Ashen - Light Souls

poruka: 5
|
čitano: 1.968
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ashen - Light Souls".
11 godina
offline
Ashen - Light Souls

Odigrao sam Ashen i mislim da je vrlo dobar Souls klon, ali ne odličan.

Grafika, animacije i zvuk su odlični.

Mapa i questovi su odrađeni na način da daju igraču osnovni orijentir kuda treba ići, ali ne drže igrača za ruku (iako se to na prvi pogled čini pogledom na mapu) i traže mozganje i istraživanje.

 

Nažalost, igra nema niti približno dubinu kreiranja buildova koju nude Souls igre.

Nema niti funkcionirajući PVE co-op sa pravim igračima (nije radilo u trenutku izlaska) niti PVP.

Nema niti dizajn među-povezanosti zona i otključavanja prečaca tipičan za Metroidvania vrstu igara.

 

Dobro je što igra nudi co-op NPC-e od samog početka po defaultu.

Nažalost, ti NPC-evi su dosta ranjivi, tako da će brzo umrijeti ako ne pazimo na njih i tada igra postaje izrazito teška, budući da je balansirana za 2 igrača.

Pogotovo ako se uzme u obzir da su neke dionice između checkpointova pretjerano dugačke, a mobovi pre-brojni i umjetno podižu težinu igre.

Zamislite npr. Iron Keep ili Shrine of Amana iz Dark Souls 2 ili Catacombs iz Dark Souls 1.

 

Igra je mogla biti vrhunska, jer ima odlične osnovne mehanike, ali nije bilo ideje/vremena/novaca da to i postane.

 

7/10

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 11:01 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Ashen - Light Souls

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ashen - Light Souls

Erm, vjerojatno sam najgori noob kaj postoji trenutno, ali nemam vremena puno istraživat, igra me sporadično zanima kao pauza do novog "soul" naslova, koji god to bio.

 

Postoji ovdje recenzija, postoji recenzija u novom Bug-u, na Steamu je release date "TBD"...

 

Gdje to igrate?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ashen - Light Souls
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 13:02 (DeniZg).
13 godina
odjavljen
offline
Ashen - Light Souls

Iskreno, ne znam zbog čega uopće govore za ovu igru da je Souls-like. Možda jer su ju namjerno radili fake-teškom i ima neke karakteristike DS gameplaya? 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice