Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva AMD R

poruka: 11
|
čitano: 3.490
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva AMD R".
12 godina
offline
Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva AMD R

Atari

 

 
1 0 hvala 0
Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva AMD R

Atari?

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva A
Atari 120ST moj prvi komp 💪💪
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva A

Valjda 520ST ?

16 godina
offline
Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva AMD R

Meni ovo zvuči kao sklepan barebone sa atari stickerom. Još uvijek imam na tavanu funkcionalan 1040 ste sa monitorom. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva AMD R

Bravo! Firma koja je izbacila 2. konzolu u povijesti (nakon Coleca). Tih godina Sony nije znao ni čip zalemit na pcb, a kamoli imati svoju konzolu...

 
0 0 hvala 0
Re: Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva A
overhaul kaže...

Meni ovo zvuči kao sklepan barebone sa atari stickerom. Još uvijek imam na tavanu funkcionalan 1040 ste sa monitorom. 

 

Nije bitan hardver nego citavi popratni eko sustav. Sto bi Apple bio bez svojeg Storea?

Hardver ce biti PC s nekakvom distribucijom Linuxa (to su javno rekli), medjutim ono sto Atari zeli jest pridobiti citav niz Indie developera koji bi tebali raditi jednostavnije arkadne igre za ovu masinu. Tek ce s time ovo dobiti pravu vrijednost.

16 godina
offline
Re: Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva A
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
overhaul kaže...

Meni ovo zvuči kao sklepan barebone sa atari stickerom. Još uvijek imam na tavanu funkcionalan 1040 ste sa monitorom. 

 

Nije bitan hardver nego citavi popratni eko sustav. Sto bi Apple bio bez svojeg Storea?

Hardver ce biti PC s nekakvom distribucijom Linuxa (to su javno rekli), medjutim ono sto Atari zeli jest pridobiti citav niz Indie developera koji bi tebali raditi jednostavnije arkadne igre za ovu masinu. Tek ce s time ovo dobiti pravu vrijednost.

 Ok, ali ne kužim što onda zavlače? Linux onda mogu nakeljiti na bilo koji hardver, nisu trebali sad odgoditi zbog drugog chipseta.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
offline
Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva AMD R

Moj prvi komp - Atari 130 XE! 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva AMD R

Ovo ovdje jedva da ima veze s Atarijem uopće (osim što su licencirali ime).

Osim toga je potpuno nemušt projekt i najvjerojatnije občna krađa.

Maznuli veliku paru na IGG i sad već 2 godine izmišljaju zašto ništa nisu napravili.

 

I inače, nakon bjelodanih prijevara sa Vega+ i Atari VSC (koji su pobrali milijune, ali ima još stotine sitnijih lopovčića)...

...nemojte biti budale i crowdfundati išta sa IndieGoGo. Čisti prevaranti, oko kojih se okupljaju prevaranti.

Kickstarter je druga priča.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 23:22 (Zechina).
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Atari VSC odgođen za kraj godine, ali dobiva A
tgmcro kaže...

Valjda 520ST ?

 520 je imao floppy ako se dobro sjecam, 120ST je imao kazetofon, s mogucnoscu kupnje floppy jedinice.

 

Moguce je bio 130ST/STE, bilo je to prije 30 godina :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 12:32 (dd.inc).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice