Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska, hip

poruka: 49
|
čitano: 12.943
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska, hip".
2 godine
protjeran
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
dejo6 kaže...
Ajar kaže...

fascinantan je broj "stručnjaka" za ekonomiju (al pari onome koliko je vakula za poeziju) ovdje na forumu. lupetate a nemate blage veze. dionice imaju pokriće u upisanom kapitalu (prvo emitiranje) a poslije im se tržišna vrijednost mijenja uobičajenim pravilima. kriptovalute nemaju pokriće čak ni u struji potrošenoj za njihovo "rudarenje". u slučaju propasti dioničkog društva, postoje redovi naplate po vrstama dionica. u slučaju kriptovaluta ne postoji ništa, osim snova i nadanja. potpuno neusporedive kategorije. 

 Pitaj male dioničare agrokora i povezanih tvrtki kako im je to prošlo.

 

Daj primjer iz neke normalne države.

Pih, od svih baš našo Hrvatsku uzet za primjer 

11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
Dex.amx kaže...

Neki dan smo na poslu pričali o proof of work, stateu i coveragu.

Osim ovog zadnjeg(Helium) su pretakanje iz šupljeg u prazno, doslovno.

Kupiš stroj koji rješava bezvezne formule, troši struju da bi ti dobio koine koje osobe poput Balona s tvitom dva reguliraju. Doduše on može i bez tvita podić cijenu.

Netko tko se obogatio ili misli da će se obogatit misli da je ovo super. Ostali gledaju da je to glupost.

 Po pravilima BUG Foruma nije dozvoljeno izrađivanje više profila pogotovo nakon trajnog bana,ali kad već to radiš,mogao si biti kreativniji i uzeti drugi nick,a bome i sliku profila da se koliko toliko izvučeš bez da te se prepozna.

 

picajzla0707 kaže...

ma neeee, kripto je stvoren da se mali ćovijek oslobodi tiranije poslodavaca, da postane financijski neovisan i da se može češat po jajima

palmer je zapravo jalnuš koji nije na vrijeme ulužio i hejta napaćeni hrvatski narod 

Ne znam zašto se konstantno javljaš na svaku temu koja ima iole veze s kriptovalutama i doslovno pokušavaš omalovažavati svakoga tko se zanima za to i tko se planira ili se već bavi time,pogotovo nakon što si i sam rudario svojevremeno.

Nije valjda da si uložio tonu love u rig pa ga prodao skup s xxxx coinom za jeftinu lovu i spušio dobre pare pa si sad bjesan na nekoga tko je čekao i kome se nekoć jeftini ETH od svega 200-300$ pretvorio u 4300$ i tko je profitirao za razliku od tebe?

Ne znam koji bi drugi razlog tvoje opsesije s kriptom mogao biti dok si tako osobno vezan za njega da se doslovno javljaš na svakoj temi gdje se spomene?

Cryogenic kaže...

 Cryo ne laži,svi znamo da su to fake linkovi i da grafičkih nema nigdje,a sam znaš koliko je Fortnite ljudima bitan i neophodan u životu.

Nisu li ljudi koji se bave rudarenjem ''Kripto-Komunjare'' kako su tebi i drugima govorili na onoj drugoj temi o kriptu?

Malo sam zbunjen jer nisam znao da ''Kripto-Komunjare'' mogu biti i ''desničari'',ali shvaćam da živimo u čudnim vremenima tako da...

11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
Jurassic Park kaže...

Ne znam zašto se konstantno javljaš na svaku temu koja ima iole veze s kriptovalutama i doslovno pokušavaš omalovažavati svakoga tko se zanima za to i tko se planira ili se već bavi time,pogotovo nakon što si i sam rudario svojevremeno.

Nije valjda da si uložio tonu love u rig pa ga prodao skup s xxxx coinom za jeftinu lovu i spušio dobre pare pa si sad bjesan na nekoga tko je čekao i kome se nekoć jeftini ETH od svega 200-300$ pretvorio u 4300$ i tko je profitirao za razliku od tebe?

Ne znam koji bi drugi razlog tvoje opsesije s kriptom mogao biti dok si tako osobno vezan za njega da se doslovno javljaš na svakoj temi gdje se spomene?

pišem u desecima tema koje me zanimaju, između ostalog me zanima i kripto

možda je moje mišljenje o temi različito od tvojeg, no to ne znači da bi ja tebi trebao odgovarati zašto i o čemu pišem na forumu

 

mnogo si zabrijao momak, ako ti ne pašu ove antikripto teme i komentari ispod njih, ako te to psihički destabilizira, izvoli se obrati redakciji i apeliraj da o tome ne pišu ili da bar zabrane komentiranje

možeš pokrenut i peticiju 

11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
picajzla0707 kaže...
Jurassic Park kaže...

Ne znam zašto se konstantno javljaš na svaku temu koja ima iole veze s kriptovalutama i doslovno pokušavaš omalovažavati svakoga tko se zanima za to i tko se planira ili se već bavi time,pogotovo nakon što si i sam rudario svojevremeno.

Nije valjda da si uložio tonu love u rig pa ga prodao skup s xxxx coinom za jeftinu lovu i spušio dobre pare pa si sad bjesan na nekoga tko je čekao i kome se nekoć jeftini ETH od svega 200-300$ pretvorio u 4300$ i tko je profitirao za razliku od tebe?

Ne znam koji bi drugi razlog tvoje opsesije s kriptom mogao biti dok si tako osobno vezan za njega da se doslovno javljaš na svakoj temi gdje se spomene?

pišem u desecima tema koje me zanimaju, između ostalog me zanima i kripto

možda je moje mišljenje o temi različito od tvojeg, no to ne znači da bi ja tebi trebao odgovarati zašto i o čemu pišem na forumu

 

mnogo si zabrijao momak, ako ti ne pašu ove antikripto teme i komentari ispod njih, ako te to psihički destabilizira, izvoli se obrati redakciji i apeliraj da o tome ne pišu ili da bar zabrane komentiranje

možeš pokrenut i peticiju 

 To i kažem,da li te zanima kripto ili te zanima tko će o njemu početi razgovarati da uskočiš i popljuješ njegove stavove?

Ako si protiv kripta i rudarenja,onda te ne bi trebalo toliko silno zanimati nešto što ne radiš,osim ako ne planiraš......ponovo.

Ali slatko je gledati kako se duriš zbog nečega što te toliko ''zanima'', a možda da ti pokreneš peticiju?

Naravno da imaš pravo pisati o čemu hoćeš na forumu,dok god ne kršiš pravila foruma naravno,ali isto vrijedi i za mene.

Mnogo si TI zabrijao momak,ako tebi ne odgovaraju moji komentari i ako te diraju,a očito da te diraju i još ti nick to potvrđuje,onda se obrati adminima da kršim pravila i da mi daju ban.

Ja nisam picajzla kao ti,ali budi siguran da sam na istom forumu kao i ti.

Možda bi htio da i mene isprovociraš kao što si to radio s Cryom i ostalima na onoj temi,ali budi siguran da za neke stvari imam čelične živce,a sad i meni daj liječničku dijagnozu i reci koju psihičku bolest imam kao što ste dijagnosticirali  Cryou i ostalima.

Već vidim da me tvoji komentari ''psihički destabilziraju'' po tebi,pa te molim šifru bolesti.

Ti si možda picajzla i voliš provocirati,ali ja sam vrhunski troller koji će ti isisati zadnju kap energije koju imaš zauzvrat i moja će biti zadnja kao što uvijek i je,a tu si sam dajem dijagnozu tj karakterni opis:Žestoki egoist koji voli provocirati kad mu netko prigovara bez razloga.

Samo se nadam da imaš morala i savjesti i da si svjestan da pljuješ po onima koji rade ili žele raditi ono što si TI nekoć radio.

Licemjerje je gadna stvar.

Vidimo se sutra picajzlo!

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 3:48 (Jurassic Park).
15 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
BroccDaRock kaže...
Ajar kaže...

fascinantan je broj "stručnjaka" za ekonomiju (al pari onome koliko je vakula za poeziju) ovdje na forumu. lupetate a nemate blage veze. dionice imaju pokriće u upisanom kapitalu (prvo emitiranje) a poslije im se tržišna vrijednost mijenja uobičajenim pravilima. kriptovalute nemaju pokriće čak ni u struji potrošenoj za njihovo "rudarenje". u slučaju propasti dioničkog društva, postoje redovi naplate po vrstama dionica. u slučaju kriptovaluta ne postoji ništa, osim snova i nadanja. potpuno neusporedive kategorije. 

 U Hrvatskoj još nije zabilježen nijedan stečaj u kojem su dioničari propale tvrtke dobili ijednu lipu. Što je i za očekivati jer su prvi u redu za naplatu vjerovnici, a ne dioničari. S obzirom na visoku razinu korupcije, nesređenu pravnu državu, stalna adhoc petljanja države u tržište i poreze, te regulatorni nadzor koji ne vrijedi utrošenog papira... ulaganje u hrvatske dionice je zapravo višestruko rizičnije od ulaganja u kriptovalute (barem one poznatije) što zna svatko tko je ulagao i u jedno i u drugo. Najapsurdnija činjenica je da su čak i hrvatski obavezni mirovinski fondovi ulagali u tvrtke poput Agrokora i Uljanika, te pritom spržili stotine milijuna kuna iz drugog mirovinskog stupa nakon čega je hrvatsko tržište dionica praktički zamrlo jer su se i oni najlakomisleniji investitori opametili. Ali naravno, najveća opasnost po malog hrvatskog ćovijeka su i dalje kriptovalute, nemojmo to smetnuti s uma.

 U Hrvatskoj je problem što se stečaj izjednačava sa likvidacijom firme i onda se stečaj odgađa i izbjegava sve dok dugovi ne postanu višestruko veći od vrijednosti poduzeća do te mjere da je poslovanje uglavnom nemoguće nastaviti, a da se na vrijeme stvar raspetlja moglo bi se spasiti, ali eto... A isto tako su i ti dioničari krivi što je tome tako jer treba stečaj pokrenuti na vrijeme...

3 godine
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
Gnjavator kaže...

 U Hrvatskoj je problem što se stečaj izjednačava sa likvidacijom firme i onda se stečaj odgađa i izbjegava sve dok dugovi ne postanu višestruko veći od vrijednosti poduzeća do te mjere da je poslovanje uglavnom nemoguće nastaviti, a da se na vrijeme stvar raspetlja moglo bi se spasiti, ali eto... A isto tako su i ti dioničari krivi što je tome tako jer treba stečaj pokrenuti na vrijeme...

 To je točno, ali taj aspekt sam spomenuo kao "stalna adhoc petljanja države u tržište i poreze". Političari su ti koji su već bezbroj slučajeva ustvrdli da je stečaj "opasnost po radna mjesta" i da ga treba pokušati izbjeći pod svaku cijenu. Kod većih tvrtki se to pokušavalo neograničenim subvencijama i državnim jamstvima, a za manje (tj. politički nebitne) igrače je Linić donio poznati zakon o predstečajnoj nagodbi koji je praktički legalizirao sve moguće manevre i makinacije za što je moguće duže odgađanje/izbjegavanje stečaja. Paradoksalno, u jednom takvom "manevru" je ubrzo uhvaćen i Linić osobno (kod pred-stečaja tvrtke Spačva) nakon čega je optužen da je državu namjerno oštetio za 27 milijuna kuna, te je ekspresno smijenjen.

11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
Jurassic Park kaže...

 blablabla

Mnogo si TI zabrijao momak

ja sam vrhunski troller koji će ti isisati zadnju kap energije koju imaš zauzvrat i moja će biti zadnja

 ti si zabrijao, ne ti si zabrijao

ti si zabrijao, ne ti si zabrijao

ti si zabrijao, ne ti si zabrijao

ti si zabrijao, ne ti si zabrijao 

pokreni peticiju, ne TI pokreni peticiju

pokreni peticiju, ne TI pokreni peticiju

pokreni peticiju, ne TI pokreni peticiju

pokreni peticiju, ne TI pokreni peticiju

 

da vrhunski troler

15 godina
offline
Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska, hip

Kaj je da je,Doge coin je smeče.Ta cijena koja je sad je astronomski velika,nebi nikom preporučil da uloži pare u to.

Uložit jedino ako hočeš riskirat,nešto poput lutrije.Ako ide ide,ako ne popušil si.

Doge cijena se uvijek kretala od 18 do 25 satoshi.I to je velika cijena.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
picajzla0707 kaže...
 

da vrhunski troler

 Otvaraš Pandorinu kutiju, zipa. Ihush je mala beba naspram Jurassic'a ako počne pisati. Neznaš u šta se upuštaš.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 17:13 (Cryogenic).
2 godine
protjeran
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,

Nisam dobio trajni ban već sam se odjavio, no s nezaustavnim protokom vremena shvatio sam da mi fale tvoji (trolersaki) TD-ovi pa sam se vratio 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 20:08 (Dex.amx).
11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
picajzla0707 kaže...
Jurassic Park kaže...

 blablabla

Mnogo si TI zabrijao momak

ja sam vrhunski troller koji će ti isisati zadnju kap energije koju imaš zauzvrat i moja će biti zadnja

 ti si zabrijao, ne ti si zabrijao

ti si zabrijao, ne ti si zabrijao

ti si zabrijao, ne ti si zabrijao

ti si zabrijao, ne ti si zabrijao 

pokreni peticiju, ne TI pokreni peticiju

pokreni peticiju, ne TI pokreni peticiju

pokreni peticiju, ne TI pokreni peticiju

pokreni peticiju, ne TI pokreni peticiju

 

da vrhunski troler

 Upravo to.

Normalan razgovor se sastoji od argumenata obje strane i uvažavanja mišljenja iako se ne slažu jedna s drugom.

Pošto neki ne znaju normalno argumentirano razgovarati,onda ih se trola do bola.

Ti i dalje cmizdri za kriptovalute,a ja ću te trolati i rugati se koliko god bude potrebno,kad napišeš nešto pametno bez optužbi možda se smilim i saslušam te,a do tad-if you have an issue,get a tissue :)

Cryogenic kaže...
picajzla0707 kaže...
 

da vrhunski troler

 Otvaraš Pandorinu kutiju, zipa. Ihush je mala beba naspram Jurassic'a ako počne pisati. Neznaš u šta se upuštaš.

 

 

 Shvatit ću to kao kompliment Cryo.

Dex.amx kaže...

Nisam dobio trajni ban već sam se odjavio, no s nezaustavnim protokom vremena shvatio sam da mi fale tvoji (trolersaki) TD-ovi pa sam se vratio 

 Čudno,pisalo je ''protjeran'' pa sam pomislio da si ''protjeran''.

Pa naravno da sam ti falio,i meni je falilo da mi šalješ PM-ove u kojima cmizdriš zašto ti dajem TD-ove.Odgovor na tvoje cmizdrenje i pitanje iz PM-ova:Zato što znam što najviše boli Tik-Tok generaciju :)

Vidiš,i Picajzla se ponaša kao...well... picajzla,ali nisam mu dao TD jer koliko god pljuje po majnerima i kriptu,svejedno ga smatram dovoljno zrelim barem što se tiče TD-ova.Njih dajem samo Tik-Tokerma koji ih shvaćaju kao simbol njihovog ''uspjeha''

Svi me vole,svima sam duhovit čekaju na red da me upoznaju,samo ti ne shvaćaš konačno,koliko me voliš suludo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2021 22:26 (Jurassic Park).
2 godine
protjeran
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,

Ne znam što to najviše boli Tik-Tok generaciju. Molim te, prosvijetli me/nas.

Ne, nisi duhovit. Kad vidim koliko tema pratiš, kakve teme otvaraš i što sve pitaš, nije ni čudo što ste izumrli.

10 godina
offline
Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska, hip

Oh gle, jos jedna kvazi-kripto tema puna balkančerosa koji bi palili vatromet da susjed spuši pare :O

Man alive...

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
Dex.amx kaže...

Ne znam što to najviše boli Tik-Tok generaciju. Molim te, prosvijetli me/nas.

Ne, nisi duhovit. Kad vidim koliko tema pratiš, kakve teme otvaraš i što sve pitaš, nije ni čudo što ste izumrli.

 Pa ti znaš,ti si taj koji mi je cmizdreći slao PM-ove i tražio me da ti ne stavljam TD-ove na tvoje komentare.

Ako hoćeš dokaz i prosvijetljenje,a i druge želiš li da druge prosvijetlim,slažeš li se da napravim SS tih poruka koje si mi slao?

Na tvoju žalost,ja sam horder,a bome i hodler tako da sve čuvam. :)

Ako se slažeš,stavit ću tu tvoje poruke da te podsjetim i prosvijetlim zašto Tik-Tok generaciju to najviše boli?

Pa naravno da nisam mislio da ćeš shvatiti na što aludiram s tom rečenicom:''Svi me vole,svima sam duhovit,čekaju na red da me upoznaju,samo ti ne shvaćaš konačno,koliko me voliš suludo''.

Kao što čuvam sve PM-ove od kad sam na BUG-u tako pratim i sve teme koje sam otvorio i one u kojima sam sudjelovao.

Pitam ja tonu glupost kao što si i rekao,ali malo čitaj neke od tih gluposti i kako razgovor ide,pa ćeš shvatiti ozbiljnost nekih od tih tema.

Doduše,čak i uz gluposti koje sam pisao nisam visio 24/7 na ''The Friendzone Club'' temi kao ti,gdje sam tražio savjete kako razgovarati s curom,pa kako reći curi da je volim,pa kako da me primjeti,pa kako da se ponašam i bla,bla,bla gdje su ti se drugi članovi smijali i krepavali na tvoje komentare na toj temi.

Bome sam i ja pisao gluposti svojevremeno,neke s razlogom,neke sam mislio ozbiljno,neke samo zato da se šalim s par forumaša s kojima sam dobar,neke jer sam trebao brzo informaciju,a nije mi se dalo čekati i tražiti odgovor,ali ipak nisam bio proglašen među 50-ak najgorih forumaša godine kad Friday radi izvještaj za razliku od tebe koji si bio godinama .

Čak si sam stavio u potpis  ''vjerojatno najomraženija osoba na forumu'',touche stari moj,touche.

BTW tko smo to ''mi'' koji smo izumrli?

Ja sam ''dinosauri'' po tebi?

Inače Dex.pwn, stvarno si ''pwned'' kad bolje razmislim.It suits you.

 

 

11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
Jurassic Park kaže...

Normalan razgovor se sastoji od argumenata obje strane i uvažavanja mišljenja iako se ne slažu jedna s drugom.

 ozbiljno, ajde malo analiziraj svoje poruke, zasad samo na ovoj temi

 

ničim izazvan propitkuješ zašto se ja javljam na 'svakoj temi o kriptovalutama', bez da sam tebi uputio iti jednu poruku u ovoj temi, pritom konstruirajući iz dupeta nekakve razloge jesam li ja spušio neke pare ili imam opsesiju, kao da trebam razlog za postanje na forumu

 

sljedeća tvoja poruka ja apsolutno divna, ne znam samo koji dio je bolji od kojeg

 

Jurassic Park kaže...

Naravno da imaš pravo pisati o čemu hoćeš na forumu,dok god ne kršiš pravila foruma naravno,ali isto vrijedi i za mene.

Mnogo si TI zabrijao momak,ako tebi ne odgovaraju moji komentari i ako te diraju,a očito da te diraju i još ti nick to potvrđuje,onda se obrati adminima da kršim pravila i da mi daju ban.

 zaboravljaš da si prvi počeo srat, sad odjednom se pitaš kako to da mi smeta što serendaš o meni ničim izazvan

 

Jurassic Park kaže...

Ja nisam picajzla kao ti,ali budi siguran da sam na istom forumu kao i ti.

 ozbiljno, ja sam mislio da sam ja na bug forumu, a ti na index.hr

pazi izjave - ali budi siguran da sam na istom forumu kao i ti - wtf bi to trebalo značiti uopće?

 

Jurassic Park kaže...

Možda bi htio da i mene isprovociraš kao što si to radio s Cryom i ostalima na onoj temi,ali budi siguran da za neke stvari imam čelične živce,a sad i meni daj liječničku dijagnozu i reci koju psihičku bolest imam kao što ste dijagnosticirali  Cryou i ostalima.

 opet zaboravljaš da si prvi započeo raspravljat, iako te ništa nisam pitao

...čelični živci, kaže 

dijagnoza.... sudeći po svemu, dijagnoza je vrlo vjerojatno pijan ko guzica u tri sata ujutro

 

Jurassic Park kaže...

ali ja sam vrhunski troller koji će ti isisati zadnju kap energije koju imaš zauzvrat i moja će biti zadnja kao što uvijek i je,a tu si sam dajem dijagnozu tj karakterni opis:Žestoki egoist koji voli provocirati kad mu netko prigovara bez razloga.

 wow, kao da slušam nekakvog samoprozvanog zločinačkog genija u filmovima žnj produkcije, fali ti samo onaj zlokobni smijeh na kraju 

jura u parku, daj se saberi čovječe

13 godina
offline
Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska, hip

Da rezimiram svaku temu na BUG-u ikad o kriptovalutama.

 

Osoba A: Kripto je dobar.

Osoba B: Kripto je loš.

Osoba A: Osobo B ti si glupa, ja sam u pravu!!

Osoba B: Osobo A, ne ti si glupa, ne ja sam u pravu!

 

Doslovno ne morate čitati više prijašnje 2 stranice nit idućih 500, ispričavam se na spoileru.

 

Ista stvar vrijedi i za AMD vs Nvidia/Intel teme, Apple vs Android, bilošta.

 

Nema na čemu, lp.

Say hello to my little friend
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
picajzla0707 kaže...
Jurassic Park kaže...

Normalan razgovor se sastoji od argumenata obje strane i uvažavanja mišljenja iako se ne slažu jedna s drugom.

 ozbiljno, ajde malo analiziraj svoje poruke, zasad samo na ovoj temi

 

ničim izazvan propitkuješ zašto se ja javljam na 'svakoj temi o kriptovalutama', bez da sam tebi uputio iti jednu poruku u ovoj temi, pritom konstruirajući iz dupeta nekakve razloge jesam li ja spušio neke pare ili imam opsesiju, kao da trebam razlog za postanje na forumu

 

sljedeća tvoja poruka ja apsolutno divna, ne znam samo koji dio je bolji od kojeg

 

Jurassic Park kaže...

Naravno da imaš pravo pisati o čemu hoćeš na forumu,dok god ne kršiš pravila foruma naravno,ali isto vrijedi i za mene.

Mnogo si TI zabrijao momak,ako tebi ne odgovaraju moji komentari i ako te diraju,a očito da te diraju i još ti nick to potvrđuje,onda se obrati adminima da kršim pravila i da mi daju ban.

 zaboravljaš da si prvi počeo srat, sad odjednom se pitaš kako to da mi smeta što serendaš o meni ničim izazvan

 

Jurassic Park kaže...

Ja nisam picajzla kao ti,ali budi siguran da sam na istom forumu kao i ti.

 ozbiljno, ja sam mislio da sam ja na bug forumu, a ti na index.hr

pazi izjave - ali budi siguran da sam na istom forumu kao i ti - wtf bi to trebalo značiti uopće?

 

Jurassic Park kaže...

Možda bi htio da i mene isprovociraš kao što si to radio s Cryom i ostalima na onoj temi,ali budi siguran da za neke stvari imam čelične živce,a sad i meni daj liječničku dijagnozu i reci koju psihičku bolest imam kao što ste dijagnosticirali  Cryou i ostalima.

 opet zaboravljaš da si prvi započeo raspravljat, iako te ništa nisam pitao

...čelični živci, kaže 

dijagnoza.... sudeći po svemu, dijagnoza je vrlo vjerojatno pijan ko guzica u tri sata ujutro

 

Jurassic Park kaže...

ali ja sam vrhunski troller koji će ti isisati zadnju kap energije koju imaš zauzvrat i moja će biti zadnja kao što uvijek i je,a tu si sam dajem dijagnozu tj karakterni opis:Žestoki egoist koji voli provocirati kad mu netko prigovara bez razloga.

 wow, kao da slušam nekakvog samoprozvanog zločinačkog genija u filmovima žnj produkcije, fali ti samo onaj zlokobni smijeh na kraju 

jura u parku, daj se saberi čovječe

Kao prvo,sorry što te nisam citirao na standardni način,neke funkcije foruma mi kad-kad ne rade.

Ne trebam analizu,znam što radim i što pišem.Kao što si i sam rekao imaš pravo pisati što hoćeš,pa tako i ja zar ne?

Kao što si rekao da se ti meni ne moraš opravdavati zašto radiš i pišeš xxxx stvari tako ne moram ni ja tebi.

Ako sam prekršio pravila foruma zato što sam ti se obratio i pitao zašto stalno drviš i prigovaraš ljudima koji se zanimaju za kriptovalute onda me lijepo prijavi adminima.

Ti si počeo cmizdriti da imaš pravo na pisanje i da se ne moraš opravdavati nikome i da napravim peticiju i ostale gluposti.

 

''ničim izazvan propitkuješ zašto se ja javljam na 'svakoj temi o kriptovalutama', bez da sam tebi uputio iti jednu poruku u ovoj temi, pritom konstruirajući iz dupeta nekakve razloge jesam li ja spušio neke pare ili imam opsesiju, kao da trebam razlog za postanje na forumu''

 

Ničim izazvan te propitkujem?

Pa žao mi je vaša visosti,ali nisam znao da vam se ne smijem obratiti dok se vi meni ne obratite prvi.

Ne znam zašto si ti propitkivao Cryoa zašto ga zanima kripto?

Pa ne sjećam se da te izazivao i provocirao,a ti si mu se ipak obratio i počeo prigovarati na sve što je rekao.

Smeta te što sam te pitao zašto na svakoj temi o kriptovalutama visiš i gnjaviš ljude koje to zanima,zašto?

Ne konstruiram ja ništa iz svog dupeta,samo govorim ono što se pisalo o tebi,a ljudi su naveliko tvrdili da si se nekoć bavio kriptovalutama,preciznije-rudarenjem.

Ja to ne mogu potvrditi jer to nisam vidio,ali sam čuo da ti je više puta više različitih članova uputilo kritiku da pljuješ po majnerima,a da si se nekoć i sam time bavio.

 ''zaboravljaš da si prvi počeo srat, sad odjednom se pitaš kako to da mi smeta što serendaš o meni ničim izazvan''

Upristoji se picajzlo,ja tebi nisam počeo ''srat'' nego sam ti postavio pitanje zašto ti toliko smeta sve vezano uz majnanje i zašto stalno prigovaraš ljudima koji se time bave i ja kod toga još stojim,to što se ti osjećaš napadnutim i da ti netko ''sere'' je drugo.

 

 

 

Jurassic Park kaže...

Ja nisam picajzla kao ti,ali budi siguran da sam na istom forumu kao i ti.

 ozbiljno, ja sam mislio da sam ja na bug forumu, a ti na index.hr

pazi izjave - ali budi siguran da sam na istom forumu kao i ti - wtf bi to trebalo značiti uopće?

 

 

To bi trebalo značiti upravo ono što sam napisao-da nisam picajzla,a zna se što znači picajzla,ali da također budeš siguran da sam na istom forumu kao i ti i da za mene vrijede ista pravila kao za tebe.

Znači ako ćeš se ti ponašati bahato i zahebavati druge da to mogu i ja raditi s tobom,a već vidim da mi je uspjelo koliko si se zapjenio.

 

 

 

 

Jurassic Park kaže...

Možda bi htio da i mene isprovociraš kao što si to radio s Cryom i ostalima na onoj temi,ali budi siguran da za neke stvari imam čelične živce,a sad i meni daj liječničku dijagnozu i reci koju psihičku bolest imam kao što ste dijagnosticirali  Cryou i ostalima.

 opet zaboravljaš da si prvi započeo raspravljat, iako te ništa nisam pitao

...čelični živci, kaže 

dijagnoza.... sudeći po svemu, dijagnoza je vrlo vjerojatno pijan ko guzica u tri sata ujutro

 

 

Da,jesam,prvi sam počeo raspravljati jer volim gledati kad netko tko proziva druge zbog njihovi interesa cmizdri kad se njega prozove zbog njegovih komentara.

Čelični živci?

A čuj stari moj,možeš ti ovdje pisati,zahebavati i liječiti komplekse na drugim ljudima,ali budi siguran da ćeš me trpiti dok god to budeš radio,samo ćeš ti prvi odustati,garantiram ti.

Već su mi se takvi kao ti bahatili i izigravali facu,na kraju su ipak morali odustati jer sam ih davio svaki put kad bi se javili i počeli prigovarati.

Već sam dobio dijagnozu?

Pa to je bilo brzo iako na tvoju žalost ja ne pijem,a bome nisam ni starac kao neki da idem spavati u 20:00h,mlad sam i trebam se zabavljati,smeta ti što stignem pisati u 3 ujutro,da nismo malo ljubomorni?

Očekivao sam ipak malo težu diagnozu kao što ste Cryu dali,ali danas ne možeš naći ni stučnog psihijatra pih........

 

 

 

Jurassic Park kaže...

ali ja sam vrhunski troller koji će ti isisati zadnju kap energije koju imaš zauzvrat i moja će biti zadnja kao što uvijek i je,a tu si sam dajem dijagnozu tj karakterni opis:Žestoki egoist koji voli provocirati kad mu netko prigovara bez razloga.

 wow, kao da slušam nekakvog samoprozvanog zločinačkog genija u filmovima žnj produkcije, fali ti samo onaj zlokobni smijeh na kraju 

jura u parku, daj se saberi čovječe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
Ne piješ???
A jbga, žao mi je
11 godina
offline
Re: Autor dogecoina: "kriptovalute su desničarska,
picajzla0707 kaže...
Ne piješ???
A jbga, žao mi je

 Nema problema,i najbolji pogriješe u davanju dijagnoza.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice