Automatsko prepoznavanje lica za sada nije u sklad

poruka: 7
|
čitano: 2.232
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Automatsko prepoznavanje lica za sada nije u sklad".
16 godina
online
Automatsko prepoznavanje lica za sada nije u sklad

neka prepoznaju ovo ...

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Automatsko prepoznavanje lica za sada nije u sklad

izvrsno. sad se i legalno mogu praviti da nekoga ne prepoznajem na cesti. ak se buni da sam neodgojeni bezobraznik, pozvat ću se na GDPR. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Automatsko prepoznavanje lica za sada nije u s

Hugo W.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
online
Automatsko prepoznavanje lica za sada nije u sklad

 

Ma to već i sada postoji u videonadzorima, gdje se neke face unesu, da ih sustav prilikom slijedećeg ulaska prepozna.

Ovo je budućnost. Ioanko te već snima kamera gdje kod se makneš izvan sigurnosti svojega doma.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Automatsko prepoznavanje lica za sada nije u s
Veću debilanu i gluplji propis u životu nisam vidio, a proučavao sam ga mjesecima. Debilni birokrati koji misle da će svojim propisima riješiti sve probleme svijeta. Kladim se da bih u 90% čak i stranih tvrtki našao pogrešku, tj. nesklad sa GDPR-om. Tako da na kraju su samo basoslovno zaradili različiti odvjetnički uredi, tvrtke su opelješene, a u stvarnosti naši podatci nisu ništa sigurniji.
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Automatsko prepoznavanje lica za sada nije u s
Nema sigurnosti u našim domovima,google te špijunira na svakom tvom "digitalnom koraku".Ako si ikad na mobitelu koristil "faceid"iliti otključavanje mobitela putem kamere,onda si ionako več svojom slikom,negdje na googlovim serverima i ko zna gdje več prodaju tvoje "podatke".
10 godina
offline
Automatsko prepoznavanje lica za sada nije u sklad

Ako želite manje nasilja u svijetu poradite na standardu života u svim krajevima planete a ne oduzimanjem osobne privatnosti ljudima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 9:49 (Noel).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice