Audible - platforma za kupovinu audio knjiga i slu

poruka: 3
|
čitano: 2.156
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audible - platforma za kupovinu audio knjiga i slu".
15 godina
offline
Audible - platforma za kupovinu audio knjiga i slu

Zanimljiv mi je ovaj servis već neko vrijeme ali sam još uvijek on the fence. Zamolio bih korisnike na forumu da podijele svoja iskustva kako ona dobra tako i ona loša, ako ih ima.

 

Unaprijed zahvalan

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Audible - platforma za kupovinu audio knjiga i

Koristim ga duže vrijeme i nemam nekih primjedbi. Audio kvaliteta je izvrsna, neke knjige imaju izvrsne naratore, neke malo slabije, naravno nečiji glas ti "sjedne" nečiji malo manje ali nije mi se još dogodilo da sam prekinuo knjigu radi toga. 

Kako nemam baš puno vremena za klasično čitanje audio knjige su mi se pokazale kao izvrsna alternativa. Sad sav "prazni" hod koristim da "čitam", npr dok se vozim u autu, odlazak u butigu i slično.

Izbor knjiga je ogroman i uvijek na wish listi imam desetak knjiga koje čekaju red.

 

Isprobaj, lako otkažeš pretplatu i ako se dobro sjećam prvi mjesec je besplatan.

Re: Audible - platforma za kupovinu audio knjiga i
Ne treba zaboraviti niti fičur na windowsima ili u Chromeu koji ti omogućava da se dodaju live titlovi na sve što se može slušati pa tako daleko olaksava slušanje nama koji imamo problem ako ne vidimo osobu dok priča.
Testirao sam na Stephen King-ovom 11.22.63 i kvaliteta naratora je fenomenalna.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice