Aquaman - blizak i pristupačan superheroj

poruka: 20
|
čitano: 5.812
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aquaman - blizak i pristupačan superheroj".
5 godina
neaktivan
offline
Aquaman - blizak i pristupačan superheroj

Važno je da gnjobica ima bradu ipak je to trend.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
Upravo sam stigao iz kina. Ovo je prvi 3D igrani film gdje 3D ima smisla. Dva sata plis kusur minuta urnebesne jurnjave no tko je očekivao kakvu dubinu i visokoumne poruke ovo nije film za njih. Na kraju uzmite klince pod ruku i skupa put kina. Ako ništa da djeca steknu naviku.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
ned kaže...
Upravo sam stigao iz kina. Ovo je prvi 3D igrani film gdje 3D ima smisla. Dva sata plis kusur minuta urnebesne jurnjave no tko je očekivao kakvu dubinu i visokoumne poruke ovo nije film za njih. Na kraju uzmite klince pod ruku i skupa put kina. Ako ništa da djeca steknu naviku.

 

Baš htio reći ovi današnji američki blockbusteri su samo veliki show, od transformersa do danas nema nikakve kvalitetne uvjerljive priče, sve je to samo velik 3D show sa puno rupa u nerealnim i besmislenim pričama. Just for show.

15 godina
offline
Aquaman - blizak i pristupačan superheroj

Izvorno se trebao zvati "Seaman" samo što bi to onda neki mogli nezgodno interpretirati 

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
makopos kaže...

 

Baš htio reći ovi današnji američki blockbusteri su samo veliki show, od transformersa do danas nema nikakve kvalitetne uvjerljive priče, sve je to samo velik 3D show sa puno rupa u nerealnim i besmislenim pričama. Just for show.

 ma nemoguće?! Transformersi, superheroji, zmajevi, čovjek-žohar, Bandić-intelektualac... kako to mogu bit nerealne i besmislene priče?

7 godina
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
ivanv000 kaže...

Izvorno se trebao zvati "Seaman" samo što bi to onda neki mogli nezgodno interpretirati 

 

 A još je bolje kak su kod nas preveli: Sjemen 

Jedan od jačih likova...

 

 P.S. Jesus and pals rasturaju.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 17:38 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Aquaman - blizak i pristupačan superheroj

ovi superhero filmovi su postali tragikomicni.

cijela sezona filmova se svodi na ta smeca, i to vec par godina zaredom..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj

Mozda ti je ovo tesko povjerovati, ali tebe nitko ne tjera da gledas superhero filmove.  

Ima svake godine sva sila onih artsy smeca ako te to zanima, trilera i drama isto ne fali, samo nisu tolko komercijalno prisutni.

6 godina
protjeran
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
nixass kaže...

ovi superhero filmovi su postali tragikomicni.

cijela sezona filmova se svodi na ta smeca, i to vec par godina zaredom..

Glazbeni pandan holivudskim filmovima o superherojima su cajke. Zabava za mase, bez dubine i kvalitete. Uz poneke iznimke.

5 godina
protjeran
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
KingNothing kaže...

Mozda ti je ovo tesko povjerovati, ali tebe nitko ne tjera da gledas superhero filmove.  

Ima svake godine sva sila onih artsy smeca ako te to zanima, trilera i drama isto ne fali, samo nisu tolko komercijalno prisutni.

 ma koliko god se trudio ja ni uz najbolju volju ne mogu vidjeti te tvoje "artsy" filmove. nekad prođe čitava godina bez dobrog filma (drame) dok ovog trasha za mentalnu razinu djeteta kako kaže forumaš gore ima na bacanje. no to nije strašno, strašno je to da su to najpopularniji filmovi i da se osim njih praktički ni ne snima ništa drugo u što se ulažu velika sredstva. evo npr. ne sjećam se kad sam zadnji puta pogledao jednu dobru ratnu dramu...ah da bilo je to prije ravno 17 godina (enemy at the gates).

16 godina
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
KingNothing kaže...

Mozda ti je ovo tesko povjerovati, ali tebe nitko ne tjera da gledas superhero filmove.  

 

Niti mi itko brani da komentiram ;)

Ili su mozda trash-hero filmovi izuzeti kritike?

u njima nema apsolutno nista vrijedno gledanja, pa ni zabave (bojim se za mentalno stanje duha ako nekog takvi filmovi zabavljaju)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 20:33 (nixass).
5 godina
protjeran
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
nixass kaže...

ovi superhero filmovi su postali tragikomicni.

cijela sezona filmova se svodi na ta smeca, i to vec par godina zaredom..

 po meni super hero filmovi nisu nikad ni bili ništa drugo do trasha. ne bih rabio izraz "postali su" jer su to oduvijek i bili.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
KingNothing kaže...

Mozda ti je ovo tesko povjerovati, ali tebe nitko ne tjera da gledas superhero filmove.  

Ima svake godine sva sila onih artsy smeca ako te to zanima, trilera i drama isto ne fali, samo nisu tolko komercijalno prisutni.

 Super heroje treba zakonom zabraniti, stvaraju hodajuce ulicne lampe.

16 godina
odjavljen
offline
Aquaman - blizak i pristupačan superheroj

Treba podržati industriju odlaskom u kino ako želite dobre filmove...Blade runner gledao u polupraznom kinu, naravno propao sobzirom koliko su uložili...ako kino prepustite klincima takve će vam filmove i servirati. 

Kaj se tih strip junaka tiče Nolan je snimio odličnu trilologiju...ali bolje da nije jer je napravio inflaciju takvih filmova koji mu nisu ni sjena.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
nixass kaže...

Niti mi itko brani da komentiram ;)

Ili su mozda trash-hero filmovi izuzeti kritike?

u njima nema apsolutno nista vrijedno gledanja, pa ni zabave (bojim se za mentalno stanje duha ako nekog takvi filmovi zabavljaju)

 

Nitko ti ne brani da komentiraš, ne može se sve svima sviđati -

no postoje "nije moj tip filma, preskačem", i postoje

"ja sam jako pametan i ne uživam u tom smeću - svi koji uživaju nisu pametni kao ja, dakle, idioti su" komentari. 

Uočavaš razliku?

 

Uživanje u naslovima ovog tipa (na određeni način, jasno - ne pričamo o katarzi koja mijenja pogled na život)

ne isključuje nužno i uživanje u Kubrickovim ili Hanekeovim filmovima ..

vrijedi i obratno.

 

Osim ako nisi pretenciozni seronja 

Split your lungs with Blood and Thunder
10 godina
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
Svaki blokbastard ima dobre efekte do te mjere da je to sve prosjek. Ukratko sranje. Nisam filma vidio s dobrim efektima jos od Dana Nezavisnosti iz 95.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
fler kaže...

 

Nitko ti ne brani da komentiraš, ne može se sve svima sviđati -

no postoje "nije moj tip filma, preskačem", i postoje

"ja sam jako pametan i ne uživam u tom smeću - svi koji uživaju nisu pametni kao ja, dakle, idioti su" komentari. 

Uočavaš razliku?

 

Uživanje u naslovima ovog tipa (na određeni način, jasno - ne pričamo o katarzi koja mijenja pogled na život)

ne isključuje nužno i uživanje u Kubrickovim ili Hanekeovim filmovima ..

vrijedi i obratno.

 

Osim ako nisi pretenciozni seronja 

 kao sto je netko rekao, ovo je u rangu cajki i gypsy weddinga.

treba iskoristiti svaku priliku za pljuvanje

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 8:43 (nixass).
7 godina
protjeran
offline
Re: Aquaman - blizak i pristupačan superheroj
fler kaže...
nixass kaže...

Niti mi itko brani da komentiram ;)

Ili su mozda trash-hero filmovi izuzeti kritike?

u njima nema apsolutno nista vrijedno gledanja, pa ni zabave (bojim se za mentalno stanje duha ako nekog takvi filmovi zabavljaju)

 

Nitko ti ne brani da komentiraš, ne može se sve svima sviđati -

no postoje "nije moj tip filma, preskačem", i postoje

"ja sam jako pametan i ne uživam u tom smeću - svi koji uživaju nisu pametni kao ja, dakle, idioti su" komentari. 

Uočavaš razliku?

 

Uživanje u naslovima ovog tipa (na određeni način, jasno - ne pričamo o katarzi koja mijenja pogled na život)

ne isključuje nužno i uživanje u Kubrickovim ili Hanekeovim filmovima ..

vrijedi i obratno.

 

Osim ako nisi pretenciozni seronja 

 Smece nema veze s pamecu. Ne znam u cemu su moze uzivati kad je uvijek ista formula, nikakva radnja i gomila nelogicnosti. I naravno ne zaboraviti glumu.

16 godina
neaktivan
offline
Aquaman - blizak i pristupačan superheroj

Hvala, Hrvoje! Mogu čak reći da je upravo tako kako si napisao. Čak sam sa sličnim očekivanjima i otišao gledati u IMAXu, te tako podržao tu branšu, kako veli tu kolega forumaš, da se i zabavimo i ne prepustimo kino samo djeci. Naravno da dojmovi nakon te vizualno atraktivne priče brzo prolaze ovih dana, ali ostaje ugodan topli osjećaj fine zabave, kao dobra subotnja večera s društvom o kojoj se može i poslije pričati kao o dobrom druženju.

 

 

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice