Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim OLED

poruka: 8
|
čitano: 3.714
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim OLED".
8 godina
offline
Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim OLED

Nadam se da znaju šta rade, LG je postavio neslavne rekorde po brzini pojave defekata na Pixelu...

 

S druge strane, izgleda da će svi polako na OLED...

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim OLED

Ako mogu na nešto iz bliske povijesti aludirati, to je suradnja Apple-a i LG-a, govorim o onom 5K display-u. 

Možda bude u prvim serijama kakvi badass featuresa, ali svejedno očekujem "goal of the year" sa novim modelom, u svakom slučaju! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim
Dead kaže...
Ja ću ipak žaliti za LED IPS zaslonima.

 Mislim da se nema baš puno za žaliti. Riješili su plavi odsjaj kod gledanja sa strane, izgleda da uopće nemaju problema s burn-inom (U J. Koreji su testirali paralelno sa S7 i Note8 - 500 sati u komadu na najvećoj svjetlini - preživio za razliku od samsunga), bolji kontrast, lakše postići veći raspon boja i HDR, dulje trajanje baterije kod gledanja videa...

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim OLED

Ma neće svi na oled. Apple će isto sigurno raditi barem dvije paralelne serije, kao i dosad. 
I da, slažem se - mislim da sadašnjem ips-u na npr. iphone 8mici ne fali apsolutno ništa. Tako de je ostalo najvjerojatnije kao i kod iphone x samo stvar ispranog prestiža (tko danas uopće primjećuje osim djece u školi tko koristi kakav smarpthone???) Ako baš želiš iOS, bit će i dalje sigurno povoljnijih (dobro, kod applea je "povoljno" s duplim navodnicima) ali jednako efikasnih modela. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim
A šta je sa iPhonom 9 u 2018-toj? Nekakve tri X-ce u 2018. Hoće li u 2018-toj neki novi SE? Volio bih da izgleda kao i sada (ovaj SE) ali da je malo veći jer ovaj dizajn od 6-tice plus X ni malo mi se ne sviđa.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim
Neprirodne boje su stvar operacijskog sustava koji ih podržava ili ne. Kod applea jesve kako treba, neki su komentirali kako je ekran na desetki meh jer su se navikli na android pretjerivanje. Kod surfanja nećes vidjeti razlike osim boljeg kontrasta.
Nema burn-ina, koreanci su ga stavili na 510 sati kontinuiranog prikaza iste slike na najvecij svjetlini i nije se digodilo gotovo ništa za razliku od samsungovih pulena.
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim
Feudalac kaže...
Nema burn-ina, koreanci su ga stavili na 510 sati kontinuiranog prikaza iste slike na najvecij svjetlini i nije se digodilo gotovo ništa za razliku od samsungovih pulena.

 Ovo baš ne razumijem. Samsung nisu korejanci ili ? 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
offline
Re: Appleov budući 6,46-inčni iPhone X s LG-jevim
overhaul kaže...
Feudalac kaže...
Nema burn-ina, koreanci su ga stavili na 510 sati kontinuiranog prikaza iste slike na najvecij svjetlini i nije se digodilo gotovo ništa za razliku od samsungovih pulena.

 Ovo baš ne razumijem. Samsung nisu korejanci ili ? 

 Samsung <> Koreja. Slučajno su ga testirali njihovi zemljaci; meni to nema nikakve poveznice niti sam je insuinirao. Samo ukazujem na test koji pokazuje da je OLED općenito daleko dogurao; 20 dana iste slike na najvećoj svjetlini, očekivao sam drastično veće posljedice

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice