Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

poruka: 56
|
čitano: 19.992
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,".
12 godina
protjeran
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

Opa vidim sve vise audio recenzija, oce to biti za stalno ili povremeno, svakako pohvalno .lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
13 1 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Za stalno.
Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
14 godina
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Tri i pol tisuće kuna, wtf!
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

Sve pohvale na audio recenzijama!

 

Shvaćam da su to uređaji ajmo rec visoke klase u svojim kategorijama,al 3 i pol soma je ono... no comment

 

samo za usporedbu, ja sam svoje legendarne Epos ES14 platio 3 i pol tisuće kuna

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

pretpostavljam da su to oni zvučnici koje si najavio ("za potiho"). poći ću do ronisa i poslušati ih a kasica nek drhti u neizvijesnosti ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Nisu! Ali kad si već u Ronisu, poslušaj Audioengine A5+. E, to su ti :)
Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
16 godina
odjavljen
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

Davora za predsjednika 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
unimatrix001 kaže...

Davora za predsjednika 

 

 

Ne daj bože 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
12 godina
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

Isplativost - 6

Ukupan dojam -10

??

 

Ne ide jedno s drugim. Ako su zvučnici onakvi kako su opisani, a vjerujem da jesu, onda isplativost može biti 9 ili 10 pa onda ukupan dojam 10. U biti kategoriju "isplativost" treba izbaciti jer nije to nešto što može vratiti uloženi novac.

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

Majko mila koja cifra

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Friday kaže...

Majko mila koja cifra

 Cifra je takva jer audiofili koji drže do sebe slušaju pasivce. Inače.... 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
BlueMax kaže...
Friday kaže...

Majko mila koja cifra

 Cifra je takva jer audiofili koji drže do sebe slušaju pasivce. Inače.... 

 

Ma nebitno covjece sta slusaju. Zvucnik koji je velicine kao osrednji pimpek ne bi smio toliko kostati.

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Friday kaže...
BlueMax kaže...
Friday kaže...

Majko mila koja cifra

 Cifra je takva jer audiofili koji drže do sebe slušaju pasivce. Inače.... 

 

Ma nebitno covjece sta slusaju. Zvucnik koji je velicine kao osrednji pimpek ne bi smio toliko kostati.

 zakaj ne? ja doma imam hi-fi stereo sistem, no kako imam 3 djece totalno sam to zanemario(skoro pa i unisteni) jer vjecito netko to šuta nogom, prlja, jede s zvucnika, cupaju membrane, poljevaju jogurtom bilo moja ili tuda djeca, no dio na pc desktopu zaista nitko ne dira jer je na tom stolu sve zabranjeno a i teze za dohvatiti, na njima imam neke genius zvucnike po preporuci s bug-a i za sad su ok no svakako bi si priustio puno bolje dok sve ovo pounistavaju do kraja a novi me kostaju 5x manje a tu visim kad kod stignem skupa s frendovima.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
odjavljen
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Stjepanj kaže...
Friday kaže...
 no kako imam 3 djece totalno sam to zanemario(skoro pa i unisteni) jer vjecito netko to šuta nogom, prlja, jede s zvucnika, cupaju membrane, poljevaju jogurtom bilo moja ili tuda djeca

 

Ja imam troje djece i ovo sto pises nema veze sa zdravim razumom. Imam Z5500 vec nekih 8-9 godina mislim. U pogonu svaki dan od 7 ujutro do ponoci. Djeca ih pale, pojacavaju, stisavaju i to je to. I nisu samo zvucnici u pitanju - NUC, laptopi, tableti, slusalice, pa cak i moj desktop stroj s vremena na vrijeme smiju koristiti. Kakav jebeni jogurt, kakvo sutanje nogama?

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

A kad ti susjedov klinac u milisekundi nabije nogom u membranu i gurne prst u visokotonac jer njegova majka sjedi ko drvena marija i njoj je to normalno djete se mora igrati bude malo jasnije(nisam mislio doslovno na svoju djecu) svojoj djeci sam nakon toga malo popustio oko tih zvucnika jer je kolatelarna steta na zvucnicima tada vec bila ucinjena, inace nemam problema s odgojom svojih troje curica koriste sve sto i ja, ovo je bio samo primjer zasto bi meni tocno ovakvi zvucnici bili odlicni a velim kostali bi me 5x manje nego ovo sto sad imam i gdje je prakticki jedna polovica vec unistena jer je bila dostupna a trebala je trajati jos barem 10g...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

Daj sliku od susjede, mozda mozemo nekako pomoci. Znas, oko za oko. Pa ako je mali nesto nabio...

 

 

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 22:19 (Friday).
 
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

a jel mogu preživjeti 30-ak studentskih fešti sa wooferom i zvučnicima na iberu i tak cijelu noć, a da nakon 5 godina rade bez šuma i krčanja?  logiji Z2300 ftw 

What could possibly go wrong?
 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

ti logitechovi i jesu zvučnici za razvratnike poput tebe. ovi su za gospodu koja plackaju jezikom na fine pive.

 

kad se vracas sa tog jebenog otoka?

Ke?!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Hornet_93 kaže...

a jel mogu preživjeti 30-ak studentskih fešti sa wooferom i zvučnicima na iberu i tak cijelu noć, a da nakon 5 godina rade bez šuma i krčanja?  logiji Z2300 ftw 

 Ovo je otprilike kao da kažeš kako je Casio G-Shock bolji od Patek Philippea jer potonji neće preživjeti kad ga pregazi auto.

12 godina
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

molim te, da nije bilo tih fešti još bi drkao na grafičke i matične. uostalom, feštanje je sasvim relevantan test.

 

nope, stručni skup u limericku još 12 dana. sutra dolazi tvoja suradnica, na njezin prijedlog moramo utvrditi poslovnu suradnju. odlučio sam ostati. šefu toliko falim pa mi je bez rasprave produžio nalog. jbg, dodatno školovanje posebno se  cijeni.

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

...sto se tice malih a mocnih zvucnika, zadnje sto sam vidio/cuo (doduse na Youtube), su ovi iLoud Micro Monitor koji daju zvuk kao puno veci zvucnici a pogotovo bass...

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Hornet_93 kaže...

a jel mogu preživjeti 30-ak studentskih fešti sa wooferom i zvučnicima na iberu i tak cijelu noć, a da nakon 5 godina rade bez šuma i krčanja?  logiji Z2300 ftw 

 

Studentske feste su "walk in the park" za feste koje su moji zvucnici izdrzali. Nerijetko se islo na boost 10 (ne znam jel Z2300 to imaju).

 

chewbacca kaže...

ti logitechovi i jesu zvučnici za razvratnike poput tebe. ovi su za gospodu koja plackaju jezikom na fine pive.

 

kad se vracas sa tog jebenog otoka?

 

A evo vracam se sad 5.1. na 9 dana ako ti sta pomaze

 

EDIT:

Jbt, mislio sam da mene pitas

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 22:52 (Friday).
12 godina
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Friday kaže...
Stjepanj kaže...
Friday kaže...
 no kako imam 3 djece totalno sam to zanemario(skoro pa i unisteni) jer vjecito netko to šuta nogom, prlja, jede s zvucnika, cupaju membrane, poljevaju jogurtom bilo moja ili tuda djeca

 

Ja imam troje djece i ovo sto pises nema veze sa zdravim razumom. Imam Z5500 vec nekih 8-9 godina mislim. U pogonu svaki dan od 7 ujutro do ponoci. Djeca ih pale, pojacavaju, stisavaju i to je to. I nisu samo zvucnici u pitanju - NUC, laptopi, tableti, slusalice, pa cak i moj desktop stroj s vremena na vrijeme smiju koristiti. Kakav jebeni jogurt, kakvo sutanje nogama?

 Brojim i ja x3 dijece,imam doma hifi od par hiljada eura,visokotonac je par puta bio udubljen,membrana srednjotonca je ogrebana,dosta sitnih ogrebotina po zvučnicima i pojačalu!Mala jedan put isla smanjit glasnocu, amp podivljao i glasnoća na max u sekundu,motanje drivera i koja iljadarka kuna manje u novčaniku.Istrag jos traje kako je do toga doslo,"cold case"!AKG 540 sluše slomljene,komp je netaknut za sada a na njemu su najviše ;)),od malena znaju da hifi ne smiju dirat i nikad ga ne pale ali opet se svasta desilo.

 

Prilikom preprodaje zvucnika i pojacala cu sigurno osjetit financijski zbog tih sitnih ogrebotina ...tako da dok imate malu djecu pomalo sa ulaganje u hifi,a te Logiteche pc zvucnike i slicne gluposti necu uopce racunat!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
djigibao kaže...

...sto se tice malih a mocnih zvucnika, zadnje sto sam vidio/cuo (doduse na Youtube), su ovi iLoud Micro Monitor koji daju zvuk kao puno veci zvucnici a pogotovo bass...

 Bezpredmetno je govorit o kvaliteti zvucnika viđenih samo na slikama!

 

3.5 kn za kvalitetne hifi monitore uopoce nije puno,naravno za ljubitelje dobrog zvuka,ja bih osobno voli vidjet ove zvucnike na probi u mom domu!!

AUDIOFIL
16 godina
odjavljen
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
volegradele kaže...

 

tako da dok imate malu djecu pomalo sa ulaganje u hifi,a te Logiteche pc zvucnike i slicne gluposti necu uopce racunat!

 

Ma ja ne planiram nikakav bolesni hifi uzimati. Uzet cu si evetualno m audio m3-8 ili nesto tog tipa. Cisto da je pristojno, ne zelim puste novce davati...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
Friday kaže...
volegradele kaže...

 

tako da dok imate malu djecu pomalo sa ulaganje u hifi,a te Logiteche pc zvucnike i slicne gluposti necu uopce racunat!

 

Ma ja ne planiram nikakav bolesni hifi uzimati. Uzet cu si evetualno m audio m3-8 ili nesto tog tipa. Cisto da je pristojno, ne zelim puste novce davati...

 Naravno,i ja imam Logitech zvulje na desktopu,upravo pravim novi radni stol pa budem nesto ozbiljnije stavio na desk,ali ni blizu kucne hife,nesto slicno kao ti!Btw lajkam izbor!

AUDIOFIL
6 godina
neaktivan
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

Planiram uzetu Audioengine HD6, HD3 su možda premali. Jeli netko čuo dotične zvučnike?

Samo aktivni dolaze u obzir, pasivni vuku previše prtljage sa sobom...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

Puno previše novaca za premalo zvuka što ti zvučnici mogu dat. (čisto limitacija fizikalne veličine kutije i zvučnika).
To je već novčani teritorij boljih zvučnika i pojačala (ne budem korisio riječ audiofilskih jer je to sasvim drugi rang)
Bilo koji Tannoy sa pojačalom u rangu Rotela, Nad ili slično će zvučat kudikamo bolje i profinjenije nego ovi. (a kamolio nekih Audiolab sa Janama)

Jedina prednost je što su mali i zauzimaju malo prostora pa su dobri u tom pogledu, no i dalje po meni je cijena ogromni limitator kupovine istih.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 10:07 (gkelekov).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kutije,

'Riječ je o čipu PCM 5102, koji ima izvrsnu sinergiju s ugrađenim pojačalom (2x 15 W RMS) i samim zvučnicima.'

 

Zbljuv.

 

Imam prijedlog - a da napravite mjerenja u gluhoj komori? Ako se dobro sjećam, FER bi trebao imati jednu.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Audioengine HD3 Wireless Speakers - Malene kut
gkelekov kaže...

Puno previše novaca za premalo zvuka što ti zvučnici mogu dat. (čisto limitacija fizikalne veličine kutije i zvučnika).
To je već novčani teritorij boljih zvučnika i pojačala (ne budem korisio riječ audiofilskih jer je to sasvim drugi rang)
Bilo koji Tannoy sa pojačalom u rangu Rotela, Nad ili slično će zvučat kudikamo bolje i profinjenije nego ovi. (a kamolio nekih Audiolab sa Janama)

Jedina prednost je što su mali i zauzimaju malo prostora pa su dobri u tom pogledu, no i dalje po meni je cijena ogromni limitator kupovine istih.

 To ti onako "na gluho"?

Cijena ovog kompleta je 3.500kn. Daj mi složi tog NAD/Rotela (eto, može i bez integriranog DAC-a) i ta dva Tannoya za 3.500 kn.

Onda ih stavi na radni stol, upali svoj najdraži album i uživaj :)

 

200€/komad je cijena prosječnog kućnog monitora. Ovaj je znači nešto manje od 250€ s tim da ima ugrađen DAC i Wireless funkciju. Cijena je dakle čisti prosjek. Ako je zvuk natprosječan onda je to dobra kupovina.

 

Što se tiče fizikalne veličine zvučnika, puno puta sam se uvjerio da nema pravila. Sigurno bi AE korištenjem većih drivera i kutije a iste tehnologije postigao još bolji zvuk, samo se onda spremi još malo odriješiti kesu i pitanje je koliko je veća kutija pogodna kao desktop zvučnik.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice