Astronomi s Harvarda kreću u potragu za izvanzemal

poruka: 7
|
čitano: 3.588
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Astronomi s Harvarda kreću u potragu za izvanzemal".
11 godina
offline
Astronomi s Harvarda kreću u potragu za izvanzemal

Kuš' bolje. Lova curi, (ima ih šta su voljni platit) a mi tragamo za nećim što, vjerovatno, nikad nećemo naći. Zaposleni smo do smrti. A i posle, ako sveti Petar odriši kesu. Reference imamo.

42
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Astronomi s Harvarda kreću u potragu za izvanzemal

"Slike s američkih aviona su loše i mutne, pa Loebova ekipa želi snimiti kvalitetnije"

Apsolutno SVE slike NLO-a, bez iznimke, su loše i mutne.

Da su oštre i dobre, znali bi što je na njima, i više ne bi bili NLO, nego "IDENTIFICIRANI" leteći objekti (ILO).

Samo loše slike ostanu sa "ne znamo što je = NLO".

Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Astronomi s Harvarda kreću u potragu za izvanzemal

"Hardverski profesor Avi Loeb"

 

Hardverski?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Astronomi s Harvarda kreću u potragu za izvanzemal

Mislim da nije pitanje dali postoje (jer nema šanse da smo jedini inteligentni život u milijardama galaksija oko nas) nego samo dali su ikad bili ovde. Problem je što su jedini dokaz ultra slabe vhs snimke nekakvih letečih objekata (koji mogu a isto tako i nemoraju biti vanzemaljskog porijekla)  na osnovu kojih nemože k... zaključit.

Zanimljivo da u doba kad skoro večina ljudi ima 4k kamere na telefonima, još uvijek sve te snimke izgledaju kao da su snimane na VHS kameri i onda trake prožvakane 245 puta!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Astronomi s Harvarda kreću u potragu za izvanz
Ima snimaka i dobrih, koliko želiš, samo na njima nije NLO nego LO.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Astronomi s Harvarda kreću u potragu za izvanzemal

stižu jake harvardske interventne snage (duge cijevi) pa će se letećetanjurci zasrati od panike i uteći? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Astronomi s Harvarda kreću u potragu za izvanzemal

"Bila je ponoć i satovi su stali
Na vrata mi pokucaše Mulder i Scully
Kažu, "Tražimo svemirca, velka mu je glava"
Reko, "Imam takvog u gaćama al' trenutno spava"
Šala mala"

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice