Asus ROG Phone 5s - Ozbiljni džepni igrač

poruka: 4
|
čitano: 8.882
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus ROG Phone 5s - Ozbiljni džepni igrač".
6 godina
offline
Asus ROG Phone 5s - Ozbiljni džepni igrač

znači još malo i na korak do psihološke granice od 10000kn za mobitel po ničemu poseban...za nas ostale tu je njuška 

 

jel ja to imam osjećaj da više nemaju ideje...sve u svemu samo pumpanje postojećeg hardware nam slijedi sljedećih godina

 

 

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Asus ROG Phone 5s - Ozbiljni džepni igrač

praktički isti po spec i cijenom kao Galaxy S21 Ultra 5G samo što S21 ne kiksa tu gdje kiksa Asus. Hvala Asus no radije Samsung mob

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Asus ROG Phone 5s - Ozbiljni džepni igrač
U Android svijetu Samsung kako god okreneš je jedini pravi izbor...pa da kupiš 2 generacije stariji flagship opet si na dobitku
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
2 godine
offline
Asus ROG Phone 5s - Ozbiljni džepni igrač

Mislim da mašite poentu. Koliko god specifikacije bile važne, one su kod ROG telefona samo deo slagalice. Ovo je telefon namenjen ljubiteljima igranja na mobitelu, a u tom segmentu je superioran. Porediti igranje na njemu i na S21 je kao porediti igranje FPS igara na PC-ju (sa mišem i tastaturom) i konzoli sa gamepadom. Nisam imao prilike videti ROG Phone 5, ali sam se par dana igrao sa ROG Phone 3. Zahvaljujući ultrasoničnim tasterima na boku, kontrola u igrama je neuporedivo lakša jer možete istovremeno zadavati više komandi (kretanje i precizno nišanjenje, na primer), a da vam ruke budu u ergonomskom položaju. Možete biti precizniji i neuporedivo brži nego na S21 ili drugim klasičnim telefonima. Možda to nije dovoljno naglašeno ili pojašnjeno u tekstu, ali to je ključ ovog telefona. Osim toga, ROG 5s ima 50% veću bateriju (i mnogo brže punjenje) od S21 5G, što znači da se možete opušteno igrati van kuće satima, a da vam i dalje ostane dovoljno baterije za poziv ili surfovanje nakon toga. A tu su i oni sitni, ali bitni detalji, kao što su dva Type-C konektora, pa se neometano možete igrati čak i dok punite mobitel. A ima i 3,5mm konektor, pa možete koristiti klasične slušalice igrajući se, dok punite telefon.

 

Što se tiče cijena, S21 5G u shopovima u kojima će se verovatno naći i ROG 5s košta 6500-6850 kn i za taj novac nudi SD888, 8 GB RAM i 128 GB storage. ROG će za 7500 nuditi SD888+, 12 GB RAM i čak 512 GB storage.

 

Da se razumemo, ne kažem da je ROG Phone 5s bolji telefon od S21 5G, ako gledamo sveukupnu upotrebu (naročito kamere), ali ako gledamo samo igranje i ako želite da budete bolji od drugih u tom segmentu, onda je ROG 5s jednostavno mnogo bolji. 

 
9 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice