Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere - St

poruka: 16
|
čitano: 3.675
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere - St".
5 godina
offline
Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere - St

3299$ ili 3299 € pa nije puno... samo 25000kn...A ne može pokrenuti RDR2...GOW... Horizon Zero Down... Uncharted...Last of Us...

PS4PRO+XBOX X+Nintendo Switch+Samsung QF9(best lcd TV)=25000kn

Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere - St

Super stvar. Jedino bih se nakon kupnje morao napiti da zaboravim da bolje igre izlaze za konzolu od 250 dolara.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere

Decki, uzivajte na 30 fps i ni jedne

5 godina
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
Igrao sam crysis na 25 fps i uživao toliko...da sam ga dosad prišao 4 puta na very hard...inače hebiga mi budemo patili dok budemo igrali RDR2 na 30fps...srića za vas što je Star Citizen PC exclusive
8 godina
neaktivan
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
Uživam itekako i uživam u igrama koje nisu dostupne na PC-u.
5 godina
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
U 20 godina ozbiljnog gamerskog staža nikad nisam brojao fps.ove...sve što je iznad 15fps je dobro:)
Moj PC  
7 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
Blago tebi, mene klinci zovu da im komp šteka čim fps padne ispod 30, meni osobno je ok dok ne pada ispod 40, a da mi igre rade na 15 fps mislim da bih dobio padavicu.
7 godina
protjeran
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
HCMAA kaže...

3299$ ili 3299 € pa nije puno... samo 25000kn...A ne može pokrenuti RDR2...GOW... Horizon Zero Down... Uncharted...Last of Us...

PS4PRO+XBOX X+Nintendo Switch+Samsung QF9(best lcd TV)=25000kn

 A sto ne mozes imati sve, cemu se ogranicavati na jedno.

15 godina
offline
Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere - St

ajd', bar nije jeftinije od nekih telefona. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
HCMAA kaže...

3299$ ili 3299 € pa nije puno... samo 25000kn...A ne može pokrenuti RDR2...GOW... Horizon Zero Down... Uncharted...Last of Us...

PS4PRO+XBOX X+Nintendo Switch+Samsung QF9(best lcd TV)=25000kn

 Ili kupiš PC za normalne pare i ps4 pa igraš kaj hoćeš.

Ili se u slučaju RDR2 strpiš jer mislim da je vjerojatnost da neće stići na PC nikakva. 

5 godina
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
PS4+PS5+PS6+PS7+PS8=25000kn...i miran si do 2050 godine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere - St

Racunalo za picajzle

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
HCMAA kaže...
U 20 godina ozbiljnog gamerskog staža nikad nisam brojao fps.ove...sve što je iznad 15fps je dobro:)

 U 33 godine gameskog staža igre su mi počele raditi kako treba kada sam naučio poštelati igre sa FPS counterom a do onda mi je znala doći muka a nisam znao zašto, samo sam vidio da nešto ne valja. A tek kada sam skužio kako se mjeri 1% low i 0.1% low i skužio stuttering i microstuttering koje primjetim svaki put i ubija mi gameplay iskustvo. Sada mi je ok samo ako igra ne pada ispod 60 a pogotovo su bitni ti 1% i 0.1% low (idealno je 170+ jer toliko mi je monitor).

16 godina
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
bubimir5 kaže...

 U 33 godine gameskog staža igre su mi počele raditi kako treba kada sam naučio poštelati igre sa FPS counterom a do onda mi je znala doći muka a nisam znao zašto, samo sam vidio da nešto ne valja. A tek kada sam skužio kako se mjeri 1% low i 0.1% low i skužio stuttering i microstuttering koje primjetim svaki put i ubija mi gameplay iskustvo. Sada mi je ok samo ako igra ne pada ispod 60 a pogotovo su bitni ti 1% i 0.1% low (idealno je 170+ jer toliko mi je monitor).

Rđavom gameru i najmanji framedrop smeta.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere
Father_Dougal kaže...
bubimir5 kaže...

 U 33 godine gameskog staža igre su mi počele raditi kako treba kada sam naučio poštelati igre sa FPS counterom a do onda mi je znala doći muka a nisam znao zašto, samo sam vidio da nešto ne valja. A tek kada sam skužio kako se mjeri 1% low i 0.1% low i skužio stuttering i microstuttering koje primjetim svaki put i ubija mi gameplay iskustvo. Sada mi je ok samo ako igra ne pada ispod 60 a pogotovo su bitni ti 1% i 0.1% low (idealno je 170+ jer toliko mi je monitor).

Rđavom gameru i najmanji framedrop smeta.

 Ili čovjeku sa donekle zdravim vidom :D

6 godina
protjeran
offline
Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere - St

odma kupujen des komada i dilin onima koji mi se budu ulizivali narednih 6 miseci ođe....

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice