Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-LED

poruka: 9
|
čitano: 3.525
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-LED ".
5 godina
offline
Re: Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-

Kad su bili sadasnjost? Za apple.....

 

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-

oled je proslost jer ga apple ne koristi? A oni su inace poznati da koriste najnoviju tehnologiju ;) Doduse koriste ali od prije tri godine ;) Oni jos nisu ni blizu koristenja OLED panela ;) I na telefonima je to bilo silom prilika jer su ih svi manje vise presisali ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-
micro LED je buducnost. OLED je sadasnjost. mini LED je na pola puta do tamo ali i drukcije primjene.

Mini LED je jako skup za proizvodit, tako da je idealno za Apple da lupi ogromnu marzu. Medutim HDR je vjerojatno najbolji dosad viden i ocekujem 1000+ nita...
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-
Oprosti ali znam da je Mini LED panel oko 70-80% cijene OLED panela.
A ionako je Mini LED samo tranzicijska tehnologija prema Micro LED tehnologiji.
Problem je šta Micro koristi milijune LEDica i proizvodnja je zasada jako teška...
Gotovo waferska 😬
6 godina
offline
Re: Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-
Dead kaže...
Posmatrač kaže...

oled je proslost jer ga apple ne koristi? A oni su inace poznati da koriste najnoviju tehnologiju ;) Doduse koriste ali od prije tri godine ;) Oni jos nisu ni blizu koristenja OLED panela ;) I na telefonima je to bilo silom prilika jer su ih svi manje vise presisali ;)

 Ala pilane! Pitam o tehnologiji, a ne o Appleu.

 Pa oled na monitorima nije nikad ni zaživio zbog poznatih problema. U svijetu tv-a nije budućnost ali je trenutno najbolja kupnja u high endu

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-
Dead kaže...

Jel to znači da je OLED prošlost?

 Nije, OLED i dalje superiorniji. Proizvodjaci pokusavaju na jeftinije nacine da se priblize OLEDu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-
Dead kaže...
Posmatrač kaže...

oled je proslost jer ga apple ne koristi? A oni su inace poznati da koriste najnoviju tehnologiju ;) Doduse koriste ali od prije tri godine ;) Oni jos nisu ni blizu koristenja OLED panela ;) I na telefonima je to bilo silom prilika jer su ih svi manje vise presisali ;)

 Ala pilane! Pitam o tehnologiji, a ne o Appleu.

 Nego o cemu pricas kad na osnovu neprovjerenog podatka da apple nece u dva proizvoda staviti oled ekran ti se pitas je li mrtav? Da od applea zavisi ne bi nikad ni postojao.... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-
Dead kaže...
Opet ti. Briga me za Apple. Jel’ ti vidiš zadnji odlomak članka? Nema veze s Appleom.

U kontekstu ekrana gadgeta, baš me živo zanima, koliko će/bi takav ekran smanjio ili moguće i povećao potrošnju “juhe” po jednom ciklusu punjenja ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Appleov 6K mini-LED zaslon ove godine, a mini-
Dead kaže...
Opet ti. Briga me za Apple. Jel’ ti vidiš zadnji odlomak članka? Nema veze s Appleom.

 Kad narastes shvatices da je u naslovu apple i dva appleova uredjaja a tema je komentar članka a ne jednog pasusa u članku.....

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice