U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis

poruka: 241
|
čitano: 43.372
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis".
7 godina
offline
U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis

Možemo povući i paralelu s dogmatskim prihvaćanjem znanosti iako je poznato da znanost ne može pružiti sve odgovore. I znanost je u povijesti imala mračne trenutke, krive hipoteze i obmane, ali mnoge od tih saznanja su opovrgnute empirijskim istraživanjima (za koja opet ne postoji sigurnost od 100% da su točna). Neke su stvari proste činjenice (2+2=4), ali mnoge ostaju neobjašnjenje. To je lijepota znanosti, nove spoznaje zamjenjuju stare i tako unedogled. Religija pruža samo jedan odgovor koji je najčešće slatkorječiv pa je isti gotovo nemoguće opovrgnuti. 

Da li astrologija ima nekakav učinak na naše živote? Vjerujem da ima u jednoj mjeri (pun mjesec me čini nervoznim ), ali ne isključujem mogućnost da nema u potpunosti. Možda ću promijeniti mišljenje, možda neću, ali za to je primarno zaduženo učenje koje imamo tijekom života.

 

Postoji ono vječno: Da li postoji nešto (život?) poslije smrti? Znanost nezna niti nemože dati odogovor osim špekulacija. U koncept Raja i Pakla ne vjerujem (nisam religiozan) i iste smatram hranom za mase, ali ako nekome taj koncept čini život lakšim, neka vjeruje u to. Vjerujem u ono što se meni čini zdravorazumski, a to je da našom smrću energija odlazi u prirodu i tamo se vrti, izmjenjuje i postoji.

 

 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis

Ako se dvije bebe rode u istoj bolnici u razmaku od par minuta, da li su po astrologiji dvije iste osobnosti? Sto ako se radi o razlici izmedu spolova? Sto ako se radi o blizancima? Sto ako blizanci odu u avion? Sto ako avion ode u blizance?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
sexytoiletpaper kaže...

Ako se dvije bebe rode u istoj bolnici u razmaku od par minuta, da li su po astrologiji dvije iste osobnosti? Sto ako se radi o razlici izmedu spolova? Sto ako se radi o blizancima? Sto ako blizanci odu u avion? Sto ako avion ode u blizance?

 

I want to believe
16 godina
neaktivan
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Brki1994 kaže...

Možemo povući i paralelu s dogmatskim prihvaćanjem znanosti iako je poznato da znanost ne može pružiti sve odgovore.

 Ne možemo povući paralelu jer znanost ima mehanizme provjere dok pseudoznanosti to nemaju. Da, znanost može biti u krivu, ali će zahvaljujući tim mehanizmima vremenom napredovati, dok ovi ostali neće. To je razlog što znanost nakon 300 godina postojanja razvaljuje i religiju i astrologiju koje imaju preko 3000 godina.

 

Stalno i svugdje se događa da kada netko brani neku očito inferiorniju ideju uzima greške one bolje i onda time dokazju da su zapravo jednakovrijedne. Ništa nije savršeno, no postoje gradacije. To što znanost nije savršena (niti tvrdi da je) ne znači da nije mjerljivo točnija i pouzdanija od religije (koja tvrdi da je, kao božja objava, savršena) ili astrologije. Čak se ni ne radi o nekom omjeru 50/50 ili 80/20, nego je religija naprosto u svim prirodnim objašnjenjima pogriješila i nejasno je zašto se uopće o njoj ozbiljno razgovara. To je poput Carevog novog ruha, svi vidimo da nema smisla, ali se i dalje držimo priče da 'tu ima nečega'.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Brki1994 kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ako se dvije bebe rode u istoj bolnici u razmaku od par minuta, da li su po astrologiji dvije iste osobnosti? Sto ako se radi o razlici izmedu spolova? Sto ako se radi o blizancima? Sto ako blizanci odu u avion? Sto ako avion ode u blizance?

 

 Upravo suprotno.

16 godina
neaktivan
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
sexytoiletpaper kaže...

Ako se dvije bebe rode u istoj bolnici u razmaku od par minuta, da li su po astrologiji dvije iste osobnosti? 

 I zašto je uopće rođenje bitno i što se točno uzima kao trenutak rođenja?

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
offline
U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis

Blizanci su začeti u istom trenutku pa imaju različite osobnosti, sudbine i sl.

 

Samo to bi trebalo biti dovoljno da teoretiziranje promijeni put, ali ne... 😀

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na

Visak Može se povući jer će pojedinci gotovo "religiozno" vjerovati određenim znanstvenim tezama i tvrdnjama. Vjerovanje da su cigarete zdrave od strane tvrdnji koje su postavili znanstvenici danas se gleda kao laž i neistina. Npr. Lobotomija za koju je potvrđeno i dokazano da je štetna (izuzev manjeg broja uzoraka kojima je pomogla). Postoje puno učinkovitije i humanije metode koje su ju zamjenile. Isto je kao i s tretmanom psihičkih bolesnika. Nekoć ih se tuklo i maltretiralo, a sada im se pruža adekvatna pomoć i tretmani koji iako nisu savršeni, napreduju dalje. Postoje ljudi koji će gorljivo braniti "staru školu" ili pojedine znanstvene metode kao jedine ispravne. Naveo sam da znanost napreduje i empirijski dokazuje nove teze, ali dogmatsko oslanjanje na znanost da ista može dati sve odgovore nije poželjno. Često se zaboravlja da su mnoge hipoteze i izume prihvaćene dan danas postavile religiozne osobe ili klerici istih religija koje su polazile od principa postojanja Boga. Kao što smo obojica već napisali, ništa nije savršeno, pa tako niti znanost. 

 

Religija kao ništa više nego sekta, samo su neke institucionalizirane (Katolička crkva) dok su neke marginalizirane. 

I want to believe
6 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Čak i ako neki pojedinci vjeruju dogmatski u znanost, opet su i debeloj prednosti u odnosu na pojedince koji tako gledaju na religiju.
16 godina
neaktivan
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Brki1994 kaže...

Visak Može se povući jer će pojedinci gotovo "religiozno" vjerovati određenim znanstvenim tezama i tvrdnjama. Vjerovanje da su cigarete zdrave od strane tvrdnji koje su postavili znanstvenici danas se gleda kao laž i neistina. Npr. Lobotomija za koju je potvrđeno i dokazano da je štetna (izuzev manjeg broja uzoraka kojima je pomogla). Postoje puno učinkovitije i humanije metode koje su ju zamjenile. Isto je kao i s tretmanom psihičkih bolesnika. Nekoć ih se tuklo i maltretiralo, a sada im se pruža adekvatna pomoć i tretmani koji iako nisu savršeni, napreduju dalje. Postoje ljudi koji će gorljivo braniti "staru školu" ili pojedine znanstvene metode kao jedine ispravne. Naveo sam da znanost napreduje i empirijski dokazuje nove teze, ali dogmatsko oslanjanje na znanost da ista može dati sve odgovore nije poželjno. Često se zaboravlja da su mnoge hipoteze i izume prihvaćene dan danas postavile religiozne osobe ili klerici istih religija koje su polazile od principa postojanja Boga. Kao što smo obojica već napisali, ništa nije savršeno, pa tako niti znanost. 

 Ponavljaš se kao pokvarena ploča. Na sve ovo sam ti gore odgovorio. Jesi li uopće pročitao, koji dio nije jasan?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na

Pročitao i odgovorio!

Znaš kako kažu: ponavljanje je majka znanja! 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 13:41 (Brki1994).
2 godine
online
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Eric Prydz kaže...

Blizanci su začeti u istom trenutku pa imaju različite osobnosti, sudbine i sl.

 

Samo to bi trebalo biti dovoljno da teoretiziranje promijeni put, ali ne... 😀

 U studiji iz 1990. godine objavljenoj u časopisu Science istraživači su proučavali više od 100 parova blizanaca koji su odrasli odvojeno. Rezultati su pokazali da, iako nisu odrasli zajedno, i dalje dijele mnoge osobine, temperament i osobne te profesionalne interese.

 

To se uglavnom odnosi na jednojajčane blizance... , a posebno ako su odrasli u zajedničkom kućanstvu.

6 godina
offline
U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis

Divna stvar po pitanju znanosti je da je sama sebi najveci neprijatelj i poanta je opovrgnuti tezu. Teorija gravitacije i relativnosti nisu potvrdene 100% tocne nego nase najbolje razumijevanje istoga kroz koje smo dosli do repeticije eksperimenata i ponavaljanje rezultata.

Kada se rodi jos jedan Isus koji je u stanju vodu pretvoriti u vino, imati cemo jos jedan eksperiment za postojanje bozanskog nad-bica. Ako ih se rodi jos 1000, imati cemo jos 1000 vise eksperimenata.

Isto tako, kada mi se javi moj imenjak koji je roden u istoj bolnici na isti dan i zajedno pocnemo raspravljati ljevicarske teorije, muziku i proizvoditi zvukove lightsabera ustima dok sa viskom kila odusevljeno trcimo za loptom, mozemo reci da imamo korelaciju na vezi datum/mjesto rodenja i osobnost.

U meduvremenu, jabuke ce i dalje padati sa stabla a svjetlost odrzavati svoju brzinu kao sto je to cinilo od pocetka pocetaka.

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Zaporožac kaže...
Eric Prydz kaže...

Blizanci su začeti u istom trenutku pa imaju različite osobnosti, sudbine i sl.

 

Samo to bi trebalo biti dovoljno da teoretiziranje promijeni put, ali ne... 😀

 U studiji iz 1990. godine objavljenoj u časopisu Science istraživači su proučavali više od 100 parova blizanaca koji su odrasli odvojeno. Rezultati su pokazali da, iako nisu odrasli zajedno, i dalje dijele mnoge osobine, temperament i osobne te profesionalne interese.

 

To se uglavnom odnosi na jednojajčane blizance... , a posebno ako su odrasli u zajedničkom kućanstvu.

 Istina, bilo je mnogo fascinantnih podudarnosti poput one da su se oženili na isti dan, isti sat i ženama koje su nosile isto ime. Isto tako, imamo mnogo primjera blizanaca koji nisu imali nikakve podudarnosti (osim izgleda i sl.) i živote koje su potpuno različiti. Kako to objasniti astrologijom? 

6 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Eric Prydz kaže...
Zaporožac kaže...
Eric Prydz kaže...

Blizanci su začeti u istom trenutku pa imaju različite osobnosti, sudbine i sl.

 

Samo to bi trebalo biti dovoljno da teoretiziranje promijeni put, ali ne... 😀

 U studiji iz 1990. godine objavljenoj u časopisu Science istraživači su proučavali više od 100 parova blizanaca koji su odrasli odvojeno. Rezultati su pokazali da, iako nisu odrasli zajedno, i dalje dijele mnoge osobine, temperament i osobne te profesionalne interese.

 

To se uglavnom odnosi na jednojajčane blizance... , a posebno ako su odrasli u zajedničkom kućanstvu.

 Istina, bilo je mnogo fascinantnih podudarnosti poput one da su se oženili na isti dan, isti sat i ženama koje su nosile isto ime. Isto tako, imamo mnogo primjera blizanaca koji nisu imali nikakve podudarnosti (osim izgleda i sl.) i živote koje su potpuno različiti. Kako to objasniti astrologijom? 

E to su ti iznimke koje potvrđuju pravilo. Ili anomalije. Ili extremi :D

14 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
notloB kaže...
Gremlin144 kaže...
Na to nebi znao odgovoriti, za to moraš pitati Imširagića, predsjednika isar-a

 Ne bi li bilo logično da se zalažeš za nešto što poznaješ i razumiješ a ne druge forumaše optuživati da ne razumiju?

Nevjerojatno je da se baviš stvarima koje ni sam ne razumiješ, također gdje ti je osnovna znatiželja?

Možeš pitati sto Išmiragića i predsjednika isara i niti jedan ti neće dati adekvatan odgovor, jer on ne postoji ali to si trebao sam otkriti prije nego što si se počeo baviti i uvjeravati druge u ono što ni sam ne razumiješ.

 Kako da odgovorim na nešto što nitko ne može znati. Ima milijun dokaza koji potvrđuju da isti položaji planeta, aspekti itd. daju iste ili slične osobine ili aktivira događaje u svijetu i sl. , što opet ovisi o puno različitih drugih utjecaja. Ali dati odgovor kako to djeluje, kad bi znali otkrila bi se tajna astrologije i astrologija bi izgubila tu čar misterije koju u sebi skriva... Astrologija se još uvijek istraživa, naše znanje o njoj je samo zagrebana površina sante leda. Koliko rubikova kocka ima mogučih kombinacija koja ima recimo 9x9 polja? Astrologija daje višestruko više kombinacija od same rubikove kocke i zato je nedokučiva. Pitanje je hoće li čovječanstvo ikada uopče uspjeti shvatiti funkcioniranje astrologije i njena kompleksnost nije za svačiji um.

sexytoiletpaper kaže...

Ako se dvije bebe rode u istoj bolnici u razmaku od par minuta, da li su po astrologiji dvije iste osobnosti? Sto ako se radi o razlici izmedu spolova? Sto ako se radi o blizancima? Sto ako blizanci odu u avion? Sto ako avion ode u blizance?

 U par postova prije sam naveo da nisu isti podznak, ali i mogu biti i to dodatno utjeće na karakter. 

Visak kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ako se dvije bebe rode u istoj bolnici u razmaku od par minuta, da li su po astrologiji dvije iste osobnosti? 

 I zašto je uopće rođenje bitno i što se točno uzima kao trenutak rođenja?

 

 Prvi udah djeteta. 

Eric Prydz kaže...

Blizanci su začeti u istom trenutku pa imaju različite osobnosti, sudbine i sl.

 

Samo to bi trebalo biti dovoljno da teoretiziranje promijeni put, ali ne... 😀

 Odgovor je iznad..

2 godine
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Gremlin144 kaže...
notloB kaže...
Gremlin144 kaže...
Na to nebi znao odgovoriti, za to moraš pitati Imširagića, predsjednika isar-a

 Ne bi li bilo logično da se zalažeš za nešto što poznaješ i razumiješ a ne druge forumaše optuživati da ne razumiju?

Nevjerojatno je da se baviš stvarima koje ni sam ne razumiješ, također gdje ti je osnovna znatiželja?

Možeš pitati sto Išmiragića i predsjednika isara i niti jedan ti neće dati adekvatan odgovor, jer on ne postoji ali to si trebao sam otkriti prije nego što si se počeo baviti i uvjeravati druge u ono što ni sam ne razumiješ.

 Kako da odgovorim na nešto što nitko ne može znati...

 Jesi li ti normalan?

4 godine
offline
U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis

Gremline, iznesi jednu tvrdnju koristeći astrologiju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
notloB kaže...
Gremlin144 kaže...
notloB kaže...
Gremlin144 kaže...
Na to nebi znao odgovoriti, za to moraš pitati Imširagića, predsjednika isar-a

 Ne bi li bilo logično da se zalažeš za nešto što poznaješ i razumiješ a ne druge forumaše optuživati da ne razumiju?

Nevjerojatno je da se baviš stvarima koje ni sam ne razumiješ, također gdje ti je osnovna znatiželja?

Možeš pitati sto Išmiragića i predsjednika isara i niti jedan ti neće dati adekvatan odgovor, jer on ne postoji ali to si trebao sam otkriti prije nego što si se počeo baviti i uvjeravati druge u ono što ni sam ne razumiješ.

 Kako da odgovorim na nešto što nitko ne može znati...

 Jesi li ti normalan?

 Ovo pitanje si bi trebao postaviti

Eric Prydz kaže...

Gremline, iznesi jednu tvrdnju koristeći astrologiju.

 Iznio sam više tvrdnji unatrag, da čitaš temu od početka nebi napisao takav post

2 godine
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Gremlin144 kaže...

 Jesi li ti normalan?

 Ovo pitanje si bi trebao postaviti...

 Si bi ti je neki prijatelj ili kujca ne kontaš, ne želiš skontati i pri tom jebati što je moguće više ljudi?

Shvati o čemu želiš pričati i poučavati, prije toga se ne usudi pojavljivati na forumu, degutantno je u najmanju ruku, da ne pričam koliko je krivo naplaćivati za nešto o čemu se nema tri čiste kod tvojih profesionalnih prijatelja.

Treba ih sve u zatvor radi prevare!

14 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
notloB kaže...
Gremlin144 kaže...

 Jesi li ti normalan?

 Ovo pitanje si bi trebao postaviti...

 Si bi ti je neki prijatelj ili kujca ne kontaš, ne želiš skontati i pri tom jebati što je moguće više ljudi?

Shvati o čemu želiš pričati i poučavati, prije toga se ne usudi pojavljivati na forumu, degutantno je u najmanju ruku, da ne pričam koliko je krivo naplaćivati za nešto o čemu se nema tri čiste kod tvojih profesionalnih prijatelja.

Treba ih sve u zatvor radi prevare!

 pisao sam o tome u prošlim postovima

2 godine
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Gremlin144 kaže...

 pisao sam o tome u prošlim postovima

 O čemu si pisao? Nemaš pojma kako se zoveš, ne znaš objasniti ni kako i zašto dišeš a kamo li išta drugo, odjavi se i ne blamiraj se dalje, grdo te je gledati.

4 godine
offline
U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis

Gremline, ono što si pisao svodi se na sitne uvrede, 'ne moram ja tebi ništa dokazivati' i ostalo izbjegavanje odgovora drugih forumaša; ako ti nije do razgovora, nama nije do propovijedanja i marketinga. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
notloB kaže...
Gremlin144 kaže...

 pisao sam o tome u prošlim postovima

 O čemu si pisao? Nemaš pojma kako se zoveš, ne znaš objasniti ni kako i zašto dišeš a kamo li išta drugo, odjavi se i ne blamiraj se dalje, grdo te je gledati.

 kad bi pratio temu od početka znao bi.. Eric Prydz  i za tebe to vrijedi

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 20:56 (Gremlin144).
2 godine
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Gremlin144 kaže...

 kad bi pratio temu od početka znao bi.. Eric Prydz  i za tebe to vrijedi

 Pratim temu od početka i enigma mi je kako se na nju uspio javiti papak koji puši gluposti starije od biblije, jesi li imalo normalan? Čak ne znaš objasniti ni kako to čime se baviš funkcionira, ostali papci bi mi pričali o energijama i kriptično-mistčnim debilanama a ti ne znaš niti to, odjavi se! Za tebe nije niti glorijin forum, oni barem znaju prodati fore koje prolaze kod senilnih djedica i kućanica koje ne znaju s koje strane su šuplje.

 

Čak mi se ne gadiš ti, gadi mi se lakoća tvog vjerovanja u sranje, gadi mi se prostodušnost i naivnost kretetenarije kojom se amaterski baviš, sram te bilo!

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 21:21 (notloB).
14 godina
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
notloB kaže...
Gremlin144 kaže...

 kad bi pratio temu od početka znao bi.. Eric Prydz  i za tebe to vrijedi

 Pratim temu od početka i enigma mi je kako se na nju uspio javiti papak koji puši gluposti starije od biblije, jesi li imalo normalan? Čak ne znaš objasniti ni kako to čime se baviš funkcionira, ostali papci bi mi pričali o energijama i kriptično-mistčnim debilanama a ti ne znaš niti to, odjavi se! Za tebe nije niti glorijin forum, oni barem znaju prodati fore koje prolaze kod senilnih djedica i kućanica koje ne znaju s koje strane su šuplje.

 

Čak mi se ne gadiš ti, gadi mi se lakoća tvog vjerovanja u sranje, gadi mi se prostodušnost i naivnost kretetenarije kojom se amaterski baviš, sram te bilo!

 Ne bavim se energijama niti ničim slično. Ako ti je preteško prihvatiti astrologiju radije odustani, nisu svi za sve jel tako? Radije se interesiraj za stvarima kojima se možeš nositi.

4 godine
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na

Daj neko predviđanje, nešto osim što su svi previše glupi i nesposobni da dokuče tvoje visine...

2 godine
offline
Re: U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju na
Gremlin144 kaže...
notloB kaže...
Gremlin144 kaže...

 kad bi pratio temu od početka znao bi.. Eric Prydz  i za tebe to vrijedi

 Pratim temu od početka i enigma mi je kako se na nju uspio javiti papak koji puši gluposti starije od biblije, jesi li imalo normalan? Čak ne znaš objasniti ni kako to čime se baviš funkcionira, ostali papci bi mi pričali o energijama i kriptično-mistčnim debilanama a ti ne znaš niti to, odjavi se! Za tebe nije niti glorijin forum, oni barem znaju prodati fore koje prolaze kod senilnih djedica i kućanica koje ne znaju s koje strane su šuplje.

 

Čak mi se ne gadiš ti, gadi mi se lakoća tvog vjerovanja u sranje, gadi mi se prostodušnost i naivnost kretetenarije kojom se amaterski baviš, sram te bilo!

 Ne bavim se energijama niti ničim slično. Ako ti je preteško prihvatiti astrologiju radije odustani, nisu svi za sve jel tako? Radije se interesiraj za stvarima kojima se možeš nositi.

 Govno mi je u trećoj kući koju će izgraditi na marsu pa mi je sudbina drkati se s tobom, da mi je vaga u škorpionu bilo bi drugačije. Na tvoju žalost serem se na tvoje gluposti, da sam ti dao sekundu rođenja mojeg brata blizanca to bi znao ovako, što ćeš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 21:37 (notloB).
12 godina
offline
U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis

Ovan

Astrolozi savjetuju Ovnu da zadrži svoje shitcoine tijekom čitavog tjedna. Uživajte čak i u malim zaradama.
Uspješno ćete zaboraviti dosadašnje gubitke na ETH-u, a zatim ćete ih potpuno zaboraviti.
Očekujte dobre vijesti i na osobnom i na profesionalnom planu.
Bit će potrebno malo truda da postignete ambiciozne ciljeve, a rezultat će vas iznenaditi i donijeti velikodušne nagrade
tipa pohvale od šefa u inat kolegama.
Ponedjeljak je odličan dan za FPS.
Vjerojatno ste na ivici velikih promjena u svom životu što znači promjena grafičke kartice.

Bik

Pokušajte ovog tjedna ne riskirati previše u financijskom smislu jer postoji veliki rizik od financijskih gubitaka.
Utorak je savršeno vrijeme da promijenite nešto, prije svega pozadinsku sliku na desktopu.
Pozicija Neptuna i globalno zatopljenje vam ne idu u prilog pa izbjegavajte kupnju novog dizelaša. Kupite neki rabljeni cca 2009. godište.

Blizanci

Astrolozi savjetuju Blizancima da ovog tjedna održe emocionalnu ravnotežu te istovremeno više vjeruju svojoj intuiciji.
Ako vam je potrebna pomoć, ne oklijevajte kontaktirati svoje prijatelje koji znaju kako maknuti ransomver bez otkrivanja
na kojim stranicama ste bili.

Rak

Rakovi će se ovog tjedna najviše baviti mobitelom i stambenim pitanjima.
Druga polovica tjedna je dobro vrijeme za reinstal Androida, a Jabučari neka razmisle o onovom uređaju.
Također, u ovom periodu pružit će vam se odlična prilika za pronalazak dobrih aplikacija za
iznajmljivanje stana ili kuće. U poslu su mogući mali gubici, ali ne treba se zadržavati na njima,
jer veliki gubici čekaju nestrpljivo u redu.

Lav

Pokušajte se više odmarati. Naporan rad može uzrokovati zdravstvene probleme. Pazite na prehranu, uslijed umora i stresa,
moguć je povećan apetit. Bolje je da ovog tjedna ne započinjete novi posao
ili projekt. Bit će bugova kao kenje jer Saturn, zaštitinik varijabli je na krivoj strani i svaki pokušaj kompajla neće proći završiti s najmanje 50 poruka o greškama.



Djevica

Osamite se i posvetite svojim mislima - što je ono što treba promijeniti da biste se osjećali bolje?
Uživajte u jubitou. Ako ste tek započeli neku romansu, znajte da zvijezde ne garantiraju da će odnos prerasti u nešto više.
Uplatite Tinder Gold i izbjegavajte Tinder Premium jer tamo vam je partner kojemu ste lagano dosadili.
Obzirom na duljinu apstinencije vi ste u puniome smislu zaslužili naziv svoga znaka.


Vaga

Vrijeme je za velike promjene. Promjenite medicinsku masku jer nosite onu iz 2019-te na kojoj još ima korone Alpha,
a sad se nosi Omikron. Od Alphe obolijevaju krkani, sirotinja i ljudi koji ne prate trendove, a vi ne želite biti među njima.
Pokupite Omikron čim prije.


Škorpion

Osobni razvoj u fokusu je ovog tjedna. Uspjet ćete razmisliti o svim svojim postupcima, planirat ćete korake unaprijed i napraviti backup
dan prije nego li vas zajaši ransomver.
Virtualizacija OS-a će vam pomoći da vrlo jasno vidite konačni rezultat.
Da biste razumjeli za što ste sposobni, prvo morate prihvatiti sebe i osloboditi se straha od klikanja desne tipke miša.
Svako od nas je ranjiv, ali snaga može biti i u slabosti. Samo budite svoji.
Samopouzdanje će vam pomoći da se neustrašivo suočite sa svim problemima. Značim opalite malim prstom desnu tipku i klikni Install pa Next. Jednom se mora početi,
neće mali od susjeda biti stalno pri ruci.


Strijelac

Pripremite se za velike promjene. Njegujte u sebi pozitivno razmišljanje i slušajte savjete mudrih i ljudi od povjerenja.
Instalirajte win 8, 10 ili 11, hebala vas Sedmica. Ako je mogao Ajar, možete i vi. Pokažite svijetu da znate uživati u trenutku.
Očekujte pozitivne vijesti u četvrtak.
Uspjeh na poslu može donijeti i povoljne financije.
Vikend donosi mogućnost druženja. Uživat ćete u roštilju, jelu, piću u obliku GIF-ova koje će vam slati vaši bliski prijatelji putem socijalnih mreža.


Jarac

Jarčevi su dugo zbunjeni, žive u oblacima, a sada je pravi trenutak da se spuste na tlo i prionu na posao.
Budite pragmatični i skinite datoteke s oblaka na vlastiti medij.
Uran, zaštitnik privatne multimedije je u dobroj poziciji ali ga hebe James Webb koji je raširio ogledala pa koči pozitivne vibre.


Vodenjak

Sudbina vas priprema za neočekivane preokrete u ljubavnoj vezi.
Ako vam je važan odnos s voljenom osobom, otvoreno razgovarajte ali ne do kraja ove fiskalne godine dok ne stigne rješenje iz porezne uprave
jer će ton razgovora uvelike ovisiti o iznosu povrata/obveze poreza.
Ne prepuštajte ništa slučaju. Pokažite mudrost i strpljenje. Otvorite srce i iskažite ljubav.
Zapamtite da poslije tamnih oblaka uvijek dolazi One Drive i Office 365.


Ribe
MrBlic, vrati se kući na forum. Skuvali smo ti pašta šutu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 10:02 (ante_etna).
 
2 0 hvala 2
4 godine
offline
U astrologiju i pseudoznanost češće vjeruju narcis

U kojem je znaku guverner HNBa, želim i ja preko veze!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice