nije zanimljivo ni ne čudi me.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice