Asus predstavio GTX-ice 1050 i 1050 Ti u Cerberus

poruka: 4
|
čitano: 1.928
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus predstavio GTX-ice 1050 i 1050 Ti u Cerberus ".
15 godina
neaktivan
offline
Asus predstavio GTX-ice 1050 i 1050 Ti u Cerberus

Kupujem je ovih dana ali jos uvijek se mislim izmedu nje i strixove verzije iste?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Asus predstavio GTX-ice 1050 i 1050 Ti u Cerbe
PITBULL kaže...

Kupujem je ovih dana ali jos uvijek se mislim izmedu nje i strixove verzije iste?

 ako je iole blizu cijena idi na strix, jer ovo je smeće od hlađenja

strix ima toplovodne cijevi koje idu direktno na čip i kroz hladnjak i puno je bolje hlađenje, ovo je komad aluminijskog bloka i u malo lošijim uvjetima moglo bi se pošteno grijati i bučiti

 

možda i nije toliko loša, možda je grafa dovoljno nezahtjevna, ali ja ne bih riskirao

imao sam gtx 550ti s takvim hladnjakom i to je bila katastrofa, temperature preko 80 stupnjeva uz nepodnošljivo zujanje ventilatora

15 godina
neaktivan
offline
Re: Asus predstavio GTX-ice 1050 i 1050 Ti u Cerbe
picajzla0707 kaže...
PITBULL kaže...

Kupujem je ovih dana ali jos uvijek se mislim izmedu nje i strixove verzije iste?

 ako je iole blizu cijena idi na strix, jer ovo je smeće od hlađenja

strix ima toplovodne cijevi koje idu direktno na čip i kroz hladnjak i puno je bolje hlađenje, ovo je komad aluminijskog bloka i u malo lošijim uvjetima moglo bi se pošteno grijati i bučiti

 

možda i nije toliko loša, možda je grafa dovoljno nezahtjevna, ali ja ne bih riskirao

imao sam gtx 550ti s takvim hladnjakom i to je bila katastrofa, temperature preko 80 stupnjeva uz nepodnošljivo zujanje ventilatora

 A cijena je 200 vise za strix a sada nisam ni sam pametan vise

11 godina
offline
Re: Asus predstavio GTX-ice 1050 i 1050 Ti u Cerbe
PITBULL kaže...

 A cijena je 200 vise za strix a sada nisam ni sam pametan vise

 pogledaj jel ima još neka slična - recimo gigabyte 1050ti wf2 oc ti je nešto jeftinija od strixice, a također ima hladnjak s toplovodnom cijevi i dobre rezultate na testovima

 

baci oko na usporedni test njih više, pa možda ti koja jeftinija, a bolja od te cerberus, zapne za oko - link

pogledaj u dijelu testa gdje su temperatura i buke kolike su ogromne razlike

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice